Kil Dönmesi

Gokkusagi_1988

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2008
211
1
Selam kizlar sizlere bisi sorcekdim, bende hormaon bozuklugu var ve vucudumda baya bi tuglenme var dolasiyla, ben doktora gittim ozele gonderdi ozeldeki klinige gonderdi ama hic biri bir sey yapamadi yani bir ilac oneremediler bana tabi bunlar danimarkada oluyo su aralarda benim tr ye gitme gibi bir durumum yok neyse sadede geliyim ben bacaklarimdaki tugleri makinayla aldigimda 1hafta kadar cikmiyo ikinci hafta ise bacaklarimda bir aci hani usudugun zaman tuglerin diken diken olur kalkarya iste ole tuglerin kokleri sizliyo inanilmaz aciyo ya krem suruyorum cikarken derim acimasin kolay ciksin diye ama hergun hergunde unuturoyum bi bilginiz varmi bu konu hakkinda naapabilirim burdaki doktorlar lazer yapariz ama oda cok pahali olur ama garantide veremeyiz geri cikmamasi icin diyolar lutfen cevaplarinizi ozelime atarsaniz cok sevinirim:)

bak canım kese yap tüylerin daha rahat çıksın ayrıca ben lazer yaptırıyorum hiçte geri çıkmıyor çooookkk rahatım özel msj atmadım bence çok özel olacak bir konu degil

Evet yaa lazer sonrası niye çıksın ki. Ama hormonel bir bozukluğun varsa ve tedavi olmadıysan lazer fayda etmez. Kalın tüyler çıkarken hep öyle acıverir zaten canım.Lazerdenbaşka çare yok.Çünkü tüylerin incelmesi gerekir.

X