Bugün Kötü Birşey Oldu................

nestle76

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
4.046
20
Arkadaşlar,

Biliyorsunuz 5.gün Transferine Gitme Durumum Vardi..dün Embriyolog öyle Söylemişti...ancak Bu Sabah 10.30da Arandim Ve Transfer Için 12.00 De çağrildim..gittiğimde Doktorum Cem Bey Herşey Iyi Gitti Ancak Gördük Ki Hücreler Bölünürken Eşit çapta Bölünmüyorlar Dedi..oysa 14 Adet Döllenmiş Yumurta Içinden Beklentimiz Hiç Olmaz 3-4 Adet çok Iyi Kalite De Embriyoydu Dedi..tabi Morali Tahmin Edebiliyorsunuz Bende...1 Adet Sorunsuz Eşit Sayida Ve çapta Bölünen Yumurta Var..diğerleri Ise Eşit Sayida Bölünüyor Ama Maalesef çaplari Farkli Ve Içlerinde Bir Takim ölü Atiklar Varmiş..her Ne Demekse Artik..anlayacağiniz Orta Kalitedeler...belkide Düşük...benim De Iznimi Alarak Saat 14.00 De Garanti Olsun Diye 4 Adet Embriyo Transfer Edildi..ama Sanirim Arkadaşlar Boşa Geçti Bunca Süreç..benim Yaşadiklarima Benzer şeyleri Yaşayanlardan Bilgi Ve Değerlendirme Rica Ediyorum....

Hayırlı olur inşallah canım takma sen kafanı onlara, birinden biri tutar inşallah

canım morelini bozma Allahtan unut kesilmez bir tane de olsa olabileceği anlamına gelir sen sadece sakin ol bebişleri korkutma canım
Rabbim verecekse inşallah olacak

İsteyen dileyen kimseyi geri çevirmesin Rabbim
inşallah güzel haberler alırsın canım

canım hemen şimdiden boşa geçti diye düşünme lütfen...
Allah verecek olduktan sonra bir yumurta ve bir sperm yeter gerekirse bunun için...
sen şimdi hemen moralini düzeltip herşeyin iyi olacağını düşünmeye başlıyorsun tamammı..
tamam her iki durumada kendini hazırla ama daha baştan böyle pes etme... dualarım seninle canım...

canım bence hıç ümidını kesme 8 yıl boyunca hangı doktora gıttıysek asla cocuk olmaz dıyorlardı ve bırden bırşey oldu eşımde canlı hücre cıktı ve hemde bır kaçtane cok az sayıda ve ılk denemede tuttu şu an 8 aylık hamıleyım ıkız bebışler beklıyorum allah sanada nasıp eder canım dualarım senınle.....

Canım bir tane sağlıklı embriyoda sana yeter.İnşallah tuttuğunu da yazarsın burdan bizlere.Moralini yüksek tut.İnancını yitirme.

üzülecek Bir Durum Yok önemli Olan Bir Tane Olsun Kaliteli Olsun Allah C.c Işükürler Olsun Ki Oda Sen De Varmiş Bence Güzel Düşünelim Sonuç Güzel Olsun Hadi Bebeğini Düşün Ve Umudunu Yitirme

evet canım hiç bunları düşünme 12 günde çok çabuk geçer inşallah.bebişlerine güven.çıkmadık candan ümit kesilmezmiş.herşey çok güzel olucak inşallah.bebişlerin sana tutunucak.

sevgili nestle kaderinde var ise hamile kalmak bu sadece bir embriyo ile mümkün biliyorsun-herşeyin bir zamanı var ayrıca ben çok iyi kalitede emriyolarla ilk denemede olumsuz sonuç almıştım-biyokimyasal gebelik oluşmuştu,ikinci denemede ikizlerime kavuştum.transferin hayırlı olsun canım,sevgiler...

baştan böyle yaparsan kaçırırsın bak bebişleri. :eek:klava:
o bi tanecik embriyona güven canım.olacağı varsa tutar.kaderinde yoksa da ne yaparsan yap olmaz.ümitle bekle inşallah anne olursun...a.s.

arkadaşlarında dediği gibi bir yumurta ve bir sperm yeter..hatta biz öyle bir Rabbe inanıyoruzki hiç spermsiz bile anneliği tattırmış Hz meryeme..O ol desin yeter,ne mucizeler görüyoruz tıbbın açıklayamadığı..bak,şimdi sabah ezanını dinliyorum ve dua ediyorum hepimize.....

arkadaşlarında dediği gibi bir yumurta ve bir sperm yeter..hatta biz öyle bir Rabbe inanıyoruzki hiç spermsiz bile anneliği tattırmış Hz meryeme..O ol desin yeter,ne mucizeler görüyoruz tıbbın açıklayamadığı..bak,şimdi sabah ezanını dinliyorum ve dua ediyorum hepimize.....

kızlar çok sağolun ama garip bir duygu bu..heba oldu gibi geliyor herşey..demekki çok ümitlenmişim.. 1 şey daha öğrendik demekki her zaman en olumsuza hazırlanıp olursa sevinmek en güzeliymiş..baştan çok moralli olunca böyle haberler kimyanızı altüst ediyor....kızlar şu içimdeki 4 küçük şey dua edin lütfen....biri başarsın.....

nestlecim dur bakalım ne kapıp koyveriyorsun kendini moralli ol sağlıklı bir embiryon var ne demekmiş boşa gitti o bebiş seni utandıracak bu söylediklerinden dolayı.Şimdi topla kendini ve o minik hücrelere yardımcı ol sev onları.Sakin ol ve inançlı ol ki vucudun o yavruyu kabul etsin atmasın.Ve bizi yaşatanı hiç unutma onun gücü her şeye yeter.Hadi hayırlı olsun canım bebişine güven ona ne kadar güçlü olduğunu sağlam olduğunu ve bu işi beraber başaracağınızı telkin et hem kendine hemde o minik bebek hücrene

kızlar çok sağolun ama garip bir duygu bu..heba oldu gibi geliyor herşey..demekki çok ümitlenmişim.. 1 şey daha öğrendik demekki her zaman en olumsuza hazırlanıp olursa sevinmek en güzeliymiş..baştan çok moralli olunca böyle haberler kimyanızı altüst ediyor....kızlar şu içimdeki 4 küçük şey dua edin lütfen....biri başarsın.....

Arkadaşım çok umutsuz ve moralsiz görüyorum seni..Herşeye rağmen içinde 4 minik var...Onlara can vermek allahın takdiri..Hep dua et ve olumlu düşün..Burada 1.kalite 2.kalite vs...Kimsenin garantisi yok.Hepimiz bir şekilde umut edip bu tedavilere başladık.Ancak bu tedavilerin sonucunda hiçbirimizin bir garantisi yok..En iyi embriyoda koyulsa olmayacağı varsa olmaz.Bunu bilerek bu tedavi sürecindeyiz ve sonuç bekliyoruz.Umut ve dua ediyoruz ki herşey yolunda gitsin..Ben her zaman diyorum ki benim ve bebeklerimin sağlığı ileride etkilenecekse hamileliği yaşamayayım.Rabbim bizim dualarımızı biliyor.Hakkımızda hayırlı olacaksa zaten verecektir.Sen bu saatten sonra sadece kendine dikkat etmekle yükümlüsün..Ödülünü allahım bir şekilde verecektir ya bugün ya yarın....

nestlecim dur bakalım ne kapıp koyveriyorsun kendini moralli ol sağlıklı bir embiryon var ne demekmiş boşa gitti o bebiş seni utandıracak bu söylediklerinden dolayı.Şimdi topla kendini ve o minik hücrelere yardımcı ol sev onları.Sakin ol ve inançlı ol ki vucudun o yavruyu kabul etsin atmasın.Ve bizi yaşatanı hiç unutma onun gücü her şeye yeter.Hadi hayırlı olsun canım bebişine güven ona ne kadar güçlü olduğunu sağlam olduğunu ve bu işi beraber başaracağınızı telkin et hem kendine hemde o minik bebek hücrene

evet haklısın..elimde resimleri var..köpüklü su gibiler...allahım bunlar mı olacak diye insan hayret ediyor gerçekten....bekliyorum bakalım..12.güne kadar dayanamam 9-10 gün gibi yaparım tahlili...kısmet artık...bu arada 9. - 10. gün hcg değerleri nedir kızlar?

Arkadaşlar,

Biliyorsunuz 5.gün Transferine Gitme Durumum Vardi..dün Embriyolog öyle Söylemişti...ancak Bu Sabah 10.30da Arandim Ve Transfer Için 12.00 De çağrildim..gittiğimde Doktorum Cem Bey Herşey Iyi Gitti Ancak Gördük Ki Hücreler Bölünürken Eşit çapta Bölünmüyorlar Dedi..oysa 14 Adet Döllenmiş Yumurta Içinden Beklentimiz Hiç Olmaz 3-4 Adet çok Iyi Kalite De Embriyoydu Dedi..tabi Morali Tahmin Edebiliyorsunuz Bende...1 Adet Sorunsuz Eşit Sayida Ve çapta Bölünen Yumurta Var..diğerleri Ise Eşit Sayida Bölünüyor Ama Maalesef çaplari Farkli Ve Içlerinde Bir Takim ölü Atiklar Varmiş..her Ne Demekse Artik..anlayacağiniz Orta Kalitedeler...belkide Düşük...benim De Iznimi Alarak Saat 14.00 De Garanti Olsun Diye 4 Adet Embriyo Transfer Edildi..ama Sanirim Arkadaşlar Boşa Geçti Bunca Süreç..benim Yaşadiklarima Benzer şeyleri Yaşayanlardan Bilgi Ve Değerlendirme Rica Ediyorum....
canım bunları kafana takma mevla okadar büyükkü hiç spermi olmayan ve ameliyat la toplanarak dördüz hamile kalanlar var sen buna göre genede çok şanslısın ama biliyorsunki moral çok önemli bol şans

senden ricam çok ama çok olumlu vepozitif ol Allah'ın izniyle hayırlısıysa hayırlısıyla sağlıkla inş. 4 yumurtadan birir tutar arkadaşım gönlünü ferah tut, elini karnının üzerine koy ve onlarla konuş dua et, ve her gün aklına geldikçede oku. sonuçta iyi olur inş. dualarımız seninle.

Arkadaşlar,

Hayırlısı olsun canım. Tamam bazı talihsizlikler yaşamışsın ama hemen kendini bırakma umudunu yitirme hiç belli olmaz bu iş allahın bizlere mucizesi hepimiz bir takım sorunlarla olmaz derken sahip oluyoruz belki senin de kısmetinde böylesi vardır.

X