Tüp Bebek Için Rapor Işlemleri Nasil Oluyor Lütfen Bilgi Verin

arzuhalim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
400
6
arkadaşlar ben 3. aşılamayı olucam.inşallah gerek kalmaz ama ya olmazsa deyip tüp bebek merkezi araştırıyorum.bu konuda kafam çok karışık.ama en çok bu rapor işlemleri canımı sıkıyor.
bixde sebepsiz infertilite VAR.AMA İŞİN İLGİNCİ EŞİMİN DEĞERLERİ Bİ YÜKSEK Bİ DÜŞÜK ÇIKIYOR.BU BİZİ TEDİRGİN EDİYOR.BİZDE GEREKNE TESTLER YAPILDI.HSG BENİM HORMON TESTLERİM ...AMA RAPOR İÇİN İZMİR ÜNİV.HASTANESİNE BAŞVURSAM NASIL BİR İŞLEM GÖRÜCEM.YANİ BENİM İÇİN HSG DAHİL HERŞEYİ BİDAHA MI İSTEYECEKLER.İNŞALLAH GEREK KALMAZ AMA DÜŞÜNMEDEN EDEMİYORUM.LÜTFEN ARKADAŞLAR DENEYİMLİ VE BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR MERKEZ ÖNERİSİ VE RAPOR İŞLEMLERİ HAKKINDA VERECEĞİNİZ TÜM BİLGİLER İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

mrb canım inş. gerek kalmadan hamile kalırsın ebnde sebepsiz inferlite 2 asılama basarızı oldu ve asılamadan öncede yine igne tedavilerim basarısız oldu neyse hakkımızda hayırlısı buymus bende bugün basladım tüp bebek yolculuguma hayırlısından dogum kontrole vitamine felan bziim raporumuz söyle cıkıcak eşimin 3 tane smemen analizi(zaten basvurdugun tüp bebek merkezi herseyi hallediyor biz bişey yapmadık onlar halletti saolsun dosyaları fakültedeki dr felan biz sadece cuma günü gidip dosyayaı verip imzalatıp gelicez tabi fakülteyi anlatmama gerek yok zorluklarını aylar sürüyor)benim hormon testlerim rahim filmi raporu 3 asılama yapıldı belgesi evlilik cüzdanı fotokopisi nufüs cüz .fotokopisi bunları istiyorlar sen aklına takma işte tekrar isterlermi diye benim rahim filmi 2 sene önceydi ama tarihini 3 ay önceye ayarladılar yani gerek yok tekrar cektirmeye ama hormon tahlilini tekrar yaptırabilirsin eşinin semen analizinide gene merkez ayarlıyor belirli zamanlara göre ama inş. bunlara gerek kalamdan hamile kalırsın aklına takılan bişey olursa her zaman sorabilirsin canım bol bol şanslar.............

selam canım inşallah bu son aşılamanda tutar bebişine kavuşursun.. ama tutmazsa yapacağın işlemler şöyle tedavi olduğun merkezden 3 aşılama olduğuna dair bir belge yada dosyanı alacaksın, üniv. hastanesi demişin oraya gidersen sende öncelikle bu dosyayı isteyecekler sonra rahim filmin varmış onun sadece rapor kağıdını alıyorlar filimleri almıyorlar.. benimki ta 4 sene önce çekilmiş bir filimdi gerek görmediler bir daha...sonra hormon değerlerini istiyorlar onlarda varmış sadece işlem yaptıracağın yer olarak eşinin testlerini kendileri yapıp dosyaya koyuyorlar ,(angel baby)nin dediği gibi evlilik cüzdanının fotokopisi, senin ve eşinin nüfus cüzdanları fotokopisi,birde ona ne deniyordu bilmiyorum ama senin ve eşinin ayrı ayrı nüfusa kayıt belgesi örneği muhtarlıklardan çıkartılıyor.. yani bir günde tamamlanacak belgeler bunlar.. kafana şimdiden bunları takma hep olumlu düşün inşallah kısa zamanda bebişine kavuşursun....

selam canım inşallah bu son aşılamanda tutar bebişine kavuşursun.. ama tutmazsa yapacağın işlemler şöyle tedavi olduğun merkezden 3 aşılama olduğuna dair bir belge yada dosyanı alacaksın, üniv. hastanesi demişin oraya gidersen sende öncelikle bu dosyayı isteyecekler sonra rahim filmin varmış onun sadece rapor kağıdını alıyorlar filimleri almıyorlar.. benimki ta 4 sene önce çekilmiş bir filimdi gerek görmediler bir daha...sonra hormon değerlerini istiyorlar onlarda varmış sadece işlem yaptıracağın yer olarak eşinin testlerini kendileri yapıp dosyaya koyuyorlar ,(angel baby)nin dediği gibi evlilik cüzdanının fotokopisi, senin ve eşinin nüfus cüzdanları fotokopisi,birde ona ne deniyordu bilmiyorum ama senin ve eşinin ayrı ayrı nüfusa kayıt belgesi örneği muhtarlıklardan çıkartılıyor.. yani bir günde tamamlanacak belgeler bunlar.. kafana şimdiden bunları takma hep olumlu düşün inşallah kısa zamanda bebişine kavuşursun....

Sen hangi hastanede Çıkattın raporunu benımde Son aşılamamın 14.gunu bugun tutmadı ise bende raporalıcam da...ben tüpbebek heyet raporunu Süşeymaniye Doğuö Evindençıkartmak istiyorum.. Ohhhh beeee rahim filmini tekrar istememeleri Süper Zaten daha ocakta çekindim çok korkmuştum tekrar istenir Diye...:tomato:

Sen hangi hastanede Çıkattın raporunu benımde Son aşılamamın 14.gunu bugun tutmadı ise bende raporalıcam da...ben tüpbebek heyet raporunu Süşeymaniye Doğuö Evindençıkartmak istiyorum.. Ohhhh beeee rahim filmini tekrar istememeleri Süper Zaten daha ocakta çekindim çok korkmuştum tekrar istenir Diye...:tomato:
canım ben marmara üniv. hast.de tüp bebek raporu çıkarttırdım.. çokda memnundum hastaneden hala kontrollerimne oraya gidiyorum...

çok sağolun arkadaşlar.sayenizde inanın içim daha rahat.yani özel merkeze git onlar ayarlar diyosunuz.sevindim gerçekten.tabi gerek kalmaz inşallah.sizlerinde inşallah her şey gönlünüzce olur.

X