Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ask kurabiyesi (resimli)

ben trabzonda nerden bulucam şeker hamurunu şimdi yaaaa oldumu bu heveslendim.
ben burda pasta hamuru istesem oyun hamuru veririler bana:))))))
inşallah bulurum çok şirin görünüyolar.

Sympathique,inanamyorum sana.
Bunlar sanat saheseri yaaaa.
Nasilda özenli yapmissin.
Dur bakayim,bu seker hamurunu
burada bulabilirsem bende yapayim.
Benim cocuklar bayilir böyle seylere.

canim ben almanyada gordum ama burdakilerin kirmizi reng olmuyor, krem reng, pembe, ve yesil oluyor, ben krem rengine az kirmizi boya attim kirmizi yapip ,kirmizi ve pembe ,oyle yaptim belkide vardir ama tam nerde bilemiyorum ,istersen resmini koyup oralarda pasta malzemeleri olan bolumlere baka.s.
canim once resmini kodum ama istersen yine koyup bak bu sekilde pasta malzemeleri olan bolumunde
89940268927fd05b47bur3ev1.jpg

ben trabzonda nerden bulucam şeker hamurunu şimdi yaaaa oldumu bu heveslendim.
ben burda pasta hamuru istesem oyun hamuru veririler bana:))))))
inşallah bulurum çok şirin görünüyolar.

canim sen pasranecilere ozellikle yas pasta satanlara sorki nasil bulabilirim sizde varmi falan diye, turkiyede nerde bulunur hic fikrim yok canim insallah bulursuna.s.

kiz cok guzel olmus ellerine saglik bende yapsamm bari bu hafta sonu baksam renkli hamur bulabilirmiyim valla kayinvalidende kocanda kiymetini bilsin supersin anam

canim ilk sayfalardaki yazilarimizi okusana kayinvalidem kiymetimi bilip bilmedigini anlarsin, o istemez bile
zaten daha yapmayida dusunmuyorum ,yaptigin biseyi insanlar begenirse yaparsin burun kivirirlarsa ne ugrascaksinki ,ama sizler begendinizya ben mutluyum

aman allahim okudum kiz surat asiyor ha inanmiyorum ya bu kadar hamarat guzel seyler yapan gelinim var diye ovunmuyormu insan bir dusunur emek veriyor bu kizcagazda onlara der bari sus olarak dusunuyorsa bile bir eline saglik kizim ne kadar guzel seyler yapiyorsun der canim fazla ileri gitmis olmayim ama biraz geri kafalimi ne kayinvaliden soyle bir hava atarsin kabul gunlerinde bak gelinim neler yapmis diye ay allahtan kaynanamla ayriyim ohh o hollandada ben ingilterede gerci benimki oyle deil ben yaparim o benden ben ondan tarif aliriz aman allah korusun be

ya vallahi ogun okadar cok moralim bozulduku ,bidede patates pastam var bilmem gordunmu ,ikisini yaptim bana demesinmi sen bunlari niye yapiyosun millet yemezde sotyle boyle ,ya normal bi dille soyle bozma moralimi bari ,tam patates pastasi elimdeydi yaroimdi ,eger baslamamis olsaydim hic bisey yapmicaktim ,sonrada dedim tamma bundan sonra son yaparsin ,sen her gelene ayni seyleri yap ver bundan sobnra bisey yapmma dedim ,
ama bi gor o patates pastami ,falan herkes nasil begendi ,kurabiyemi falan acayip begendiler ,nerdeyse nazar degceklerdi kayinvalidemde hic sestenmedi benim coktan moralim bozulmustu, gercektende yapamam daha ,kendi arkadaslarim olursa yaparim ama kimseye degmiyor
iyiki valla kayinvalide yaninda degilsin ,kayinvaliden kotu olmasa bile ister istemez sorun cikiyo ,
yarin izinden geliyo valla hicte istemiyorum gelsin ama napalim evi burasi sonucta

ay aman allah yardimcin olsun haklisin ne kadarda iyi olsa bir anda bir ariza cikar benimkilerde trde bizde kurbanda gitcez hollandaya simdiden alisverisime basladim kayinvalideme kayinbabama neler alsam diye geziom valla ay ben severim saygi duyuyorum tabiki onlarda esimle bana saygi duycakk simdi biz burdayiz ama onlar istiyor hollandada yasayalim simdilik 5 yil burdan biryere gidipte yasamayi dusunmuyoruz zaten ucaga bindimi 45 dk da oradayim ne geregi var ayni ulkede olmanin dimi ama

Sympathique ELLERİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL YAPMIŞSIN FAKAT SENDEN RİCAM LÜTFEN TARİFİ KOPYALAYIP YAPIŞTIRDIĞIN YERİN SİTE ADRESİNİ TARİFİN ALTINA YAZARSAN SEVİNİRİM ÇÜNKÜ BU TARİF BANA AİT VE KELİME KELİMESİNE BENİM YAZIMLA YAZILMIŞ EMEĞE SAYGI GÖSTERİRSENİZ SEVİNİRİM SEVGİLER.

Arkadaşlar Beğenilerinizi Belirtmek İçin Teşekkür Butonunu Kullanınız.
Konu dışı yorumlar yapmayalım..

Ben gıda toptancısında çalışıyorum şeker kaplama hamuru satıyoruz,ama 5 kg lık 40 ytl falan.Hanımlar buradan gelip alıyorlar bazen aralarında paylaşıyorlarmış.

canım çok güzel görünüyo ama şeker hamuru nerelerde varki ben anlamadım kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

gerçekten çok güzel görünüyor ellerine sağlık ama
o simleri yutmak,boyalı hamurlar,boncuk yutmak, bunlar sağlığa zararlı değil mi?CADIARZU

gerçekten çok güzel görünüyor ellerine sağlık ama
o simleri yutmak,boyalı hamurlar,boncuk yutmak, bunlar sağlığa zararlı değil mi?CADIARZU

canim boyali hamur ayda yilda bir cok azicik ,cay kasiginin ucuyla
sim pasta simi
boncukta seker zaten bunda ne zarari olabilir
gunluk yedigimiz bisey degil

X