KAÇINCI AYDA HAMİLE KALDINIZ?(doğum kontrol hapı kullanmayanlar)

aysbar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2008
368
2
kızlar işte size ANKET
doğum kontrol hapı kullanmadım hiç, ancak bu 4.denememizde deOLMADI.
SİZLER KAÇINCI AYDA HAMİLE KALDINIZ?

ben oğluma doğum kontrol ilaccını bırakıp geri çekile yöntemi ilede 3 aqy korunduktan sonra hiç korunmadan 4. ayımda hamiş kalmıştım. şimdi ikinci içinde bu ay 4. ayım ama olmadı henüz

benim de ilk bebeğim işallah geri çekilmeyle korunduk 1,5 yıl. 2.ayımızda hamile kaldım çok şükür

bende kızıma korunmayı bıraktıktan 6 ay sonra hamile kaldım eşim korunuyordu ben doğum kontrol hapı kullanmadım

bende ilk hamileliğimde 6 ay sonra hamile kaldım amd öldü ne yazıkki:KK43:((((((((8
şimdi bu 4. ayım denemedeyiz 3 aydır olmadı bakalım inşallah bu ay hamile kalırım ben de artık

Ben hiç doğum kontrol hapı kullanmadım.Eşim korundu üç yıl boyunca.Üç yıl korununca bir yıl falan olmaz diye düşünüyordum ama korunmayı bıraktığımız ikinci ay hamie kaldım çok şükür...

ben 11 ayllık evliydim eşim korunuyodu korunmayı bıraktığımızda nerdeyse ilk seferinde hamile kaldım yani ilk ayda kaldım

yaklaşik 1 Yildir Doğumkontrol Hapiyla Korunuyodum.1 Ay Oldu Hapi Biraktim Adet Olmam Gerekirdi Fakat 20 Gün Geçti Günüm.test Yaptim Negatif Sanirim Hormonlarim Alt üst Oldu çok üzgünümm...bakalim Bekleyip Göreceğiz Zaman Neyi Göstercek Inşallah çok Bekletmez.3-4 Aya Raziyimda

Hayatım ben evliliğimin ilk 1,5 senesinde doğum kontrol hpıyla korundum, sonrasında 1 sene falan eşim korundu, o korunmayı bıralır bırakmaz hamile kaldım, yani ilk ayda.:eek:

güzelim ben kızıma hiç korunmadan iki ay sonra hamile kalmıştım...bu bebeğime de hiç korunmadan birbuçuk yıl sonra hamile kaldım...

14 ay boyunca doğum kontrol hapı kullandım
sonra esım korunuyordu ve bebek ıcın karar vermemızle beraber 3. ayımızda bebısımızın gelıs haberını aldık :teytey:

ben hiç korunmadan üçüncü ayda hamile kaldım.bebeğimi düşürdüm.üç ay korundum korunmayı bıraktığım ilk ay tekrar hamile kaldım.

X