Dogumdan Sonra Adet Nezaman Oldunuz ??

çikolatta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2007
150
1
37
ARKADAŞLAR BEN DOGUM YAPALI 2 AY OLDU VE ADET OLMADIM HALA SİZLER OLDUNUZMU BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM TEŞEKKÜR EDERİMa.s.

ben 28 martta dogum yaptım 22 mayısta ılk adetımı gordum.sende yakında gorursun umarım gercı herkesın farklı oluyor.kımısı 4-5 ay sonra kımı hemen kımıde bır yıl sonra gorebılıyor merak etme.

benim de 2 ay olacak dogum yapalı
sanırım adet oluyorum
dogumdan sonra kanamam uzun sürdü,2-3 gün kesildi tekrar başladı
bu kanamamın devamı mı yoksa adet mi oluyorum bilemedim
ama adet ağrısı gibi bir ağrı hissediyorum kasıklarımda

cnm benim 40 gun kanamam oldu lohusa kanaması 40 mın cıktıgı gun reglı oldum ve hala oluyorum 3 reglı oldum

ben 27 martta doğum yaptım lohusalıkta olandan başka şimdiye kadar bende adet görmedim.umarım tez vakit gelir sinir stres yapıyo bende

ben 7 ay sonra adet oldum ve bu arada stres yaşamadım bence yaşadıkların biraz psikolojik şu dönemde stres yapmaması lazım adaptasyon süreci bence yeni bir bebek kolay değil zor dönemler anlıyorum relax ol cnm

meraba bende kırkım çıktıktan sonra hemen adet oldum 10 gün sonra ikinciye oldum yani 1 ayda 2 kez oldum şimdi daha olmadım bu ay normal mi acaba?

bende 40 dan hemen sonra ilk adetimi oldum sonra aradan 4 ay geçtikten sonra oldum. bunun üzerindende 2 ay geçti hala yok. bir türlü düzene girmedi anlayacağın.

yaklaşık 6 ay sonra regl oldum ve beter bir ağrı ile kovadan su dökülür gibi battım çıktım ne yazıkki!
isyan etmiştim nden hastalandım die biran için .....

cnm 40 ciktiginda doktoruma gidip dogum kontrol hapi almistim
o hapi bir yil kadar kullandim ve biraktigim zaman ilk adetimi iki ay sonra oldum :)

28 haziranda doğum yaptım,29 kasım da ilk reglimi oldum...alışmıştık olmamaya.şimdi ikincinin günü gelmiş nerdeyse...

15 temmuzda doğum yaptım 15 aralıkta ilk reglimi oldum 40 tan sonra kanamam gelmişti ama adetmi değilmi bilemedim inş öteki ay olurum gene düzene girer...

bende 40 ım çıktıkta bir hafta sonra adet oldum 40 gündürde tık yok gebe kaldım sandım test yaptım bişey yok ama korkuyom
adet olsam gitcem hemen spiral taktırcam

bende ekimde doğum yaptım doğum yaptım, ama hala adet olamdım.dr.um 4.ayın bitiminde olamzsan gel söktürücü verelim demişti.bekliyorum bakalım.

X