Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yeni Saçlar Cıkartmak için

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
bıttım sabunu saçı sert yapıyor yani benımkini yapıyor ama biz kucukken önce sabun sonra şampuan kullanırdık öyle deneyin o zaman hem dökulmuyor hemde sert olmuyor hemde güzel kokuyor ama yeni saç çıkarıtyomu bilmem dökmeyi önledigi kesin

valla bende çinko takviyesi bemiks,alcol,be pantehene ısırgan otu içiyorum ve her saçımı şampuanladıktan sonra ısırganla durulayıp 1 saat etki ettirirp normal suyla durulayıp çıkıyorum açıkcası anemi derecesinde olanlar bilir hala dökülüyor hemde bayağı çok dökülüyor ama yeni saçlarım çıkıyor önlerden insallah dökülmesi durur bu arada anemiden dolayı saçları dökülenler varsa ne kadar da saçlarındaki dökülme durdu bilgi verirlerse birde saçlarım döküldüğü için korku var eskisi gibi olmazsa saçlarım diye saçlarının eski haline kavuşan varsa lütfen bana çok moral olcak sadece cvp istiyorum sevgiyle....

mrhb cnm..kansızlıktan sonra saçlar düzeliyo buyuk olçude merak etme..benım 4 ayda duzeldı..dokulme hiç yok ne zamandır:nazar: ki bende hipotiroid te var buna rağmen yanı...
ama ben 1-2 ay önce çok şey yaptım..ampulleri kullandım şampuana koydum..günde 2-3 ceviz,kuru kayısı yedım..biotin kullandım 1 ay kadar,1 ay ısırgan suyu içtim..ara vererek..
e dökülmesin artık dimi yani :Saruboceq:
ilk önce doktora gıdılmelı ama ben gıttım ilaç kullandım,burdan duyduklarımıda denedım yazdıgım gıbı...sende benım yaptıklarımı yapıyosun zaten merak etme duzelır cnm :1hug:

artı saç sorununu kafaya takmamakta çok önemli..
inşallah saç sorunu olan herkesin saçları ıstedıklerınden çok çok daha güzel olur...a.s.

bıttım sabunu saçı sert yapıyor yani benımkini yapıyor ama biz kucukken önce sabun sonra şampuan kullanırdık öyle deneyin o zaman hem dökulmuyor hemde sert olmuyor hemde güzel kokuyor ama yeni saç çıkarıtyomu bilmem dökmeyi önledigi kesin

bende bu şekilde deniyorum 1 haftadır olumlu sonuç alıcam gibisositososito

ben de yıllardır sarımsak döver onu gazlı bezin içine koyar zeytin yağı-badem yağı karışımına batırır saçımda 1 saat falan bekletirim.bu eski zamanlarda gerçi şimdi de kullanan var kellik ve saçkıran tedavisinde kullanılan bir yöntem çok işe yarıyor.kokusunun saçta kalmaması için durulama suyuna bol sirke katacaksınız.

yaa bnım saçlarım cok gürdü..cok güzel saçlarım vardı ..herkes imrenerek bakardı..ama stresten mi artık nedense bılmıorum cok zayıf ve güçsüz..çok dökülüo ..her yerden saç topluyorum..aynalara bakamaz oldum lütfen yardım edin ..(senağlama ) maya tarifini denedım ama pek işe yaramadı gibi ..bu ısırgan otunu kullansam yeni saç çıkarır mı cvp beklıorummmmm :KK43:

yaa bnım saçlarım cok gürdü..cok güzel saçlarım vardı ..herkes imrenerek bakardı..ama stresten mi artık nedense bılmıorum cok zayıf ve güçsüz..çok dökülüo ..her yerden saç topluyorum..aynalara bakamaz oldum lütfen yardım edin ..(senağlama ) maya tarifini denedım ama pek işe yaramadı gibi ..bu ısırgan otunu kullansam yeni saç çıkarır mı cvp beklıorummmmm :KK43:
tereddütsüz tavsiye ediyorum bununla ilgili bi konu açtım yukarda görmüşsündür orda tarif ettim nasıl kullanacağını hemen başlamanı ve sabırla devam etmeni tavsiye ediyorum.......

cok teşşekürler cvabın için cnm ...inşallah olur kaydirigubbakcemile5

mrhb cnm..kansızlıktan sonra saçlar düzeliyo buyuk olçude merak etme..benım 4 ayda duzeldı..dokulme hiç yok ne zamandır:nazar: ki bende hipotiroid te var buna rağmen yanı...
ama ben 1-2 ay önce çok şey yaptım..ampulleri kullandım şampuana koydum..günde 2-3 ceviz,kuru kayısı yedım..biotin kullandım 1 ay kadar,1 ay ısırgan suyu içtim..ara vererek..
e dökülmesin artık dimi yani :Saruboceq:
ilk önce doktora gıdılmelı ama ben gıttım ilaç kullandım,burdan duyduklarımıda denedım yazdıgım gıbı...sende benım yaptıklarımı yapıyosun zaten merak etme duzelır cnm :1hug:

artı saç sorununu kafaya takmamakta çok önemli..
inşallah saç sorunu olan herkesin saçları ıstedıklerınden çok çok daha güzel olur...a.s.

aminnn cnm benim
o kadar çok çektim ki şu saç dökülmesini ama açılma olmadı allaha şükür hiçbir zaman ,ama regl dönem,imde çok saçım dökülüyor eskiden böle problemim yoktu artık regl olmadan saçlarım sinyal veriyor sebepsiz dökülmeyle böyle olan var mı merak ediyorum doğrusu.

Merhaba ben gülşah; sitenize yeni üye oldum ve çok beğendim sizlere bendende bir tavsiye eğer yeni saç çıkartmak saçlarınızın dökülmesini önlemek ve daha sağlam kalın telli olmasını istiyorsanız her gün ısırgan otu çayı için ve bu çayla saçınızı msaj yaparak diplere durulayın en fazla 2 ila 3 ay içinde saçlarınızın diplerden çıkmaya başladığınızı görüceksiniz.[SIZE=[FONT="Microsoft Sans Serif"][/FONT]"3"][/SIZE]

bende uuzn znmdan beri içmek istiyrm ama hep vazqeciyorum su sefer karrlıym ısırganı içmekte ,cnm qünde 2 mi yoksa birbardakmı yani subardağı ilemi bide marketlerdeki yoksa aktardaki ısırgandna alcaz tşk eddim şimdidenopuyorumnanaktan

ben ısırganı kaynatıp zamanım varsa demleyip ya da..
sacımı yıkadıktan sonra duruluyorum sonra suyla bi daha geciyorum yaklaşık2 haftadır saclarıma iyi geldi
çok memnunum devam edecegim kesinlikle..

Arkadaşlar ısırgan otunu hergünmü yoksa haftada birkez mi yapacağız cvp lütfen ? :uhm:

Arkadaşlar ısırgan otunu hergünmü yoksa haftada birkez mi yapacağız cvp lütfen ? :uhm:

canım hergün yapman gerekmiyor,yaparsanda zararı değil faydası oluryerimseniben bence ne zaman istersen o zamn yap tabi en az haftada 2 mutlaka yapmalısın bence :teselli:

pekii kıslar benim merak ettiğim şu ısırgan çayı saçları çıkarıoyorda istenmeyen tüyleri arttırmıyormu içmeden önce sormak istedim :uhm:

konu sahibi paylaşım için sağolun ama ısırgan çayınla saça dökmeyle saç çıksaydı kimse kel olmazdı saç ekdirmezdi kanıtlanmış bişey yok ben doğallıkdan yanayım ama bu saç çıkma işi çok farklıdır yani ısırganla olucak iş değil stresden dökülen saçlar zaten zamanla çıkar ömrünü tamamlayıp dökülen saçlar yerine yine çıkar sadece genetik ve yaşlılıkdan olan hücreleri ölen kişilerde çıkmaz forumda herkese bir umut dağıtılıyor ama herşeyin herkese iyi gelceği doğru değildir forumda verilen tüm tarifleri uygulayıpda ters tepdirebilirsiniz herşeyi danışarak yapın derim ona iyi geldi banada gelir işi yanlışdır herkesin bünyesi farklıdır

arap sabunu iyi geliyor diye birara kullanmıştım. saçımı mahvetti. en iyisi saça birşeyler sürmek yerine düzgün beslenmek ve saça fazla ürün sürmemekmiş.

bnde yaptım ısırgan çayını birazdan saçıma sürücem inş faydasını görürüm :)

X