ücretsiz izin

shannon

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2007
1.587
843
slm arkadaslar ben ögretmenim ve eylülde iznim bitiyor mart annesiyim.1 sene ücretsiz izin almak istiyorum ama bir arkadasım ücretsiz iznin dogumu izleyen 6 aya indirildiğini söyledi sizce böyle bir sey varmı benim bebegim zaten eylülde 6 aylık olacak aranızda ücretsiz izin alan varmı yardımcı olurmusunuz lütfeen bebegimi bırakıp nasıl işe giderim bilmiyorum milli egitimin sitesindede hiç bir bilgye ulasamadım özellikle ögretmen :uhm:

özellikle öğretmen arkadaslar yardımcı olurmusunuz

selam... ben devlet memurları kanununu iyi biliyorum...eşimi ders çalıştırmıştım ondan:)))))))))) ücretsiz doğum izni doğumu takip eden 1 yıl diye biliyorum.... ama sen emin olmak için internetten devlet memurları kanunu diye araştırıp bakarsan net olur.....

Merhaba.. Ben eğitimci değilim ama Adliye de 657 Sayılı Kanuna tabi Devlet Memuruyum. Benim 3 aylık sezeryan raorum 13 haziranda bittiği için ciddi araştırma içindeyim. Dün akşam www.memurlar.net'te okudum. Kanun da Ücretsiz izin doğum izninin bittiği tarihten itibaren her isteyene 1 yıl verilir olarak değişitirilmiş.. İsterseniz bir de siz okuyun.. Ben komisyonumuzla görüşmüştüm. Raporum biter bitmez izin için dilekçe vereceğim. Ücretsiz izin verilinceye kadar senelik iznimi kullanacağım. Yanlız önemli olan ücretsiz izin talebinin doğum raporundan hemen sonra verilmesiymiş..VE İÇİNİZ RAHAT OLSUN ÜCRETSİZ İZİN 1 YIL

herkese cok tesekkürler benim doğum iznim haziranın 30unda bitiyor ondan sonrada okullar tatil zaten temmuz haziranda .iznimi eylülde baslatmak istiyordum bu mümkünmü.yoksa dogum iznim biter bitmez baslamak zorundayım arkadaslar bilgisi olan varmı

X