Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Işıltı Kahve Serisi

FikirAdasi

Fikir Adası
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2008
835
3
Palettenin yeni bir serisi var. Işıltılı kahveler... 3 ayrı tonu var ve altın parlaklıgı veriyor saça...

Niyetim mavi siyah ama bunu denemeden de yapamıcam. Harika bir şeye benziyor çünkü... =)

Kullananınız, bileniniz var mı? =)

selam paletteyı denemedım bende kahve tonları kullanıyorum ama voilanın çikolata kahve ve kakao rengı nasıl oldu yaptınmı ısıltılı kahvelerı ve hangı tonunu yaptın merak ettım ?

cnmvoila nın çikolata kahvesi nasıl oluyor koyu mu voila saçını yıpratıyor mu diğer boyaalr gibi mi?şimdiden sağol:)

selam paletteyı denemedım bende kahve tonları kullanıyorum ama voilanın çikolata kahve ve kakao rengı nasıl oldu yaptınmı ısıltılı kahvelerı ve hangı tonunu yaptın merak ettım ?

Daha yapmadım 10 gün sonra yapıcam büyük ihtimal... Önce fikir almak istemiştim.

ben palettein çikolata kahvesini almıştım ışıltılı serisinden ama normal çikolata kahveyle karıştırınca pek bişiy farketmedi.

Voilanın veya kolestonun veya da loreal ın boyaları kesınlıkle sacı yıpratmıyor bekleme sürelerini aşsan bile ben cok memnunun eskıden excelence kullanıyordum ama onda güzel kahveler yok voilanın çikolata kahvesı ve kakao rengı harika kakao bıraz daha acık ve kızılımsı her ikisi çok iyi beyaz kapatıyor ve bır kac sefer boyadıktan sonra renk oturuyor kuaforum bıle cok guzel yapmıssın dıyor...

canım benim meraba ben röflemi yaptırmadan önce en son ışıltılı kahvelere boyattım saçımı..2 kutu boyamı aldım kuaföre gittim ve boyattım..şimdi onun 3 rengi var ben orta kahvelikte olanını bi de en koyuyu karıştırıp yaptırtmıştım isimlerini şimdi tam olarak hatırlamıyorum..ama öle olduğu halde bile saçlarımın kahvesi baya açık olmuştu,gerçekten de aralarda böyle altın parlağı gibi parıltılar oluşturuo evet ama ben renkten pek memnun kalmamıştım..bi daha boyatsaydım eğer gidip en koysundan 2 tane alıcaktım..ama röfle yaptırdım =) dediğim gibi parıltıları yönünden memnun kaldım ama rengini iyi ayarla açık istiosan normal oluo ama koyu istiosan en koyu tonundan al derim..umarım yardımcı olabilmişimdir..

canım bıseyı merak ettım sen neden memnun kalmadın yanı ben saclarım acık orta kumral tonlarında olsun ıstıyorum palette ııltılı kahvelerın 3 rengı var zaten ben en acık olanına boyamayı dusunuyorum sence orta rengımı alıp boyasam yanı koyu ıstemıyorum ama sen cok acık cıkıyo demıssın ssımdı kafam karıstı:uhm:

bende kutudaki renk çok açık duruo die ışıltılı seriden çikolata kahvesiyle normal serisindeki düz çikolata kahvesini karıştırmıştım doğru yapmışım demek ki gerçekten açık oluomuşşakkıdı

sımdı ben soyle anlatıyım benımm kendı dogal sacım acık kumral koyu sarı gıbı bısey ve ben eskı sacıma donmek ıstıyorum en son kullu kumrala boyamıstım ama koyu ve guzel durmadı ben sarı sarı parlasın ıstıyorum acık kumral goruntusunu elde etmek ıcın sızce hangısıne boyıyım suan sacım kumra boyalı

aslında tovbe ettım bı sure beklıcem ama karrarsızımda yesılkoyde bı kuafor duydum bıaz pahalı ama cok ovuyolar paraya acıdıgım ıcın saclarımı hahvettım kıyıp paraya orayamı gıtsem dıyorum temmuz sonu gıbı hanı denız kum temmuzda bol olucak sımdı boyatırsam denızde akıp gıder o yuzden temmuz sonu yada seytan dıyokı kıyma okadar paraya al boya kendı kendıne napsam ya akıl verın bu arada kuafore yaptırırsam planım su, once acık orta kumral renge boyatıcam aralarada daha acık bı renk uclara dogru yogunlasıcak bal rengı gıbı bısey

cnm şu an küllü kumral ise bir kaç boyamada kendi rengin gibi olabilir ama işte boyalar koyu sonuç veriyor bir de canım loreal recital preference la mı boyadın saçını?bence o koyu renk vermez gibi ama yanılabilirm:))) ne kadar koyu oldu saçın yıkamayla akacak bir renk mi acaba kuaförle saçın daha çabuk o hali alır sen hiç bulaşmayacaktın bu işe canım senin saç rengin papatya ile açılacak cinstendi ama işte ama dipten kendi saçın geliyor üzülme:)))sen de değişik takılmış oldun 1 1,5 yıl sonra kendi stiline dönersin paptya ile uçlarını açarsın olur sana balyaj

aahhh ahhhh o papatya olayından haberım olsaydı kıyarmıydım saclarıma dokerdık aoatya suyunu catıya cıkıp guneslenırdım... saclarımda kısa degıl ayda 1cm uzasa 20 ay gıbı bısey beklemem gerekıyo off yaaa seneyede mezunıyet var olamzkı ucları boyalı boyalımı gıtcem mezunıyete..sımdı sen bana sacını hıcmı boyama dıyosun sacım aslında okadar koyu olmadı yıkadıkca akıyo ama bısureden sonra ıstemedıgım kadar akıyo ben loreale boyamıstım cok cabuk aktı bukez voıla boyadım 7.1 daha ıyı oldu dıyolar ama 10 kısıden 8 ı ahh eskı sacların ne guzeldı koyu sac sana hıc gıtmedı dıyo

ayşülcüğüm,tabi ki tam yardımcı şöyle olamam saçını görmedim saçının şu an ne renk olduğunu,altta ne renk boyalar olduğunu:)yazarsan daha iyi öneride bulunabilirm bir de istemediğim kadar açılıyor derken sen zaten açık kumral istiyorsun demek ki bakır olarak mı açık oluyor saçın şu an sen bana etraflıca bir bilgi verirsen öneride bulunabilirm mezuniyete de var ayrıca epey:)

canı kendı saç rengıne donmek baslıgında benım fotograflarım var dogal sac rengım ve sımdıkı halı ordan bı bakarmısın 5.sayfada ok:KK43:

ayşül cüğüm öncelikle otobüsteki fotoda benim gördüğüm ve okuduğum kadarıyla röflenin üzerine bakır kahve boya akmış hali değil mi?gayet de güzelmiş senin saç renginin dore versiyonuymuş iyice akmasını ve diplerinin çıkmasını bekleyebilirdin her neyse şu an 7.1 boya var ve dipler kendi saçına gre daha koyu sorum şu,idare edemeyeceğin bir renk mi?dip boyanın da yıkadıkça açılmasını sağlayarak saçını dinlendirdikten sonra 7.1 e tekrar boyayabilirsin ama başkalarının ne düşündüğünü o kadar önemseme yaşıtlarımızın beğendiklerini büyükler ya da üniversitede beğenilen renkler aile yakınlar içinde beğenilemiyebiliyor sen ne istediğine karar ver ve de çok fazla üst üste işlem de yapma saçın otobüsteki halinden daha koyu sanırım şu an ama yıkadıkça açılır bence bir şey yapma iyice aksın akınca zaten sana yakışır açık renk olduğu için diplerin de gelsin yoksa fazla işlem üstüne işlem olabilir ama şu an saçın tam olarak ne renk ya da hangi tonlar var uçlar açık dipler koyu ise çok kötü değildir

ya asılda sımdı sımdı ıyı olmaya bsladı hala bıraz dorelık var bırazda koyu ama acılmaya basladı bıle bakalım en ıyısı beklemek

açılıyorsa hiç sorun yok iyice uzasın hoş bile durur bence bir daha boyama çünkü boyalar koyu çıkıyor kuaföre de gitme bence

ok canım ınsallah dayanmaya calısıcam ınsallah denıze gıdınce falan bıraz sararır yaa:KK43:(

X