Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Femagis göğüs büyütücü krem

J

julietofIzmir

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi julietofIzmir
arkadaşlar, ben bundan yaklaşık 2 ay önce femagis krem aldım netten.. ama buradaki arkadaşların bitkisel östrojen hakkında yazdıklarını okuyunca kullanmadım. ancak şimdi evde öylece dururken tekrar kullanmaya karar verdim. sizden ricam kullanmış olanlar varsa yan etkisi olup olmadığını ve işe yarayıp yaramadığını yazabilirler mi acaba? teşekkürler şimdiden :enbuyukkk:

a.s.

ben de bikaç ay önce aldım 1kutu (1ay) kullandım.. ama dolgunluk haricinde çok fazla bi büyüme olmadı, kremi bırakınca o da gitti.
şimdi de, belki kısa süre kullandım ve pat diye bıraktım o yüzden gelişme olmadı diye düşünmeye başladığım için tekrar aldım 2kutu.. sabah akşam kullanıyorum yaklaşık 2haftadır.. bu sefer daha etkili gibi sanki. (bi yandan diane35 kullanıyorum o da etkiliyo olabilir). bi 4ay sabredip hiç ara vermeden kullanıp sonra yavaş yavaş bırakmayı düşünüyorum, bakalım inşallah işe yarar.

+ben kullandığım süre içinde herhangi bi yan etkisini görmedim. uzun vadede sorun yaşatır mı bilemiyorum ama =(

canım ben bu kremi uzun araştırmalar sonunda aldım;hemen anlatayım;
1..bu kremin içinde östrojen hormonu kesinlikle yok.tayland'da bulunan bir bitki var adı da Pueraria Mirifica extract ( Guao Krua).tamamen doğal,göğüs büyütücü etkisi yeni kanıtlanmış bir bitki.
2..ben bu ürünü kullanıyorum.3.ayımdayım ve çok düzenli kullandım,ilk ay hafif bi dolgunluk verdi ama şuan eskiye oranla bayağı büyüdü,eski sütyenlerim artık çok sıkıyor,80takıyodum şimdi 85ancak oluyo,belkide 90bile olur valla denemedim.
3..bu ürünü aldığım kişi üstüne basa basa şunu söyledi:KESİNLİKLE BİR ANDA BIRAKMAYIN.
ben de onun dediği gibi talimatlara uyuyorum,kremle birlikte nasıl kullanılacağı da gönderiliyo,yeterli dolgunluğa ulaştıktan sonra 1ay sadece geceleri sürüyosun,sonra zamanla azalan bi yönerge var,gerisini unuttum valla,ben şimdi 1ay sadece gece sürme faslındayım.

yan etkisi olabileceğini ben de düşünmüştüm,hem çok araştırdım hemde aldığım kişiyle uzun uzun konuştum,yan etkisinin olmadığını,ürünün tamamen doğal oldğunu hatta içindeki o bitkinin kansere karşı koruyucu etkisinin olduğunu söyledi,ben de internetten araştırdım tabiki ve dediklerinin doğru olduğunu gördüm:)))

çok detay verdim,yeter sanırım:))
sorun olursa yanıtlayabilirim canım

arkadaslar iyi geceler dılıyorum
bu goğüs buyutmek için olan kremi eczanelerde bulabılırmıyım bılgınız var mı acaba?

tesekkue-rederım.peki onerebılecegın bırsey varmı emoşşşş.hiç sevmıyorum goguslerimi

arkadaşlar öncelikle herkese çok teşekkürler, ben de evdeki kremi kullanma kararı aldım sizin yorumlarınızdan sonra.. benim göğüslerim dümdüz değil ama bedenime göre çok küçükler.. omuzlarım da dar o nedenle üst kısım mide+göbekten ibaret :sm_confused: inşallah bende de iyi etki eder krem, burada kullanıpta yorum yazan arkadaşlara tekrar danışacağım kullanmam esnasında eğer sorun olmazsa kendileri için..

Teşekkürler tekrar a.s.

BAHSİ GEÇEN HER YERDE DEFALARCA SORDUM
ARKADAŞLAR LÜTFEN BANA FEMAGİS'LE İLGİLİ BİLGİYİ NERDEN ALDIĞINIZI SÖYLEYEBİLİR MİSİNİZ?

arattığımda yalnızca satış noktaları çıkıyor, ingilizce sitesinde bile çok çok az bilgi var?

sitesinde sadece kremin içeriği, nasıl kullanılacağı ve kullanıcı yorumları var, ne kadarı doğru ne kadarı yanlış belli değil.. sen tam olarak neyle ilgili bilgi arıyosun?
ben öyle araştırırken online bi alıveriş sitesinde görmüştüm bu kremi.. öyle merak edip almıştım.. yalnız her yerde satılmasına rağmen hakkında fazla konu olmaması, forumlarda fln gözükmemesi çok ilginç hakkaten..

arkadaşlar, var mı femagise devam edip memnun kalanlar, ben son çare evdekine başlıyorum bugün, küçücük göğüslerim ya, çok mutsuz ediyorlar beni, ne olur kullananınız varsa yarumlarını yazsın..

kızlar bende 6kutu breastgain,2longda,küç,4actibresat kullandım ama sonuç 0 :1no2:
en ufak bi etkileri bile olmadı
ve son olarak femagis kullanmayada karar verdim
15temmuzda kullanmaya basladım şimdilik bişi yok ama bakalım
insallah bu sefer olur nolurrrrrrrrrrrrrrr :çok üzgünüm:

arkadaşlar bitkisel kremler veya çaylar herkese etki yapmıyor çünkü herkesin vücut yapısı ve hormon düzeni farklıdır.eğer hormon dengesizliği veya sonradan olan bi problemden dolayı göğüslerde sarkma veya küçülme olduysa bu yöntemler işe yarıyor ayrıca lütfen güzelleşmek uğruna sağlığınızı riske atmayın aktarların dediğine değil,e.saraç,suna dumankaya ve ibrahim saraçoğlu gibi uzman kişilerin tavsiyelerini önemseyin her ıslığa uçmayın.sevgiler...a.s

ya arkadaşlar bu femagis iyi bişey galiba etkili gibi geldi bana ama sipariş verecek yer bulamıyorum internetten uygun fiyata nerde sipariş verebilirim bazı yerlerde 30 bazı sitelerde 70 falan neden böyleki?

kızlar femagisin etki edeceği içime doğuyor deneyenler varmı onlarda durum nedir hadi sizleri bekliyorum

yaa benim de icimde nedense bi his bu krem iyi diyor cokacimcoook ama %100 sonuc alan yok sanirim henuz kaydirigubbakcemile

ben bu femagise 2 aya kadar başlıcam abd sipariş vericem...
75 şi doldursa yeter daha da büyük zayıf olduğumdan hoş olmaz ...

gelişmeleri yazarım sevgiyle

neden abdye sipariş veriyosun burda da var burdakiler taklitmi yoksa hem fiyatıda uygun türkiyede

yaa benim de icimde nedense bi his bu krem iyi diyor cokacimcoook ama %100 sonuc alan yok sanirim henuz kaydirigubbakcemile

şu anda meşhur bir alış veriş sitesinde 24.90 a var, daha önce 20 ye de görmüştüm

hangi site lim10 sipariş vericemde ben 30ytl ye buldum sen daha uygun bulmuşsun çoğu siteleri gezdim ama?

X