Cildim ok solgun

karde_len

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2007
63
0
arkadaşlar merhaba . son bir ay oldu farkedeli ve çevremdende bir kaç kişi oldu söylüyor yüzüm okadar kötü olduki sapsarı solgun gözlerim içine çökmüş gibi ne yapmalıyım gün boyu ayna karşısındayım . bitki veya krem gibi bildiğiniz önerilerinizi paylaşırmısınız.:çok üzgünüm:

canım ilk öncelikle şuna dikkat etmelisin; kansız kalmış olabilirsin
pekmez ve bal ye önce
sonra yüzünde bal sür....

benim yüzümde çok solgun sapsarı ruh gibiyim resmen
kansızlıktan kaynaklı benimki hiç sağlıklı görünmüyorum

benimde bilmediğim sebepten yüzüm hep sarıdır kansızlıktan değil yani bu çocukluğumdan beri hep böyle bende bu dertten muzdaripim.napsak acaba??

slm kardelencim solgunlugun için devamlı ve düzenli keçi boynuzu pekmezi yemelisin sabah akşam bi yemek kaşıgı aç olark yersen daha faydalı düzenli kullanırsan faydasını görürsün inşallah..

solgun demek olü derı demektır once hergun düzenlı temızlık jel tonık ve nemlendırıcı 3 lüsü sart haftanın 3 4 gunude kendın yapabılecegın bır peelıng cıldını canlandırıcaktır parlayacaktır olü derıden kurtaracaktır seni

merhaba ben düzenli olarak jel ve tonik kullanmama rağmen cildim çok solgun ve ten rengim koyulaştı.hastalıklı gibi gorunuyorum.canlandırıcı ve besleyici maskeler yapıyorum fakat hiç bir işe yaramıyor.sabahları kalktığımda gözlerimin altı mor oluyor ve tıpkı zombiye benziyorum.kansızlık yok.neden kaynaklanıyor olabilir.aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa önerilerini bekliyorum.teşekkürler

canım benimde aynı senin gibiydi..

tesadüfen bi kan testi yaptırdım, demir yerlerde sürünüyor,,

doktor en belirgin özelliği solgun,cansız cilttir dedi

şimdi hap kullanıyorum canım,bence doktora gitmelisin

benimde ayni ama cildim sivilceli falan degil bide solgunluk gitse süper olcak ya biraz canli dursa

ya evt bnde de var malesef o solgunluk. kan testi yaptırdım biraz düşük cıktı degerlerim hap kullandım bitti hala solgunluk devam edio. ama bnde kronikleşmiş sinizüt var o solgunluk yapıyor olabilrmi sizce ?

Benimde yüzüm çok solgun ama bu kansızlığımdan kaynaklanıyor.Doktora gittim kan şekeri testi yaptırdım ve demirim sıfır çıktı.Keçi boynuzu pekmezi alıyorum düzenli olarak.Ayrıca doktor domatesi kabuğuyla beraber bolca ye dedi, pekmezide önerdi.Sende beslenmene biraz dikkat edersen sorun yaşamazsın canım...

Benim yüzüm solgunluğun da ötesinde sapsarıydı, gözlerim çökük ve morarmıştı. Her gören "aa ne olmuş sana" diyodu, üstelik strestli bir dönemde de değildim. Doktora gittim, tahlil yaptırdım. Aşırı derecede kansızmışım, demir eksikliği desen oldum olası var bende. Doktor bana "sen böyle nasıl yaşıyosun" demişti kafamçokkarıştı

Bir süre o kan tüplerinden kullandım, çinko hapı içtim. Tık yok, hala aynı...

En son çare olarak b12 vitamin kapsülerinden kullanmaya başladım ayrıca her gün 2 yemek kaşığı pekmez içtim. İnanır mısn 10 günde normale döndüm. Gözlerimin morartısı bile gitti. Pekmezi normalde ağzıma süremezdm, ama zorladım kendimi.
Kesinlikle dene derim ve doktora gitmeyi de ihmal etme.

merhaba ben düzenli olarak jel ve tonik kullanmama rağmen cildim çok solgun ve ten rengim koyulaştı.hastalıklı gibi gorunuyorum.canlandırıcı ve besleyici maskeler yapıyorum fakat hiç bir işe yaramıyor.sabahları kalktığımda gözlerimin altı mor oluyor ve tıpkı zombiye benziyorum.kansızlık yok.neden kaynaklanıyor olabilir.aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa önerilerini bekliyorum.teşekkürler

Canım strestli bir süreç mi geçiriyosun? Bazı strestli zamanlarda bu olabiliyor.
Eger vücudda bir problem-bir eksiklik varsa, kozmatik ürünler pek işe yaramıyor. Bu yüzden doktora görün derim.

X