Duvar silme

tugis

HUYSUZ VE TATLI KADIN:)
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2008
58
1
arkadaşlar temizlik yapıyoruz ve ben bıktım duvarları ve fayansı üsten başlayarak ilk deterjanla sil sonra durula sonra kurula tabii bu arada eğil kalk in aşagı tekrar yukarı cık durmadan seri bi şekilde bez değiştirerek bunları yapıyorum.bu arada saten boya silmeye sıvı beyaz sabun kullanıyorum. bunları silmenin daha basit yolu yokmu? bide hangi deterjanlar daha iyi temizler? yarın duvar silmeye başlayacagım. acil yardım fisfisfis

arkadaşlar temizlik yapıyoruz ve ben bıktım duvarları ve fayansı üsten başlayarak ilk deterjanla sil sonra durula sonra kurula tabii bu arada eğil kalk in aşagı tekrar yukarı cık durmadan seri bi şekilde bez değiştirerek bunları yapıyorum.bu arada saten boya silmeye sıvı beyaz sabun kullanıyorum. bunları silmenin daha basit yolu yokmu? bide hangi deterjanlar daha iyi temizler? yarın duvar silmeye başlayacagım. acil yardım fisfisfis

canım kolay gelsin bence yalnız yapma yorulursun ben hiç duvar silmedim genelde boya yaptık
komşum cok siler tavan bile siliyor
neyle siliyor bilmem sorarım ama

canım bize genelde bayan gelirdi büyük temizliğe ama son son hafife almaya başladılar.oturup cay kahve dedikodu yapıyorlar saat 5 olunca kocamız geliyor diyip gidiyorlardı.baktım olmuyor sonucta onuda ben yapıyorum. ben yapmaya başladım 3 yıldırda böyle.anneme kıyamıyorum.laf aramızda duvarı silemez gibimede geliyor :) hayır bir cocuk olsa bana bezi yıkayıp veren neyse oda yok merdivende in cık fena oluyor ya :KK43: herkes nasıl siliyor merak ediyorum.:KK43:(((((

canım bize genelde bayan gelirdi büyük temizliğe ama son son hafife almaya başladılar.oturup cay kahve dedikodu yapıyorlar saat 5 olunca kocamız geliyor diyip gidiyorlardı.baktım olmuyor sonucta onuda ben yapıyorum. ben yapmaya başladım 3 yıldırda böyle.anneme kıyamıyorum.laf aramızda duvarı silemez gibimede geliyor :) hayır bir cocuk olsa bana bezi yıkayıp veren neyse oda yok merdivende in cık fena oluyor ya :KK43: herkes nasıl siliyor merak ediyorum.:KK43:(((((

hayır bir cocuk olsa bana bezi yıkayıp veren neyse oda yok merdivende in cık fena oluyor ya :KK43:l

ay kıyamamda valla canım benim ablam karedeşim var iş olunca nasıl kacıcaklarını şaşırıyor ben hamişken evi bayadık eşimle eşim boya yaptı ben ev sildim oglumda yardım eeti bi tas corba getiren olmadı 2 tanede kardeşşim varken ogluma corba pişitmiştim yer sildirrtmiştim ah ahhhhhhhh
alah kolaylık versin bi insana yarım etmeye1 cok ihtiyac olu1yor bazen tek zor yaaa
olay gelsinnnŞeniz:1hug:a.s.

sağol canım.. artık yarın yapıcam hamlarım birgün sonraya mutfagın fayansını yaparım.ne yapayım galiba yine iş başa düştü.:)

arkadaşlar şimdi değişik bir duvar silme aleti varmış, bilgisi olan var mı? 120 ytl civarındaymış, ıslak ve kuru kullanmak üzere bezleri de varmış, çok merak ettim, kullananınız var mı?

MERHABA ARKADAŞLAR SENIN dedıgın gıbı gerçekten çok yorucu olur canım.ben kovaya domestoslu su bolköpüklü yapıyorum yumuşak uzun fırçayla fırçalayıp arkasından duru su havluyla suruluyorsun sper oluyo

ben kovaya sadece su ve kirçöz koyuyorum.
5 tane sarı bezi alıyorum in çık olmasın diye (sarı bez olması şart ama diğerleri leke bırakıyo)
sadece siliyorum ne durulama ne kurulama gerekmiyor.
sürekli bez değiştiriyorum bezleri azkirliden çok kirliye doğru sıralayarak siliyorum. böylece duvarda iz kalmadığı için kurulamak durulamak gerekmiyor. :teytey: işte bu kadar
zoruma gitmiyor. çalıştığım halde kadın filan almıyorum kendim siliyorum hep tek başıma

eşimin işi temizlik olduğu için bu konularda hemen bilgim oluyor benim vileda sopası na benzer sopası var ama eğilimli kısaltabilir ve uzatabiliyorsun önünde bezleri var takmalı ve çıkartmalı önce ıslak sonra kuru silebilirsin ben sildiğimde kurulamama bile gerek kalmıyor iz bırakmıyor canım ben onu kullanıyorum jeyyar

eşimin işi temizlik olduğu için bu konularda hemen bilgim oluyor benim vileda sopası na benzer sopası var ama eğilimli kısaltabilir ve uzatabiliyorsun önünde bezleri var takmalı ve çıkartmalı önce ıslak sonra kuru silebilirsin ben sildiğimde kurulamama bile gerek kalmıyor iz bırakmıyor canım ben onu kullanıyorum jeyyar

aycel ben de o aleti araştırıyorum, seninkinin markasını yazar mısın? bezleri cırtcırtlı değil mi?

ve sonunda temizliği bitirdim :KK43: yöntem yine aydıydı in cık merdivene bez değiş su değiş ama inat ettim birgünde 2 oda duvarını antre duvarını ve mutfak fayansını bitirdim :) sonuc ölüyorum yorgunluktan yere basınca ayağım agrıyor.3 ay sonra yine aynı dert olacak ama.o yüzden bayanlar güzel fikirlerinizin katipcisi olacagım.

Benim fikrim banyo ve mutfak için geçerli yerde halıfleks vs. biraz sudan zarar görecek bişey yoksa. Kovanın içine biraz su ve biraz domestos (yada istediğiniz herhangi bir deterjan) koyuyorum araba fırçası olurya onunla hafif ıslatıp çok sulu olmayacak şekilde duvarı (fayansı) fırçalıyorum merdivenede gerek yok sonra çek çek olur hani uzun sopalı olacak tabi pazarlarda satılıyor komplesi 2 ytl ucu lastikli onunlada güzelcene suyunu çekiyorum o suyunu çekerken okadar kirli bir su geliyoki hi.ç tahmin etmezsiniz okadar fayansların kirli olabileceğini. ohhhh mis gibi gerek olursa bezde dolayabilirsiniz çek çeke. Yere akan su olursa eski banyo havlumlada kuruluyorum inanın yarım saat-40 dk.lık iş

Aycel Baci Nerden Aldin Ne Olur Söyle O Aleti Adi Ne
Birde Benim Bir Tanidik Ayni Aybükenin Fayanslari Gibi Duvarlari Yikiyormuş
Işil Işil Oluyormuş
Ve Yormuyormuş
Yere Eski Havlu Lari Koyuyormuş
önce Köpüklü Sonra Temzi Firça Ile çek çek Ile Bez Sarip Yapiyormuş
Ben Denemedim Ama Debeyenler Kadina Teüşkkür Ediyrodu.
Iyi Fikirmiş Diyerek

kızlar ben smartın mopunu kullanıyorum 80 ytl.loc kullanıyorum.o kadar kolay oluyor ki in çık işi yok.mop oynar başlıklı zaten.yer duvar fayans her yeri onunla siliyorum.ama asla kadına vermem.çabuk yıpratıyorlar.sabun ve loc harici bir ürüne değdirmeyeceksiniz.ömrü kısalıyor bezinin

kızlar ben smartın mopunu kullanıyorum 80 ytl.loc kullanıyorum.o kadar kolay oluyor ki in çık işi yok.mop oynar başlıklı zaten.yer duvar fayans her yeri onunla siliyorum.ama asla kadına vermem.çabuk yıpratıyorlar.sabun ve loc harici bir ürüne değdirmeyeceksiniz.ömrü kısalıyor bezinin

bu amway Loc demi canım aklımda bulnusun bi dahaki sefere bende alayım...

canım benim reklam gibi algılama ama yani bende yapmıyorum bu işi.Yakınım anway satıyor ve bende birer birer almaya başladım.Ve inanki temizliğe harcadığım zaman yarıya düştü ve süresi uzadı.Bir toz almak bile her gün alıyorsunuzdur.Ama anway kullandığın zaman 3-4 rahat almasanda oluyor.Daha neler var anlatamam.Duvarlara mesela durulamaya gerek kalmayan ürünler var..Walla ben öle memnunumki gerçekten teşekkür ediyorum anway'e............

kızlar şu microfiber bezlerdende edinin çok faydalı oluyor.özellikle camda.camı sadece bu bezle siliyorsunuz.kurulama filan yok.ama loc yada sabunla

X