bhcg nin beklenen regl tarihinden 3-4 gün önce yanıt vermeme ihtimali nedir

aykara2

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
732
2
kızlar beklenen regl tarihimden 4 gün önce bhcg ye bakıldı negatifti.ve regl tarihim geçeli 5 gün oldu.sizce çıkmama ihtimali varmı.bugün test yapsammı.yoksa yine boşamı umutlanıyorum.ne dersiniz.

genelde doğrudur yanılma payı yok derler ama adetin bu kadar geçtiyse bence bi doktora git canım.bide kan testini ne kadara yaptırdın fiyat olarak.

teşekkürler canım.inşallah hamilesindir.bende idrar testi yaptım negatif çıktı

Bazen gec döllenme olabilir.Tekrarla ve için rahat etsin.Hatta şu an ucuz idrar testlerinde bile cıkması lazım.

ben adetime 8 gün kala beta hcg yaptırmıştım 1 çıkmıştı.Yani negatifti. 1gün kala idrar testi yapmıştım silik te olsa çift çizgi vardı. Yumurtlama geç olmuşsa çıkmayabilir. bence bir idrar testi yap

ben adetime 8 gün kala beta hcg yaptırmıştım 1 çıkmıştı.Yani negatifti. 1gün kala idrar testi yapmıştım silik te olsa çift çizgi vardı. Yumurtlama geç olmuşsa çıkmayabilir. bence bir idrar testi yap

az önce yaptım.malesef negatif çıktı.peki ben neden regl olmuyorum ya.kafayı yicem.

stresten olmuyor olabilirsin yani kafaya taktın mutlaka biraz rahatla hemen olursun bende adetime 2 gün kala idrar testiyle öğrendim silikti çizgi, adet günümdede kan testi yaptırdım pozitif çıktı

Yaa benimde adetime 2 gün var kızlar, bu ay ilk korunmasız denemelerimiz yani henüz çok yenii...:asigim:
Acaba test yapsam çıkarmı, ilk çalışmamız 18 ve sonrası hesapladığım yumurtlama günlerimde yapmıştık.:eek:
Bende çok heyecalıyım ve negatifi görmekten çok korkuyorum.:çok üzgünüm:
Birde eczanelerde çok ucuz fiyatlara testler satıyorla.Onlar işe yararmıki?????fisfisfis

Yaa benimde adetime 2 gün var kızlar, bu ay ilk korunmasız denemelerimiz yani henüz çok yenii...:asigim:
Acaba test yapsam çıkarmı, ilk çalışmamız 18 ve sonrası hesapladığım yumurtlama günlerimde yapmıştık.:eek:
Bende çok heyecalıyım ve negatifi görmekten çok korkuyorum.:çok üzgünüm:
Birde eczanelerde çok ucuz fiyatlara testler satıyorla.Onlar işe yararmıki?????fisfisfis

canım kesin sonuç almak istiyosan bhcg yani kanda gebelik testi yaptır.eczanede yapılanlar adet geciktikten sonra belli ediyo.

stresten olmuyor olabilirsin yani kafaya taktın mutlaka biraz rahatla hemen olursun bende adetime 2 gün kala idrar testiyle öğrendim silikti çizgi, adet günümdede kan testi yaptırdım pozitif çıktı

saol minecim.aslında gergin değilim.streste yok.anlamadım gitti.regl olamadıkça gerginliğim artıyo.birde ben hiç böle gecikmezdim.hatta gününde olurdum.bu bebek olayına gireli dengem bozuldu.

Benim bir arkadaşımın da adeti 8 gün gecikti.Kız defalarca test yaptı her seferinde negatifti. Sonunda adet oldu. Sanırım stres ve mevsim geçişleri bu tür gecikmelere sebep olabiliyor.

AYKARA2 .....arkadaşım...nerede yazdığını göremedim...nasılsın...dr.a gittin mi?durumun yazarsan bende öğreneyim....

aynı sorun bende de var hattta 2 tane test yaptım biri pozitif biri negatif çıktı yarın tekrar kan testi yaptırıcam hadi hayırlısı

Kızlar 4 haftalık hamile çıktım.cok mutluyum.eşim sevinçten hastanede doktora sarılıp ağladı.7 senenin üzerine bebisimize kavusucaz inşallah.ilk gebeligim.ama hiç belirtim olmadı desem yeridir.ne memisler şişti ne kasik ağrısı oldu.tek belirtim son 3 gündür baş dönmesi mide bulantısı ve idrarın sarardi.beta HCG 1226 çıktı.rabbim isteyen herkese nasip etsin.20 kg verip üzerine akupunkturla hamilelik sorununu çözmeyi başardık.duygularimi sizlerle paylaşmak istedim.

Kızlar 4 haftalık hamile çıktım.cok mutluyum.eşim sevinçten hastanede doktora sarılıp ağladı.7 senenin üzerine bebisimize kavusucaz inşallah.ilk gebeligim.ama hiç belirtim olmadı desem yeridir.ne memisler şişti ne kasik ağrısı oldu.tek belirtim son 3 gündür baş dönmesi mide bulantısı ve idrarın sarardi.beta HCG 1226 çıktı.rabbim isteyen herkese nasip etsin.20 kg verip üzerine akupunkturla hamilelik sorununu çözmeyi başardık.duygularimi sizlerle paylaşmak istedim.
Aynı gün doğum yapcaz gibi görünüyo canım :) Çok sevindim senin için Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın :)

X