Medical Park Göztepe Hakkında

Ben bugün ayrıntılıyı yaptırdım.Çok güzeldi.Gökmen Bey yaptı.Herşeyini gördüm bebişimin.Ama bir tek yüzünü göstermedi.İki elini yüzüne koymuş yaramaz.Bu arada hem siyah beyaz hem de renkli verebiliyor o usg.
Doğumuda biraz konuştuk.Sadece bebeğe değil doğumun nasıl olacağı olasılıklarını da söyledi.Ölçüm yapıyor ve erken doğum riski şu kadar gebelik zehirlenmesi riski şu kadar diye söylüyor doktor bey.
Bir de ben normal istediğimi söyleyince bana epidurali önerdi bakalım o zmana kadar bir aksilik olmaz inşallah da.Şimdilik herşey yolunda çok şükür.
Bayramdan sonraya da şeker yüklememiz var.

hayatist ayrıntılının güzel geçmesine sevindim tatlım. Cuma gunu yazarım ne gıyecegımı kızlar :) Sırvan zaten senı tanırım :)

ben de detaylı ultrasona girdim ama hiç 3 bıyutlu da görmedim göstermedi de.bakalım sana gösterecek mii
hafta sonu kontrolüm var soracağım ama ..

bugün hastaneyle konuştum
seminerdeki konuşmacı doktorlar ;
gökmen beyle - banu hanım mış ;

soran bir arkadaş vardı; nasıl katılacağız diye ;
hastaneyi ara seminerle ilgili gözde hanımla görüş (ismini yazdırmam yeterli)

Şirvan Hanım Merhabalar;

Tarih konusunda, Ayşe Hanım'ın programı nedeni ile bir değişiklik yapılamadı. Ancak bir sonraki seminerimiz yine Cumartesi günü yapılacak.
2. Programımızda :
- Doğum Nedir;
- Noramal doğum sırasında neler olur,
Partnerin gebeye yardımı, masaj teknikleri ve nefeslerin doğum sırasında kullanımı. (Ayşe ÖNER)

- Müdahaleli doğumlar( Forsebs, vakumla doğum, Operasyonla doğum Sezeryan)
- Epidural anestezi uygulaması. (Op. Dr. Gökmen İYİGÜN)

- Gebelik ve utlrasonografi, tarama testleri. (Op. Dr. Banu ÇİFTÇİ,)

Konuları işlenecek. Toplantımız yine saat 14:00/17:30 saatleri arasında 10. Katta 2. numaralı salonumuzda gerçekleştirilecek.

Sizi yeniden aramızda görmek bizleri son derece mutlu edecektir.
Sağlıklı günler diliyorum.

Şirvan saol fıstık.. Erken gidersen bana da önlerden yer tutarmısın? Benim bir sonraki hafta doktor kontrolum vardı. Bugun arayıp barı semınere gıtmısken muayne olayım dıye ayın 2 sıne aldım. Saat 1 de randevum var. Zamanında girip erken cıkarsam bende sana tutarım :)

Şirvan saol fıstık.. Erken gidersen bana da önlerden yer tutarmısın? Benim bir sonraki hafta doktor kontrolum vardı. Bugun arayıp barı semınere gıtmısken muayne olayım dıye ayın 2 sıne aldım. Saat 1 de randevum var. Zamanında girip erken cıkarsam bende sana tutarım :)

tabii erken gidersem;
iki yanımı tutarım...

bende medikal parka gidiyorum.İlk başta mehtap hanım daydım ama hastaneden ayrıldı sonra geri döndü.Sık sık hastane değiştirmesi beni huzursuz etti.Can şener bey e gidiyorum şuan çok memnunum.Tavsiye ederim.SSK lılara doğum fiyatları çok uygun epidural farkı da 550 ytl

Bende Mehtap hanıma gidiyordum. Gökmen beye geçtim. Şimdi onda devam ediyorum.
Madem seminere bu kadar gelen var KK cılar olarak bırbırımıze en azından bır merhaba dıyelım hihoyyyt

arkadaşlar yeni üye oldum ve forumu geriye doğru okumaya başladım.Okudukça da mehtap hanım dan vazgeçmemin ne kadar doğru bir karar olduğuna inandım.Bende Can Beydeyim.Mehtap hanım bir kaç ayda 3 hastane değiştirdi.Şans eseri Can Bey e geldim.Çok ta memnunum.Rahat bir dr.Çok pinpirikli hastalara tatlıca kızıyor:)Stres olmayın,mutlu bir hamile olun,boşu boşuna endişelenmeyin,normal hayatınıza devam edin diyor.Forumları okudukça rahatlıyorum.

melekcim bende senem evet benimde 2 aralıkta 1 de can beyle randevum var sonrada seminere geleceğim.Görüşürüz inşallah:)

tamam anlaştık:) ben bu arada geriye doğru foruma yazılanları okuduğum için geç cevap yazdım.Görüşmek üzere.Yarın bi ara girer sana msn veririm iyi akşamlar

snmgck kaçıncı haftadasın? ne zamandan beri can bey doktorun.bende hastasıyım.ama 3 boyutluda bebeğimi göremedim.tatlı tatlı kızması beni biraz rahatsız ediyorr ondan talep edemiyorum.ama kendisine güveniyormm

X