Saç Rengi ve Saç Boyama SaçLarıma Kızıl Balyaj Yptırcam.. Sizce ?

K

Kanatsız_meleq

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Kanatsız_meleq
Ya bn sçlarıma kızıl balyaj yptırıcam yakışıp yakışmayacağı çelişkisindeym sç rengm koyu kahve siyah gibi sizce nasıl olur ??

bence güzel olur siyahın üstüne kızıl.. Benimde saç rengim sennki gibi arkadaşlarım kızıl balyaj attır çok güzel olur diyolar ama ben doğallıktan yanayım:icecream: Belki ileride.. yerimsenibenAma şöyle bişey de var kızıl çabuk akıyor ve sonra garip bir renk çıkıyor ortaya bence bunu da düşün..

ten rengin acıkca cok güzel durabilir.. esmerlerde ben pek begenmiyorumda :)

ya onuda düşündm ama heves işte herks yakışır dio hep aynı kalmaktan sıkıldm ama tam oalrakta emin diilim :KK43:

ya onuda düşündm ama heves işte herks yakışır dio hep aynı kalmaktan sıkıldm ama tam oalrakta emin diilim :KK43:

kızıl akar bi süre sonra sarımsı turuncumsu ne oldugu belli olmayan bi renk olur basacıkabileceksen boyat içinde kalmasın.. ben ilk boyattıgımda bi ohh dedim içinde kalmasın... :1rolleyes:.. ugrasableceksen yaptır bence:)) sıkılırsan kendi sac tonunda boyatırsın ne olcak

ya bnm bi kaç arkadaşmda yptırdı onlarda böle akma fln olmadı o yzden hefesm war ztn:) saç tonumu boyatmam için daha çok erken diye düşnüüyorum lisedeym dha :)

ya ozaman bişe söleyin onu yapıyım sıkıldım hep aynı saç :sırnaşık şey

ya ozaman bişe söleyin onu yapıyım sıkıldım hep aynı saç :sırnaşık şey

olmadı uclarını boya saclarının.. belli bi hızadan itibaren uclarını boya.. kızılsa kızıl.. kırmızı turuncu sarı ne renk istiosan.. sacın üstlerine degmiyecegi için aksada batsada ucları kestirdinmi gider..sengözlerimebaksanab

ya bn balyajıda öle fazla istemiorum ztn meselasağ tarafıma bitane sol taafıma bitanede we bitanede çok kısa arka tarafa yaptırmakistiorum uçlarınada çok az bişey ama akar fln diince :S

ya bn balyajıda öle fazla istemiorum ztn meselasağ tarafıma bitane sol taafıma bitanede we bitanede çok kısa arka tarafa yaptırmakistiorum uçlarınada çok az bişey ama akar fln diince :S

sen ucları yada sag ve soldan önlere bi tutam attır.. arkalara degdşrme.. yasında kaldırır o zaman.. lisedeyim demissin yanılmıyosam....a.s.

çilek kırmızısı koyu zeminde çok hoş duruyo

benimde saçlarım siyah cnm birkere yaptırmıştım müthiş güzel duruyor şimdi yine yaptırıcam ay sonu tavsiye ederim..

ewt liseye gidioyorum.. ya kızıla herkes akar diyo.. bu seferde patlıcan moruna merak sardım :) ama kızılla patlıcan morunun arasındaayım... mor olarakta bir örnek resmim var !

4759bd63.bmp

bu Renk çok hoşuma gitti patlıcan morunada bu yüzden merak sardım :)

ewt liseye gidioyorum.. ya kızıla herkes akar diyo.. bu seferde patlıcan moruna merak sardım :) ama kızılla patlıcan morunun arasındaayım... mor olarakta bir örnek resmim var !

475bp1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
evet canım kızıl akar özellikle de yazın çok akar iğreenç bir renk olur arkadaşlardan biliyorum
yinede senin fikrin tabii

ya bnm patlıcan moruyla ilgili fazla bilgim yok oda kızıl gibi akıyomu ? eğer akmıyosa ondan yaptırıcam ?

burda bnm istediğim renk daha net olarak görülüyo...

15862436tr6.png

Ya bn sçlarıma kızıl balyaj yptırıcam yakışıp yakışmayacağı çelişkisindeym sç rengm koyu kahve siyah gibi sizce nasıl olur ??

saçlarım siyah gibi demişsin...bence siyaha en yakışan renk kızıl zaten...hoş olur bence şık olur:)

475bp1.png

süpermiş bu renk yaaa....tutturabilirlerse çok hoş olur...

yaptırdın mı yaptırmadın mı bilemiyorum ama.saçın siyaha çok yakınsa yaptır kahve renginde iğrenç oluyor.kızıl balyajda kızıl oreal kullanırsa kuaförün sorun olmaz ama kızıl oreal pahalı diye sarı oreal kullanıp rengini açıyor ve sonra kızla boyuyorlarve kızıl zamanla akınca turuncumsu bir renk oluyor.mutlaka kızıl oreal kullanmaları lazım.

X