Nüfus 1.5 Mİlyar Olunca Böyle Oluyor Demek ki ..(!)

mawiruya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
214
0
Nüfus 1.5 Mİlyar Olunca Böyle Oluyor Demek ki ..(!)

chinese48kd8yx7ru0gmua1.jpg

chinese30vb6nm8ib1ksvb8.jpg

anaaaaaaaa.bu ne ya....yandık desenize.gezecek hiç bir alan kalmayacak.betonlaşacak her yer...:çok üzgünüm:

ya aklım hayalim almıyo benim bu memeleketi CADIARZU hem 1buçuk milyon insan yaşıyor hem de inanılmaz bi doğaya sahipler.ama demek ki belli yerlerde böyle betonlaşma sözkonusu olduğu için doğalarını koruyabiliyorlar a.s

aaaa ama ya bizim de sonumuz böyle olursa :1shok::1shok:

sanırım böyle biryerde yaşamayı tercih etmezdim. allah mecbur etmesin.kafamçokkarıştı

En az 3 cocuk yapin diyor devlet büyüklerimiz.Bu ögütü dinlerse aileler çine rakip oluruz.sırnaşık şey

En az 3 cocuk yapin diyor devlet büyüklerimiz.Bu ögütü dinlerse aileler çine rakip oluruz.sırnaşık şey
öyle diyosunda doğru bence imkanı olan yapsın canım bir yandan doğuyor insanlar bir yandan ölüyor en genç halk türk halkı almanlar olsun diğer ülkeler olsun halkı çocuk yapsın diye teşvik ediyolar batılı olarak türk başbakanı deyince gericimi olduk yani

kırsal kesımlerın çocuk sayısı en fazla 2 olmalı. çunku eğitim sağlık sorunları az.. ama maddi ve maneıvı olarak ıyı olanların 3-4 yapması gerekıyo.. tabı buda artık mumkun diğil cunku kadın iş hayatına atıldı ve sonunda işte olanlarr

anam bu ne ya ınsan bogulur burda bız kendımızı dogaya yakın evlerde oturmaya çalışıyoruz yok yok ben yapamam valla :dilcikar:

X