Doğum kontrol hapını içmeyi unuttum hamile kalır mıyım?

avenerica

ikinci kuşum geliyor...
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2006
2.032
1.177
arkadaşlar eşimle ilişkiye girdiğimiz gün yani dün yasmini içmeyi unutmuşum bugun 2 tane içtim acaba hamile kalırmıyım 1 yıldır ilaç içiyorum ve çok üzgünüm inşallah bişi olmaz

şaka gibisin yaa
hamile kalmak için uğraşan üzülen birtane bebeği olması için herşeyini verecek yüzlerce insan war burada ((biride benim))sorduğun sorumu şimdii?? eczacıya sorabilirsin yada prospektüsünü okursan cvp.ını alırsın zaten sorunun
ayrıca hayır kalmazsın birgünden birşey olmaz merak etme verecek olan allah ontane hap içsende verir

:emir_bebek:ertesi gün 2 tane iç bişey olmaz ben öyle yapardım ama inşallah hamile kalırsınn

arkadaşlar cevaplarınıza çok tşk ediyorum özellikle de nursisit ben pko hastasıyım ve en az sizler kadar bebek istiyorum ancak sizlere açıklayamadığım birçok nedenden ötürü hamile kalmam hiçde sağlıklı olmayacak ve bebeğim belkide dünyaya sakat gelecek yada onu kaybedicem çünkü annesi şu an 1.5 yıl kadar kimyasal madde solumak ve dokunmak zorunda tamam mı ondan hamile kalmak istememem yani isteyen kadar istemeyende normal neden bu tip cvplar verip üzüyorsunuz kim anne olmayı istemezki benişyerinde hayır hamile yim kullanma dersem o zaman kapı dışarı edilirim o zaman nolucak lütfen qazıcık daha duyarlı olalım yani insan oğludur unuttum ve size sordum bişi olurmu diye sorgulamanıza gerek yok tşk ederim

Son düzenleme:
bende yasmin kullanıyorum ve okadar çok unutuyorum ki ama korkma 48 saat unutmuş biri olarak söylüyorum bişey olmaz cnm.

sen açıklayıcı yazmazsan ilk okuyan benim anladıgımı anlar yada anlamaz beni ilgilendirmiyor o kısmı amacım seni kırmak değil sadece öyle tepkili yazmışsınki noluyoruz dedim ya biz istiyoruz diye bağırıyoruz arkdş kalkmış bide bize soruyor ben böyle anladım açıkçası
diğer sorunların hakkında bilgim yok ama pos de yeterince önemli bi hastalık geçmiş olsunnn

Hiçbir nedeni olmadan da bir insan çocuk istemeyebilir. Herkesin kendine göre plnladığı bir yaşamı ve öncelikleri vardır. Bilip bilmeden kimseyi yargılamak hakkımız değil.
Eğer biliyorsak cevap veririz bilmiyorsak vermeyiz bu kadar basit.

X