izmirli ikiz anneleri

ayxixxsxxixxgxxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
244
9
45
arkadaşlar 11 haftalık ikiz annesiyim ilk mikro denememmde kaldım çok şükür dr bu haftalarda ikili test yapmamı önerdi ama her yerde ikizlere bakıllamıyormuş sanırım ege üniverstesininde şu an kit yokmuş nezaman gelceği belli değilmiş dokuz eylülde 1 ay sonrasına gün veriyor o da çok geç sizler nerelerde kaça yaptırdınız yardımcı olursanız sevinirim:emir_bebek::emir_bebek:

selam bende ikizlerime hamileyim 9 haftalık benimde 2 hafta sonta yapılacak ama drum muaynanesinde yapacak senin micro yapan drun ilgilenmiyecekmi seninle izmir şifada yapıyolar canım istersen bir görüş çok öptüm

bende 7 aylık ikizlerime hamileyim.benim özel hastanede yapıldı 2 li testim.60 ytl civarı bişey vermiştim.onlarda özel laboratuara yaptırıyor.bir sorun yaşamamıştım.sağlıklı gebelikler inş.

selam bende ikizlerime hamileyim 9 haftalık benimde 2 hafta sonta yapılacak ama drum muaynanesinde yapacak senin micro yapan drun ilgilenmiyecekmi seninle izmir şifada yapıyolar canım istersen bir görüş çok öptüm

Canim ya senin enson adet gunun ilk gunu hangi gune geliyordu.Bende gecen sene bu zamanlar 8-9 hftalik hamileydim benim dogum zamanimi 12 temmuz 2008 demislerdi.Gerci 5 hfta erken dogurdum.Umarim fazla bulantin yoktur.

Canim ya senin enson adet gunun ilk gunu hangi gune geliyordu.Bende gecen sene bu zamanlar 8-9 hftalik hamileydim benim dogum zamanimi 12 temmuz 2008 demislerdi.Gerci 5 hfta erken dogurdum.Umarim fazla bulantin yoktur.

benim son adet tarihim 30 eylül şuan 9+2 yim tatlım allahım inşallah banada nasip eder doğurmak bulantım bugün başladı ama inşallah devam etmez çok güzel bi duygu dimi kucağına alıncakaydirigubbakcemile5

benim son adet tarihim 30 eylül şuan 9+2 yim tatlım allahım inşallah banada nasip eder doğurmak bulantım bugün başladı ama inşallah devam etmez çok güzel bi duygu dimi kucağına alıncakaydirigubbakcemile5

Hemde ne buyuk mutluluk tum yasadigin zorluklari unutuyorsun.ben gecen sene bu zamanlar kolumda serumlar bacagimda bulanti onleyici seruma benzer biseyle geziyordum.Sirf yorulmamak icin konusmuyordum bile hehehe simdi ise bebek pispisliyorum.

merhaba arkadaşlar bende ikiz annesiyim bir kızım bir oğlum var. ikiz bebişinin olması zor olduğu kadar güzel. allah herkesein yavrusunu sağlıkla kucağına almayı nasib etsin. ben zor bir hamilelik geçirdim ve 5 hafta erken geldi bebişlerim şu anda çok şükür iyiler. hepinize kolay gelsin duble anneler

merhabalar ..ben de ikiz anne adayıyım ..ikili test ikiz bebeklerde sağlıklı sonuç vermediği için bir çok dr. özellikle de tüp bebek dr.u bu testtlerin yapılmasına karşı . ense kalınlığı vb.ölçümlerde sorun olursa amniyosenteze baş vurableceklerini söylüyorlar.
ben takplerim için irenbeye gidiyorum ..
hepimize sağlıklı bir süreç ve kolay doğumlar diliyorum ..
bebeişlerini düyaya getirenl annelere de tecrübelerden yararlanalım diyorum :KK66:

merhabalar ..ben de ikiz anne adayıyım ..ikili test ikiz bebeklerde sağlıklı sonuç vermediği için bir çok dr. özellikle de tüp bebek dr.u bu testtlerin yapılmasına karşı . ense kalınlığı vb.ölçümlerde sorun olursa amniyosenteze baş vurableceklerini söylüyorlar.
ben takplerim için irenbeye gidiyorum ..
hepimize sağlıklı bir süreç ve kolay doğumlar diliyorum ..
bebeişlerini düyaya getirenl annelere de tecrübelerden yararlanalım diyorum :KK66:

benimde ikizlerim var.hemde 6 yaşında.arkadaşlar amniyosententez yaptırmanızı önermiyorum.bebişler için zararlı olabilir.ben izmirliyim ama doğumumu bodrumda yaptım.dr.um süperdi.çok küçük ve zamansız doğan yaramazlar ne yoğun bakımda nede küvezde kaldılar.doktorlarınıza danışın bana hamileliğimde haftada 2 gün sabah akşam kortüzon iğneleri vuruldu.anne karnında bebişlerin akciğer gelişimine yardımcı oluyor.allah hepinize yardım etsin hem çok zor hemde çok ama çok mükemmel bir duygu çocukları kucağınıza aldığınız an varya her şeye değer.kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile

Slmlar.. 3.5 aylik erkek ikiz annesiyim.Cok rahat bir hamilelik gecirdim,38+3 de sezeryanla dogum yaptim.Herkeze saglikli ,mutlu hamilelik diliyorum Allah bebislerinizi saglikli bir sekilde kucaginiza almanizi nasip eder insallah..

bende izmirli ikiz annesiyim sen hangi dr. gidiyosun melitta

merhaba meldir ben izmirliyim ama izmirde değilim :KK59: girne ask. has. gidiyorum.sen izmirde misin? nerdesindesin? hangi hastaneye gidiyorsun? ben bir ay önce izmirdeydim.yeşilyurt araştırma hast. gitmiştim. senin bebişler kaç aylık oldular cinsiyetleri belli mi ?

merhaba meldir ben izmirliyim ama izmirde değilim :KK59: girne ask. has. gidiyorum.sen izmirde misin? nerdesindesin? hangi hastaneye gidiyorsun? ben bir ay önce izmirdeydim.yeşilyurt araştırma hast. gitmiştim. senin bebişler kaç aylık oldular cinsiyetleri belli mi ?

ben izmirde yaşıyorum antalya tüp bebekte tedavi oldum izmirde smryna art a gidiyorum ilk oraya başladım arada bi egepole gittim yani tam karar veremedim gittiğim dr. aynı hastanede doğumuda yapsın istiyorum smryna da doğum yok bebeklerim 10+5 günlük tek yumurta ikizi

ben izmirde yaşıyorum antalya tüp bebekte tedavi oldum izmirde smryna art a gidiyorum ilk oraya başladım arada bi egepole gittim yani tam karar veremedim gittiğim dr. aynı hastanede doğumuda yapsın istiyorum smryna da doğum yok bebeklerim 10+5 günlük tek yumurta ikizi

benim tedavi ile olmadı kendiliğinden oldu.ama izmirdeyken anne için testler yapıyorlar ya onun için yeşilyurt araştırmaya gittim.onun dışında kalp atışları için ,kontrol için annemin evinin iki adım ilerisinde aile merkezinde yaptırdım.ultrasonları da olunca gidip geldim öyle.

maşallah rabbim bağışlasın bebişlerini benim bebişlerde ayrı yumurta ikizi :) daha cinsiyetleri tam olarak beli değil :) hep ultrasona giresim geliyor bebişlerimi görmek için özledim yaaa :)

gebeliğin nasıl geçiyor?sıkıntıların var mı? kalp atışları için gittin mi ?benim kasığım belim ağrıyor çok ayakta duramıyorum birde bu hafta sırt ağrılarım başladı.bacaklarım bedenimi taşıyamıyor sanki :)

bu arada sana yeşilyurt araştırma hastanesinden şadiye yılmaz ı tavsiye edebilirim birkaç yakınım ona doğum yaptı çok ama çok memnunlardı.birde ege üniversitesi iyi diyorlar doğum yapanlar.lojmandan birkaç arkadaş ege üniv.doğum yapmışlardı.

bende memleketimde yapmak isterim aslında ama eşim gözümünde önünde olmalısın diyor.bende kıbrısta doğum yapacağım inşallah

rabbim hayırlısıyla ve sağlıklı bir şekilde evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah :)

Son düzenleme:
benim tedavi ile olmadı kendiliğinden oldu.ama izmirdeyken anne için testler yapıyorlar ya onun için yeşilyurt araştırmaya gittim.onun dışında kalp atışları için ,kontrol için annemin evinin iki adım ilerisinde aile merkezinde yaptırdım.ultrasonları da olunca gidip geldim öyle.

maşallah rabbim bağışlasın bebişlerini benim bebişlerde ayrı yumurta ikizi :) daha cinsiyetleri tam olarak beli değil :) hep ultrasona giresim geliyor bebişlerimi görmek için özledim yaaa :)

gebeliğin nasıl geçiyor?sıkıntıların var mı? kalp atışları için gittin mi ?benim kasığım belim ağrıyor çok ayakta duramıyorum birde bu hafta sırt ağrılarım başladı.bacaklarım bedenimi taşıyamıyor sanki :)

bu arada sana yeşilyurt araştırma hastanesinden şadiye yılmaz ı tavsiye edebilirim birkaç yakınım ona doğum yaptı çok ama çok memnunlardı.birde ege üniversitesi iyi diyorlar doğum yapanlar.lojmandan birkaç arkadaş ege üniv.doğum yapmışlardı.

bende memleketimde yapmak isterim aslında ama eşim gözümünde önünde olmalısın diyor.bende kıbrısta doğum yapacağım inşallah

rabbim hayırlısıyla ve sağlıklı bir şekilde evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah :)

ben fazla iş yapmıyorum genelde dinleniyorum 9 haftalıkken kanamam oldu çok şükür şimdi iyiyim fazla ayakta durmuyorum inş. hamilelikte doğumda bakımlarıda rahat geçer

ben fazla iş yapmıyorum genelde dinleniyorum 9 haftalıkken kanamam oldu çok şükür şimdi iyiyim fazla ayakta durmuyorum inş. hamilelikte doğumda bakımlarıda rahat geçer

geçmiş olsun inşallah canım bende Allah ın izniyle sağlıklı bir şekilde günlerimi doldurup sağlıklı bir şekilde evlatlarımı kucağıma almak istiyorum.rabbim herkese nasip etsin inşallah :)

bu arada benim takip ettiğim '2012 ikiz anneleri gelin dertleşelim 'adlı bi başlık var sende katılabilirsin.

merhaba gülveikizleri nasıl geçiyor hamileliğin nereye gidiyorsun doktora bende k.yakadayım[/QUOTE

merhaba.şimdilik bir problem yok iyi geçiyor.kordon kadın doğumda mete beye gidiyordum çok iyi bir doktor ama uygun fiyatlı karataşta doğum yapıyor karataşında kuvöz kapasitesi iyi deil.ben medical parkın orda eczanede çalışıyorum 1 hafta önce medical parkta merve hanıma gittim çok tatlı ve çok iyi bir doktor çok iyi ilgilendi ve dikkatli bi şekilde inceledi tek yumurta ikizlerim varmış =).bugünde sonuçlarımı götürdüm tekrar inceledi çok nadir görlen ve dikkatle izlenmesi gereken bir gebeliğin var dedi tek yumurta ikizi olduğu için.kuvöz kapasitesi şuanda 37 ve çok donanımlı.senin kaç haftalık bebişlerin :)

X