Duvar silme

ben bu sene istanbuldaki eve gelince duvarların is icinde oldugunu gordüm ogullarımın aldıgı bir deterjan elime gecti onunla sildim jif in yag cozücülü ve camasır sulu mutfak jeli daha bezi sürtmemle kapkara kir aktı birde ıslak bezle üstünden gectim sonuc harika dalgasız ve pırıl pırıl oldu tavsiye ederim

bende bugun domestosla duvarımın buyuk bır kısmını _kırmızı ıspırtolu kelemle boyamısta kızım,
ama kesınlıkle cıkmadı hafıf pembeye dondu rengı ama hala cırt dıye bagırıyor

fayanslarımı ben buhar makınesıyle temızlıyorum,
mükemmel oluyor,
duvar ıcınde sanırım ıyı olur ama makınem rusyada ve rusyadakı evım kagıt

hepsini unutun bir buharlı temizlik makinası edinin.ben geçen yıl aldım,bir senedir camı da onunla siliyorum duvarı da koltuğu halıyı da.deterjan istemiyor,yormuyor.

ben araba fırçasıyla sildim daha rahat kovaya hangi detarjanla su hazırla fırçayla sil daha rahat su akıyor yerlere biraz ama bezle siliyorum yerleride iz bırakmıyor bezle silince iz oluyor kir çözle daha iyi oldu tabi sana kolay gelsin çok kirliyse badana yapsan daha iyi

Daha yeni temizliğimi bitirdim duvarlarımı loc ve çamaşır suyu ile sildim tekrardan kuruladım misler gibi oldu :)

bende yarın duvar silmeyi planlıyorum evlendiğimden beri hiç silmedim ama bu fırça işi iyi oldu :) banyamun fayanslarını sılıp duş ile yıkıyordum şimdi salonun duvarlarını fırca ıle fırcalayıp durulayıp kurulamayı planlıyorum ama evim saten boya değil inş boyası çıkmaz ..

kızlar bende evin duvarlarını silecegim hiç Aspirin kullanan var mı varsa yorum yazar misiniz nasıl yaptiginiza dair

kızlar bende evin duvarlarını silecegim hiç Aspirin kullanan var mı varsa yorum yazar misiniz nasıl yaptiginiza dair

Kızım duvarları boyuyor aspirini sıkıyorum duvara ıslak bezle siliyorum tertemiz oluyor. Kurutmuyorum hiç. Leke bırakmıyor. Ama A101 de satılan aspirin işe yarıyor sadece. Diğerleri çıkarmıyor hiç leke.

slm kızlar şu koltukların duvara değdiği yerlerdki lekeler var ya onları nasıl temizliyosunuz sinir oldum görüntüleri beni çok rahatsız ediyo

Arkadaşlar duvarlar arap sabunlu su ve mikrofiber mopla yorulmadan siliniyor ayrıca fayans kaplı duvarlar ise sıcak suya bolca cif dökerek silince harika oluyo durulamada gerekmiyo tavsiyemdir

X