Saç Rengi ve Saç Boyama Sizce bana hangi saç rengi yakışır?

E

EU1

Ziyaretçi
arkdaşlar ya bişe sorucam benim saçımın doğal rengi koyu kahveydi sora ben hep sarı tonlarını sevdigim için onu açtım açtım açtım::)bayabi açık bi hal aldı kötü deil bunu nasıl deiştirebilirim diye sormuycam yalnız şimdide hiç siyahı sevmezken taktık siyaha herkes dioki daha çok yakışır bi soruyim size beyaz tenliyim gözler siyah kaşalr siyah:)siz söleyin siyah daha doal durmazmı artık sarı böle deişigime gidio biz kara kaşlılarda::)bna gidebilecek güsel bi renk tonu söleyin veya siyahmı?

Yani en büyük derdin bu olsun :)) Git doğal rengine boyat sende rahatla etrafındakiler de :)

canım sarıyı seviyorsan kaşlarını açık renk farla renklendir ascık,açık kahve ile mesela çok sırıtmıyor o zaman koyu renk kaşlar.siyah saça gelince evet yakışabilir ama zevk meselesi herkes siyah yakışır diyor diye sen sarı seviyorsan siyah olmasın saçların,sonuçta senin saçların
bana da kızıl çok yakışıyor diyorlar ama ben sarı halini seviyorum,sevgiler...

papatya evet birden dönmek istemiorum aslında siyah mavide güsel diolar bilmiorum çok kararsızım ya milletnelerle uraşıo bende sabh sabh vaktinizi alıorum kusurabakmayın :KK66:

burası bir derdim var kösesi
konunuzu saç bakımı bölümüne taşıyorum orası daha uygun gibi

yanlıs yere konu açmıssın güselim ama yinede yardımcı olayım bence siyaha boyat benım bir arkadas var tenı beyaz kası gözü siyah saçlarıda siyaha boyattı süper oldu çok dikkat cekti ama sen tam siyah yapma lacivertte dönuk yap ...

emosss bence de siyahın dönüşümü çok zor ben de boyatmıştım 2 sene önce ama pişman oldum güsel duruo ama sıkılınca başka renge dönemiosun ben mesela 2 senede kurtuldum siyahtan..tabi sen bilirsin bu arada saçlarını nasıl açtın kuaför mü açtı yoksa sen doal yollarla mı açtın ben de açmak istiorum da..

bende beyaz tenli siyah sacli kahve rengiyle yesil gibi goz rengin sarisin olsa alta kahve ustede galiba golge deniliyo sari golge atsam yakismi sizce tesekurler

bende beyaz tenli siyah sacli kahve rengiyle yesil gibi goz rengin sarisin olsa alta kahve ustede galiba golge deniliyo sari golge atsam yakismi sizce tesekurler

ben bu yazıdan hiçbişi anlamadım
kahve siyah yeşil sarı renkler birbirine girmiş

emossscum resim eklesen daha net yorum yapardık :))
yüzünü tenini bilmedgimiz için yanlış yönlendrmek istemem tatlım yerimseniben

X