erken gebelikte kanama

:CüvCüv::emir_bebek:selam arkadaşlar bende sizler gibi yeniyim 6 haftalıgım benimde düşük tehlikem var her kanamada hemen doktora gidiyorum serum takılıyor ultrasonla bakıldı korkma dedi doktor ilaç kullanıyorum yattıyorum bazen kırmızı bazen kahverengi oluyor bu benim 2 hamileligim kızım vaarbelinay 1.5 yaşında ama yemek yiyemz haldeyim tisindim herşeyden aç geziyorum ruh gibiyim tavsiyeniz varmı bulantıdan nasıl kurtulurum allah herkese saglıklı bebeiş versin

selam arkadaşlar bende sizler gibi yeniyim 6 haftalıgım benimde düşük tehlikem var her kanamada hemen doktora gidiyorum serum takılıyor ultrasonla bakıldı korkma dedi doktor ilaç kullanıyorum yattıyorum bazen kırmızı bazen kahverengi oluyor bu benim 2 hamileligim kızım vaarbelinay 1.5 yaşında ama yemek yiyemz haldeyim tisindim herşeyden aç geziyorum ruh gibiyim tavsiyeniz varmı bulantıdan nasıl kurtulurum allah herkese saglıklı bebeiş versin

benim düsük tehlikem varmi yokmu onuda söylemedi doktor ama ben hala korkuyorum suan 8 haftalik oluyor ama halada kahverengimsi akintim var sadece 3 gün durdu ama bugün yine basladi acaba düsük tehlikemmi var off yaaa :sm_confused:

ben de 6 haftalik hamileyim,3 gundur az-az kanamam var,agrim yok,yarin doktora gidicem,boyle olupda cocuk dusurmeyen varmi?

merhabalar ben de su an 6 haftalık hamileyim dün biraz iş yaptım ama ağır bişey kaldırmadım. sadece silip süpürürken eğildim akşam belimde biraz ağrı oldu.dinlendim gece tuvalete gittiğimde kırmızı renkli içinde doku parçası da olan kanama gördüm ama çok azdı.sabah baktığımda hiç kalmamıştı. bir tehlike oluşturur mu acaba? kısa süreli kanamaların tehlikeli olmadığı yazıyor internette ancak yine de doktoruma danışşsam mı diyorum?

Kızlar merhaba ben yeniyim. Yeni konu acamadigim icin buraya yaziyorum. Ben adet gunumde kahve rengi lekelenme oldu 2 gun. Sonra kanamam basladi. Benim normalde boyle olmadigi icin adetin 3 gunu doktora gidip hormon testi yaptirdim. Beta hcg 14.9 cikti. Doktor iki gin sonra gel dedi 22.9 cikti bu defa. Bir hafta sonra gel dedi. Saglikli degil dedi. Dis gebelik kimyasal gebelik olabilir dedi. Cok korkuyorum fikri olan var mi

Selam kizlar bende aranizda yeniyim size bir sorum olacakti.Ben 7 haftalik hamileyim gecen2 hafta önce kahverengimsi akintim oldu zaman kaybetmeden hastaneye kalktim doktor korkulacak bisey yok dedi 1 hafta öncede durup dururken birden kanamam acildi yine hastaneye kalktim asiri kan kaybettim ama ultrasonda bebegin saglikli oldugunu söylediler ve beni 1 hafta hastanede tuttular suan evdeyim ve kanamam yok ama arada bi kahverengimsi akinti oluyor cok telaslandiriyor bu durum beni aranizda böyle bisey yasayaniniz varmi? Yardimci olursaniz sevinirim...
Meraba bende sizinle ayni durumu yssiyorum su an. Su an iyimisinz yoksa dusuklemi sonuclandi .lutfen bilgi verirmisin

X