evliliğimde sorun olurmu bu??

E

EU1

Ziyaretçi
ben şuan sözlüyüm ama bizim ewin karşısında bi çocuk vardı sürekli bana bakardı.ama 3 yıl geçti aradan gerçekten çocukluk zamanlarıydı.ben lise bir e yeni başalmıştım işte..çocuk çok bakıyodu ablam falan farketmişti hep..ne yakışıklı çocuk falan bizim kıza bakıyo diyodu ablam şakasına..bende ozamanın verdiği cahillilkle havalanıodum galiba bende bakıodum bazen çocuk aklı işte..şimdide sözlendiğim insanın yengesinin bi akrabası çıktı..yani sözlümle uzaktan akrabaymışş...bu konuyu konuştuk aramızda hallettik ama inşalla allahın izniyle ewlendiğimizde bunu ailesi duyduğunda sorun olurmu die çok korkuorum..çocukla konuşmuşluğum bile yok ama sadece bakmalar falan oluyodu..aranızda böle bi tesadüfle karşılaşan varmı..lütfenn teselli verinn çok moralim bozuk...:a015:

fikrim hiç bir sorun çıkmaz... zaten aranızda bişey olmamış... olsa bile yine sorun çıkmaz bence geçmiş sonuçta.... mutlu kalın..

Eger o cocuga karsi hicbir duygun kalmamissa, niye bu kadar meraklaniyorsun anlamadim. Bir insanin kendi ici rahat oldukca baskalarinin fikri umrunda olmamali diye dusunuyorum. Boyle onemsiz birseyi nisanlina bile soyleme geregi yoktu bence.

yapmış olduğun bişi yokki niye takıyosun kafana
böyle küçük şeyler için kendini yıpratma
geçmişte olan bişi bu ki bişeyde olmamış
duyulsada sorun olmaz bence
mutluluklar dilerim a.s.

bahsettiğiniz o yaşlardaki masum bakışmalar, sorun olmayacağını düşünüyorum, aranızda herhangi birşey geçmemiş zaten ve sözlünüze bahsetmişsiniz bence önemli olanda onun sorun etmemesi,
yani burda abartılacak hiçbirşey yok kendinizi üzmeyin bence

Arkadaşlarıma katılıyorum..
Ortada hiç bir şey yok ki..
Bence bu işleri kafaya takmayın boş yere kendinizi üzmeyin,mutluluklar dilerim..

onun daha önce hiç çıktığı olmadı ama benim oldu...çıktığım oldu ama ilklerimide onla yaşadım.mesela beni öpen ilk kişi o oldu.bunları sölüyorum çünkü ikimiz içinde önemli bunlar...onun çıktığı olmadı die benim oldu die bunu ailesi sorun yaparmı acaba die çok korkuorum..biz aramızda hallettik ama ailelerde önemli içlerinden bile geçirseler bizim olumuzn kimsyle çıkmadı ama gelin çıkmış falan die içlerinden geçirirlermi dei çok korkuorumm..masum çıkmalar olsada çocukluk osada ben kafaya takıyorumm

sadece bakışmaktan öteye gidilmemiş normal bunlar...
sen bilemezsin ki akraba çıkacaklarını...
sonuçta gizlememişsin dürüst davranmışsın gerisi önemli değil..
mutluluklar...

sadece bakışmaktan öteye gidilmemiş normal bunlar...
sen bilemezsin ki akraba çıkacaklarını...
sonuçta gizlememişsin dürüst davranmışsın gerisi önemli değil..
mutluluklar...

tabikide gizlenirmi
ciddi bi ilişki bu tabi kide sölenmeli

onun daha önce hiç çıktığı olmadı ama benim oldu...çıktığım oldu ama ilklerimide onla yaşadım.mesela beni öpen ilk kişi o oldu.bunları sölüyorum çünkü ikimiz içinde önemli bunlar...onun çıktığı olmadı die benim oldu die bunu ailesi sorun yaparmı acaba die çok korkuorum..biz aramızda hallettik ama ailelerde önemli içlerinden bile geçirseler bizim olumuzn kimsyle çıkmadı ama gelin çıkmış falan die içlerinden geçirirlermi dei çok korkuorumm..masum çıkmalar olsada çocukluk osada ben kafaya takıyorumm

bence aranızda hallettiğiniz meseleleri sözlendiğiniz kişinin ailesi bilmemeli, iyi ya da kötü herşey ailelere yansımamalı diye düşünüyorum.

takacak bir sorun göremedim.. kuzu sende görme..

mutluluklar muck..

bence aranızda hallettiğiniz meseleleri sözlendiğiniz kişinin ailesi bilmemeli, iyi ya da kötü herşey ailelere yansımamalı diye düşünüyorum.

yo çıktığım kişiler tabikide yansımazda
işte o bana bakan onun akrabası olan çocuk istre istemz çıkcak ortaya
akrabalar çünkü

Arkadaşıma katılıyorum...
Sözlünüz neden ailesine söylesin ki sizin daha önce bir erkekle çıktığınızı,bakıştığınızı,görüştüğünüzü vs.vs..
Ailelere herşey anlatılmaz ki bazı işler iki kişi arasında kalır.

yo çıktığım kişiler tabikide yansımazda
işte o bana bakan onun akrabası olan çocuk istre istemz çıkcak ortaya
akrabalar çünkü

O bakışmalar çocuk yaşta olmuş..
Koca adam şimdi gelip de "bu kız bana bakıyordu" mu diyecek yani?
Yok hiç sanmıyorum,niye öyle bir şey yapsın ki adam?

sizlerde hiç böle tesadüfler oldumu arkadaşlar olduysa
ailesnin tepkisi ne oldu
bu konuya yazacağınız cevaplar benim için çok önemli

O bakışmalar çocuk yaşta olmuş..
Koca adam şimdi gelip de "bu kız bana bakıyordu" mu diyecek yani?
Yok hiç sanmıyorum,niye öyle bir şey yapsın ki adam?

bende öle düşündüm ama
sözlüm onları hiç sewmem ben çocuda gözüm tutmuyo zaten dedi öle
şey söleyebilirler dedi
çok kötü olur ozman dedi

canim benim galiba sen hala cocuksun büyümemissin böyle seyler olabilir hic canini sikma siktikca sanki ona karsi birseyler hissediyorsun zannedebilir sözlün umursama bile eee ne demisler bir kisiyi 10 kisi ister bir kisi alir canim kapisyerimseniben

canim benim galiba sen hala cocuksun büyümemissin böyle seyler olabilir hic canini sikma siktikca sanki ona karsi birseyler hissediyorsun zannedebilir sözlün umursama bile eee ne demisler bir kisiyi 10 kisi ister bir kisi alir canim kapisyerimseniben

yok ben şimdiye kadar kafama takmıodum
ama
o
2 gündür takıom kafama dedi onları sevmiorum
kötü bişe sölemelerinde korkuyorum dedi
bende olabilirmi acaba die ondan takıorum

inanın okadar çok rahatladım ki
nekadar güzelsiniz
çok mutlu oluyorum sizler böle güzel şeyler yazınca
bu sitenin bana çok faydası oldu
genç yaşta çok güzel şeyler öğrendimmm

cnm o güzel canını hiiçççççççç sıkma ya
sen kendinden eminsin ki...görende o kişiyle nişanlandın ayrıldın sanıcak...
yani..hiç önemli bile değil ki ..
nişanlılığın keyfini çıkar ...birde nişanlına niye anlattın ki eskiler eskilerde kalmalı ..
benim de eşimin akrabası bi kız onu seviyormuş .. evlilik için haber gönderiyormuş biizmki ona sinir oluyormuş...bende bunu duydum ...
tabii okıza bi gıcık oldum ki sorma gerçi şimdi evleniyorda ama
ne dense bi antipati oluştu işte
o yüzden bence hiç söylemeseydin ..ne gereği var
ama söyledin ve hiççç önemli bile değil
sen konuşmamışsın bile ..çıkarnlar bile eski de kaldı bitti diyor bugünlerin ebakıyor ...
mutlulular artık.... bu konuyu şu dakikadan sonra hiçççççççç açma
kendine de hele hele nişanlına hiç açma gerke yok gzelim ya
daha sıcak konularınız olmalı öpt...

X