Ayda kac yumurta olusur

ceci

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
72
1
arkadaşlar bu gun adetımın 13.gunu ıdı doktora gıttım yumurta olusmamıs dedı 3 gun sonra yenıden cagırdı adetın kacıncı gunu olusuyor ben 35 gunde adet goruyorum ondan olabılır mi 4 aydır klo9men kullanıyorum ayda kac tane yumurta oluyor bende pko de var adet olunca rahım fılmıde cektırecem bana dua edın lutfen

Pko da yumurtlama problemi olmasından dolayı yumurtalar zamanında oluşamaya biliyor.Ben 2 senedir bununla uğraşıyorum uzman oldum diyebilirim.Hala yumurtlama günümü hesaplayamıyorum çünkü adetlerim düzensiz.klomen kullanıldığında 1den fazla yumurtada oluşabiliyor hiç oluşmayada biliyor.Hakkında hayırlısı olsun canım...

Bende Pkoluyum Ve Benim 10 Tane Yumurtam Oldu.6 Si çok Kaliteli 4 ünü Allah Biliyo.aşilamam Yapildi 15 Haziranda Adet Olmazsam Test Yapicaminşallah Benim Için Dua Edin.allah Isteyen Herkese Versin Inşallah.

arkadaşlar bu gun adetımın 13.gunu ıdı doktora gıttım yumurta olusmamıs dedı 3 gun sonra yenıden cagırdı adetın kacıncı gunu olusuyor ben 35 gunde adet goruyorum ondan olabılır mi 4 aydır klo9men kullanıyorum ayda kac tane yumurta oluyor bende pko de var adet olunca rahım fılmıde cektırecem bana dua edın lutfen

Yumurtaların oluşumu yaşa göre degişir,yaş ilerledikçe hem yumurtaların kalitesi düşer hemde yumurtalar azalır.Onun içindir ki bir kadının yaşı pek ilerlemeden çocuk tedavisi olunmalı...

bende pkoluyum.klomen kullandığımda 1adet yumurtam oluşurdu.oda işe yaramıyordu..iğne ile 6adet oluşmuştu.klomen çok etki yaratmıyor..

Normal bir kadında ayda 1 yumurta oluşur diye biliyorum okuduklarım kadarıyla.kadınlar bir ay sağ taraftan bir ayda sol taraftan yumurtlarlarmış ve yumurtaların hangi taraftaki tüpten geleceği tamamen tesadufi bişeymiş.allah hepinizin ve hepimizin yardımcısı olsun inş.

benim tek yumurtalığım var ve geçen ay doktora gittiğimde 2 tane yumurta oluştuğunu söyledi ben tedavi olmuyorum demekki normalde birden fazlada oluşabiliyor

bana doktorum yumurtalarımın azaldığını söyledi.2 tane gördü.çok mu az.

X