Medical Park Göztepe Hakkında

Arkadaşlar acil yorumlarınıza ihtiyacım var. Hamileliğimi öğrendiğimden beri sürekli gittiğim doktorumun çalıştığı hastaneden telefon geldi bugün ve bana doktorumun hastaneden ayrıldığı ve bir süre başka hastanede de çalışmayacağı söylendi. 37+5 hamileyim ve bebeğim gelişimini 2 hafta öncesinden tamamladığı için heran doğumum söz konusu. ve yaşadığım şoku sizlere anlatamam doğurmak üzereyim ama doktorum resmen yarı yolda bıraktı beni, üstelik pazartesi gittim daha ve hiçbirşeyden bahsetmedi bile. Şuanda sancılarım başlasa gelip doğumumu yaptıracak bir doktorum bile yok açıkcası. Mecburen bu saatten sonra tekrar doktor arayışına başladım ve bir arkadaşımın tavsiyesiyle Medical Park'ta bulunan Gökmen İyigün'den yarın için randevu aldım.
Kısacası 9 aydır başka hiçbir kimseye gitmeden veya danışmadan devam ettiğim doktorumdan böyle bir şok yaşadığım için inanılmaz güven sorunu yaşıyorum. Bana Gökmen Bey'in hastası olup da yorumda bulunabilecek arkadaşlardan ayrdım bekliyorum...
Şimdiden teşekkürler

canım durumun zor gerçekten..bizde aynı şeyi yaşıyoruz medical park taki doktorumuz hastane değiştirdi..ama bizim 25-26. haftalardayız daha..sen sonuna gelmişsin tabi..burdaki arkadaşlardan gökmen bey e devam edenler çok memnun...ilgili bir doktormuş...zaten senin işin sadece doğuma kalmış artık..yurt dışında eğitim görmüş bir doktor..sezaryen olacaksan zaten sana bu gidişinde randevu verebilir..ama normal doğum olacaksa vakti-saati belli değil tabi...ama hastanede 24 saat kadın doğum doktoru mevcut...sen hastaneye ulaştıktan sonra nöbetçi hekim mi bakar kendisi mi hastaneye gelir gittiğinde onu bi sor olur mu?? ben de aynı hastanede can şener e devam ediyorum...o da iyi ve işinin ehli bir doktor....merak etme hepimiz illa bir şekil doğuracağız....inşallah hayırlısı olur...

canım durumun zor gerçekten..bizde aynı şeyi yaşıyoruz medical park taki doktorumuz hastane değiştirdi..ama bizim 25-26. haftalardayız daha..sen sonuna gelmişsin tabi..burdaki arkadaşlardan gökmen bey e devam edenler çok memnun...ilgili bir doktormuş...zaten senin işin sadece doğuma kalmış artık..yurt dışında eğitim görmüş bir doktor..sezaryen olacaksan zaten sana bu gidişinde randevu verebilir..ama normal doğum olacaksa vakti-saati belli değil tabi...ama hastanede 24 saat kadın doğum doktoru mevcut...sen hastaneye ulaştıktan sonra nöbetçi hekim mi bakar kendisi mi hastaneye gelir gittiğinde onu bi sor olur mu?? ben de aynı hastanede can şener e devam ediyorum...o da iyi ve işinin ehli bir doktor....merak etme hepimiz illa bir şekil doğuracağız....inşallah hayırlısı olur...

Teşekkür ediyorum cevabın için, gerçekten panik oldum biran ama dediğin gibi bir şekilde yapacağız artık doğumu ama inan 9 ay başka hiçbir kimseye danışmadan devam ettiğin doktorundan böyle bir kazık yiyince insan epey kötü oluyor. Aklımdaki tüm doğum senaryolarını aynı doktorla yapıyorsun ister normal ister sezeryan olsun, bu haftaya kadar geliyorsun beraber sonra birden yüzüstü bırakılıyorsun ve iki gün önce daha ayrandevum olmasına rağmen. Umarım böylesi hayırlısı olmuştur.

Arkadaşlar acil yorumlarınıza ihtiyacım var. Hamileliğimi öğrendiğimden beri sürekli gittiğim doktorumun çalıştığı hastaneden telefon geldi bugün ve bana doktorumun hastaneden ayrıldığı ve bir süre başka hastanede de çalışmayacağı söylendi. 37+5 hamileyim ve bebeğim gelişimini 2 hafta öncesinden tamamladığı için heran doğumum söz konusu. ve yaşadığım şoku sizlere anlatamam doğurmak üzereyim ama doktorum resmen yarı yolda bıraktı beni, üstelik pazartesi gittim daha ve hiçbirşeyden bahsetmedi bile. Şuanda sancılarım başlasa gelip doğumumu yaptıracak bir doktorum bile yok açıkcası. Mecburen bu saatten sonra tekrar doktor arayışına başladım ve bir arkadaşımın tavsiyesiyle Medical Park'ta bulunan Gökmen İyigün'den yarın için randevu aldım.
Kısacası 9 aydır başka hiçbir kimseye gitmeden veya danışmadan devam ettiğim doktorumdan böyle bir şok yaşadığım için inanılmaz güven sorunu yaşıyorum. Bana Gökmen Bey'in hastası olup da yorumda bulunabilecek arkadaşlardan ayrdım bekliyorum...
Şimdiden teşekkürler

canım yaşadığın şoku anlayabiliyorum. Benim kızkardeşimde 34.haftasında hastane ve doktor değşitirmek zorunda kalmıştı.

Önceki gittiğin hastane doktor hangisiydi?

Normal mi sezeryan mı düşünüyorsun?

Gökmen beye gidiyorum bende. Memnunum ilgili ve güvenilir. Bence hemen bir randevu alıp tanımaya çalışşan

Central Hospital'da Meltem Hanım'a gidiyordum. Dün aksam bir arkadasın tavsiyesi üzerine Gökmen Bey'den bugün 1.40 randevusunu aldım. Umarım memnun kalırım, benim için en önemli şey anlayışlı ve güleryüzlü olması doktorun. Tabi 9 ay aynı kişiye gidip şimdi doğum için tamamen yabanıc birine gitmek biraz tedirgin ediyor beni ama üstesinden gelicem inşallah.
Cevabın için teşekkürler canım

canım muayne sonucunda kı degerlendırmenı bıze de bıldır.. Pekı normal mı sezeryan mı dusunuyorsun?

Senın ıcın oncelıklerın bunlar ıse eger Gokmen beyden cok memnun kalacaksın.

Benim isteğim normal doğum başındna beri ama en son eski doktoruma gittiğimde pazartesi günü bebek başını 90 derece yana yatırarak sokmuş ve o şekilde doğum kanalında ilerlemesinin olanağı yokmuş. en son bebeğimin başını döndürmesini bekliyorduk. döndürürse kesinlikle normal doğum istiyorum ama döndürmezse yapacak birşeyimiz yok dmişti eski doktorum. Muayeneden çıkıp eve gelince yazarım neler olduğunu. İlgine gerçekten çok teşekkür ediyorum

arkadaşlar bide TÜLİN KOCATEPE yi sorayım giden varmı acaba ona bahçelievler medical park da kendisi randevu aldım ama fikir edinmek istedim yardımcı olurmusunuz

arkadaşlar bide TÜLİN KOCATEPE yi sorayım giden varmı acaba ona bahçelievler medical park da kendisi randevu aldım ama fikir edinmek istedim yardımcı olurmusunuz

tatlım burası medical göztepe sayfası. ama kızkardeşim de 35 haftalık hamile ve o da Avrupa yakasında oturuyor ve Tülin Hanıma giidiyor. Şimdilik memnun bakalım.

Şimdi Gökmen Bey'den geldim, umduğumdan daha da sempatik biri çıktı ve ilk 5 dakikada nasıl bir doktor olduğunu belli etti. Herşey yolunda ve benimle doğum ne zaman olursa olsun ilgileneceğine söz verdi. Kısacası çok ama çok memnun kaldım.

Şimdi Gökmen Bey'den geldim, umduğumdan daha da sempatik biri çıktı ve ilk 5 dakikada nasıl bir doktor olduğunu belli etti. Herşey yolunda ve benimle doğum ne zaman olursa olsun ilgileneceğine söz verdi. Kısacası çok ama çok memnun kaldım.

canım cok sevındım memnun kalmana.. kontrolun nasıl gectı doktorun dısında pekı.. medıcalın dogum bolumunu falan dolastın mı? ben dolastım cok temız ve guzel.. yogun bakım unıtesı de var. ne dedı doktor? sezeryan ya da normal hakkında konustunuz mu? dogum ne zaman gorunuyor?

cok heyecanlı olmalısın hamılelıkte son zamanların artıkkaydirigubbakcemile5

Kızlarrrrrrrr

Son dakika haberi:CüvCüv:

Cebime mesaj geldi. Mehtap hanım 17 Kasım Pzt de tekrar baslıyormus hastaneye kaydirigubbakcemile5

canım cok sevındım memnun kalmana.. kontrolun nasıl gectı doktorun dısında pekı.. medıcalın dogum bolumunu falan dolastın mı? ben dolastım cok temız ve guzel.. yogun bakım unıtesı de var. ne dedı doktor? sezeryan ya da normal hakkında konustunuz mu? dogum ne zaman gorunuyor?

cok heyecanlı olmalısın hamılelıkte son zamanların artıkkaydirigubbakcemile5

40. haftamın bitmesine iki haftam var. Herşeyin normal olduğunu söyledi. Bebek şuanda doğsa bile kendi başına yardımsız ve müdahelesiz yaşabilirmiş. Normal doğum için şuanda bir engelin yok dedi tabi son ana kadar aksi birşey olmazsa. ağrılarım 5 dakikada bire inerse, suyum veya kanamam gelirse Gökmen Bey'e alo diyecekmişim ve hastaneye gidecekmişim. gündüz veya gece farketmez hiçbir hastamı bırakmam dedi ve benim için en önemli nokta da buydu.
Bebişlerin bölümünü yarın gezeceğim. Bugün kan tahlili yaptırdım, daha önceki doktorumun yaptırmadığı bir iki sey varmış, yarın sonuçlarını almaya gittiğimde bebişlerin bölümünü de gezeceğim. Doktor bana inanılmaz bir güven verdi yaklaşımıyla ki bu kadarını tahmin etmemiştim ve süper rahatlamış bir halde eve geldim. Epiduralli normak doğum isteğimi söylediğimde de kesinlikle tavsiye ettiğini belirtti. Bakalım kızımız ne zaman gelmek isterse o zaman gideceğiz hastaneye. Tabi ki bu arada bebek hareketlerinde azalma olursa da gitmem gerekiyor. şimdilik herşey yolunda gözüküyor. Demek ki böylesi hayırlısıymış hem benim hem de kızım için.
Ayrıca diğer önemli bir nokta eşim de benimle girebilecek normal de yapsam sezeryan da olsam. Onsuz yapamazdım zaten gibi geliyor :)

Evet kızlar bana da sms geldi Mehtap Hn. P.tesiden itibaren tekrar hastanemize dönüyormuş. Bem de hemen arayıp C.tesi Mine Hn. ile olan randevumu P.tesi Mehtap Hn. için değiştirdim. Çok dua etmiştim geri gelsin diye ve hastaneye de mail atmıştım. Demek ki çok isteyince oluyormuş.. Bilginize..hihoyyyt

valla ben çok kararsız kaldım şimdi.. Mehtap hanıma geri dönsem Gökmen beyle devam mı etsem!... Bu haftasonu düşünüp karar vereceğim.:bbo:fisfisfisfisfisfis

Canım medical de artık 24 saat kadın doğumcu yok. bilginizee..
Önceden hergün bir möbetçi kalıyormuş, ama artık kaldırmışlar. Ama akşam doğum olursa kendi doktorunu arıyorlarmış, o hemen geliyormuş....
oda büyük ihtimal ,,,, sen ebe kontrolünde bütün sancılarını çekersin , son dakikalarında doktor gelir.

Doktor yetişsin de sorun değil nöbetçi.Ben hatta yolda doğum yapacağım gibi geliyor :)))
Medical Parka gidiyorum Gökmen Beyin hastasıyım.Ev Avcılarda....

Melek merhaba.Gökmen Bey aşı için ister yaptır ister yaptırma dedi.Ama vurulursan bir sakıncası yok dedi o nedenle yaptırdım.(Geçen gün sormuşsun) Zaten ebeler de eve geliyor sağlık ocağından kaçamazdım yani aşıdan :)))

X