Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Işıltı Kahve Serisi

Ben ışıltılı serinin en koyu rengine boyıcam karamel üzerine sarı balyajlı saçlarımı...

Kullanan bile var mı hiç?

arkadaşlar acil görüşlerinize ihtiyacım var palette nın dore kahvesı ve toffee olan rengı arasında kaldım dore kahve 6.65 dıgerı 7.75 hangısı daha acıktır 6.65 daha acık gıbı duruyo ama cıkamadım ısın ıcınden..

cnm 7.75 daha açıtır ama kataloga göre tabi normalde 7 kumral 6 koyu kumral 7.75 in daha açık tonda bir dore kahve olması lazım ama gerçekten de bilemiyorum

boya satan yerlerde boya markalarının katalogları oluyor loreal in recital preference setinin katalogu o serideki tüm renkleri suni saç şeklinde gösteriyor küçük sarmal bir saç tutamı gibi mesela küllü kumrala bakıyorsun genel olarak o rengi görüyorsun süpermarketlerde de birkaç katalog oluyor kutudaki resme aldanmayın onlar modele göre değişiyor ama katalog daha gerçekçi katalogda biraz açık renk gösteriyor çünkü o suni saç tutamları aslen beyazmış beyazın üzerine boyandığı için sanırım biraz daha açık oluyor renkler ama çok az iki renk arasında kararsızsanız açık olanını tercih edin derler sebebi bu boyalar daha koyu çıkıyor çünkü

arkadaşlar ben paletteyi asla ve asla tavsiye etmiyorum ben boyadım 1 hafta oluyo ve şu anda saçlarım inanılmaz dökülüyo bugüne kadar kafam milyonlarca işlem gördü röfle balyaj boya ama hiç böyle olmadı

zaten kolestondaki bu renkler zamanla kahve kumrala dönüyor kızıllık kalmıyor bu renkler derken kışkırtıcı kahve elegan kahve çikolata kahve ışıltılı kahve gibi kahve renklerinden bahsediyorum:)

saçların siyahmı ? mavi siyah yaptım ben normalde siyah ama farklı görünür diye ilk güzel oldu sonra güneşte eflatun gibi görünmeye başladı tekrar siyah yaptım

kızlar yorumlarınızı okudum ve kararsız kaldım benim sacım koyu kahveye boyamıştım 2 ay önce ve dün acıcıyla actım pallettenin altın karamelini boyadım fakat diplerim turuncu gibi oldu bende eskiden kulladığım hafif bakır kahve tonlarına dönmeye karar verdim fakat bu kahve serisinden hangisi daha acık olur koyu istemiorum $P_NSlider_PDL_SB_555_280x450.jpg $P_NSlider_PDL_SB_655_280x450.jpg $SAM_1771.jpg $SAM_1769.jpg

fotolarda koyduğum sacımın şuanki hali turuncumsu sarımsı parlıor :KK43: pallettenin ışıltılı kahve serisinden koyduğum bu iki renk arasında kaldım cok koyu olur diye korkuorum sacım :KK43: lütfen yardım edin arkadaşlarr koyu olmaması için farklı bi renk falanmı karıştırsam bilemedim

X