bebeklerini rüyasında gören varmı???

ro_se17

no paniq no heyecan
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
4.470
3
arkadaşlar ben hep bebişimi rüyamda görüyorumm..öncekı akşam bebişimi gördüm gözleri renklıydı ama biz beyaz tenli olmamıza rağmen bebeğim esmer bişidi çok çirkındı yaa..ama çok tatlıydı yınede onu emzırdım bütün gece boyunca çok tatlıydı..,

bu akşamda doğumumu gördumm erkenden suyum gelıo ama ağrım yok bende (duş alıyorum doğumu kolaylaştırımış) hastaneye gıtmeye araba bulamıyoruz halbukı 2 tane bızde birtane kayınbıraderımde var ...zar zor buluyoruz ama bu seferde hastanede bebek gelmıyor..zaamanını bbeklemk için eve gönderıyorlar ..suyu gelmış bebek nasıl duracaksa kkarnımdaa...sırnaşık şeysırnaşık şey

sizde görüyyormusunuz böyle rüyalar yaa....bende mı garıplık var benn hamıle kadığımdan berı hep rüya görüyorum böylee...

bende oglumu gormustum o zaman daha cınsıyetı bellı degıldı .. erkek bır bebek kucagımda 6 aylık fln altnda sadece bezı vardı sarısındı annecıgıı gıbı renklı gozluydu yıne benım gıbı ama goz seklı babasına benzıyordu.. etrafına gulucukler saçan cokk guzel bır bebektı bu arada agzında da ıkı tane dışı vardı oyhşşşşşşşşşşşş yerım ben onu yaa
bakalım oylemı olucak oglum..

BEN KIZIMI iLK HAMİLE OLDUĞUMDA GÖRMÜŞTÜM.
KIVIRCIK SAÇLI ESMER ve TOMBUL YANAKLIYDI.
SONRA GERÇEKTEN BiR KIZIM OLACAĞINI ÖĞRENDİM.
ŞİMDİ HAYALiMDE DÜZ SAÇLI AÇIK KUMRAL BİRAZ TOMBİK BİR KIZ OLUŞTURDUM SANIRIM.
HEP ONU GÖRÜYORUM. BALLI BADEMİM BENİM ÇOK TATLI BİR BEBEK :))
BU ARADA BENİM ŞAFAK 24 :))

ya bende hayal edıyorum oğlumuu sonra hemen kendımı toparlıyorm hayal ettıgım gıbı cıkmazsa dıye :)) sarısınmı olcak acaba yoksamm kumralmı off cok beter bısey bılememekkk

bende sürekli bebekler görüyorum ama hepsi birbirinden farklı ve uyandıgımda hic birinin yüzü hafızamda kalmıyor cabuk unutuyorum. birde kendi kızımı görebilecegimi sanmıyorum o yüzden cok hayal etmiyorum benim kızımda böyle olucak vs. diye neyse az kaldı görücez artık kuzularımızı :)

bi esmer oluyo bi sari bi kel .. bi mavi bi yesil gözlü ..her zaman baska bi bebis görüyorum :))

doğum yaptığımı gördüm ama hiç kızımı görmedim rüyamda...
bu aralar rüyalarımda da bi garipleşti parça parça birbirinden alakasız rüyalar görüyorum sabaha kadar...

bende bi ara sürekli görüyordum her defasında farklı bir bebek ama hepside hayallerimdeki özellliklerin bir kısmını taşıyodu... ama çççoook merak ediyorum açıkçası kime benzeyecek yada benzeyecek mi yoksa farklı mı olcak düşündüğümden...gözleri ne renk olcak saçları herşeyini merak ediyorum...Allah sağlıkla kavuşmamızı nasip etsin de inşallah en önemlisi o.:nazar::nazar::nazar::nazar:

Ben bekar olmama rağmen rüyamda bebeğimi gördüm -tek gördüm ama ikiz değildi :KK43: - neyse sağlıklıydı ve emziriyordum o kadar güzeldi ki uyandığımda bile etkisindeydim. Battaniyesi maviydi sanırım erkekti, inşallah Allah gönlüme göre verir, herkesin gönlüne göre bebişler verir :eek:

oğluma hamileyken rüyamda oğlumu kucağıma almış aynaya bakıyorduk beraber..hala ilk günki gibi hatırlarım ve gerçekten rüyamdaki gibi oğluşum oldu...:nazar:
şimdide ikinci kez anne olmak için uğraşıyorum..buaralar sadece rüyamda hamile olduğumu görüyorum...hadi hayırlısı ...

hamılelıkte normalden daha çok rüya görülüp çabuk unutulurmuş..bu nedenle sabah kalktığınızda eşinize hemen anlatın yoksa daha sonra hatırlama sansınız olmayabılyormuşş...ben hamıle kaldığımdan berı ömrümde hiç görmedığım kadar rüya görüyorumm

Ben kızımı siyah saçlı siyah gözlü gördüm 2 yaşlarındadı ve işte annen bak diye benle tanıştırdı babası :1shok:
ilginç bir rüyaydı :)

ya ben bugece çok garip bir rüya gördüm. hastanenin tüm kadın doğum doktorları bi odada. 2 erkek 1 kadın... Kadın olan benim doktorum. Güya benim doktorum tam benim doğumuma yakın Amerika'ya gidecek. Çok üzülüyorum ve ben erkek doktor istemiyorum, kim olacak benim doktorum diyorum. Sonra benim doktorum orda odada beni muayene ediyor hem de ayaktayken alttan parmağıyla bakıyor güya çatıma... çok dar mümkün değil normal doğum yapamazsın diyor. ama canım yanıyor biraz. gözlerim yaşarıyor. sonrasını hatırlamıyorum...

ben bugün gördüm yine ..ilk kez kızım olduğunu gördüm çıplakmış tombik tombik almışım eve geliyoruz amaben sanki hiç doğum yapmamış gibiyim.. aynı küçük kızıma benziyodu..çok güzeldi..beyaz tenli açık renk saçlı ela gözlü güzel bi kızdı ..inşallah bu babasına benzerde saçlar kıvırcık ve sarı olurrrrr arada bana cevap verdiğini benle konuştuğunu duydum..

:roflol:ben bir çok kez doğum yaptım ve hep doğummu yaptım yaa hiç acımadı amaa diyorum.normal doğuruyorum sürekli.ve bebeğimi birçok kez emzirdiğimi gördüm.bi erkek görüyorum bi kız.bi esmer görüyorum bi mavi gözlü.hatta bi kere karnımdan çıkarıp sevdim oynadım bidaha geri koydum.altıda bezliydi:roflol::roflol::roflol:en son karnıma bakıyorum ama elleri nasıl belli oluyor anlatamam.parmakları tırnakları resmen karnımdan izliyorum.elinin tutuyorum kaçmıyyo deli gibi seviniyorum felan.bi doğsada kurtulsam şu rüyalardan yaa çatlıycam meraktann:çok üzgünüm::1rolleyes::1rolleyes:

bende görüyorum meleğimi rüyamda en son gördüğümde çok tatlı bir bebekti yeni doğmuş ufacık gözleriyle etrafını süzüyordu bende ilk kez onu emziriyordum aynı gerçek gibiydi. alleri bembeyazdı pembe bir teni vardı. göbeğim bile kaybolmustu. sabah uyandığımda ilk olarak göbeğimi yoklamıstım. varmı yokmu diye:)

benim rüyalar bu aralar kabusa döndü....
geceleri çığlıklarla uyanıyorum...
kabus görmediğim zamanda birbirinden alakasız
saçma sapan şeyler görüyorum....

bugun sabaha kadar bir sürü rüya gördum...tekinde doğum sancılarım girmiş, ben korkmuyorum ben korkmuyorum diyordum...diğerleride saçma sapandı...her rüya arasında etkilenip uyanıyorum,sonra tekrar uykuya dalıyorum...çok garip bir geceydi

X