Medical Park Göztepe Hakkında

evet atlatmıssın. Benım erken dogum rıskım var. Bu durumda ben Anadolu yakasında kı devlet hastanelerını bır arastırayım mirmirmirmir

hayatım bide delta hastanesini sorsana.Yeni doğan bölümü çok iyi.Hastane idaresinde uzaktan bir tanıdık var geçen bir arkadaşa indirim yapmışlardı belki araya gireriz.Sen oraylada konuş.

Devlet hastanesi araştıracaksan Zeynep Kamil den başka yere gitme.Zaten kadın doğum ve çocuk hastanesi.

kızlar merhaba...melekcim nasılsın? herşey yolunda mı? benim de cumartesi kontrolüm var...artık haftada 1 çağırıyor can bey beni...biraz erken ama...neden bilmiyorum...seni artık haftada 1 görmek istiyorum dedi...görsün bakalım..benimde içim rahat eder böylece...hiçbir seminere gitmek kısmet olmadı ya...soğuktan canım burnumu dışarı çıkarmak bile istemiyor...doğumu yaklaşan arkadaşlar can bey le konuştuğunuzda şu sonda işini bir de sezaryan sonrası sancı olayını filan da bir sorsanıza...bana daha erken doğumu konuşmayalım diyo....

kızlar merhaba...melekcim nasılsın? herşey yolunda mı? benim de cumartesi kontrolüm var...artık haftada 1 çağırıyor can bey beni...biraz erken ama...neden bilmiyorum...seni artık haftada 1 görmek istiyorum dedi...görsün bakalım..benimde içim rahat eder böylece...hiçbir seminere gitmek kısmet olmadı ya...soğuktan canım burnumu dışarı çıkarmak bile istemiyor...doğumu yaklaşan arkadaşlar can bey le konuştuğunuzda şu sonda işini bir de sezaryan sonrası sancı olayını filan da bir sorsanıza...bana daha erken doğumu konuşmayalım diyo....

nestle selam
can bey hastasıyım bende
ona sezaryan olan bir arkadas girip yazmıstı ya gecenhaftalarda sonda takmıyor diye. merak etme yani.
sancı olayı dediin nedir ?
sayet agrı kesici olayında can bey hassasmı demek istiyorsan yeternic hassas
ben kendisine laparoskopi ameliyatı ol dum ekim ayında bana sık sık agrı kesici yazmıs hatta dedim istemiyorum agrımy ok iyiyim. igneeleri olmazsano lur agrın olacaksın demisti. yani sıkı tutuyork onforlu ameliayt saglıyor can bey in bakıs acısı bu merak etme.

melek bencede zeynepkamil den baska hastane dusunme derim
hatta soyle bir durum olsa aslında zeynepkamilin bir dr unun ozel muaynanesien gitsen ve hastası olsan çok daha iyi bakılırsın.

evet 36 haftamdayım şu ana kadar 3 boyutluya girmedim ne ben talep eetim nede can bey baktı.belki bu hafta doğumdan bahsederiz 36-37 haftalarda bahsedelim demişti yanlış hatırlamıyorsam. çatılara da bakar mı bilmem.. bekleyelim görelimm

aaaaa bunun erkenimi var ya... 36 haftana gelmişsin daha ne olsun. Benim kontrol vardı bugün yatmaya devam raporumu uzattı. Kızlar kardeşim doğumhanede şu anda.:Saruboceq: Çok acayibim :nazar:

melek bencede zeynepkamil den baska hastane dusunme derim
hatta soyle bir durum olsa aslında zeynepkamilin bir dr unun ozel muaynanesien gitsen ve hastası olsan çok daha iyi bakılırsın.

Ben bi yandan Zeynep Kamilin doktorlarını falan araştırayım o zaman. Ne olur olmaz diye. Saolun kızlar

Hayatist kontrolde değişen bişşey yok. Sonuçta benim problemim çözülebilecek bi sorun değil. ilaç kullanınca geçecek falan bir durum değil yani. O yüzden yatmaya devam. 2 iğne daha verdi. 5 Aralıkda gel dedi. Idrar kulturu ıstedı bu arada.3 gun sonra alacam sonucu. Bebegım ıyıymıs 1700 leri gördük Allaha şükür. 2500 oldugunu gordugumde rahatlıcam

Ben sürekli yattığım için gidemedim tabiiki ama perşembe kontrol için hastaneye gittiğimde seminerin afişine bakmıştım. Konular daha çok emzirme üzerineydi. Ama giden biri ayrıntıları anlatsa ii olur tabiiki

aaaaa bunun erkenimi var ya... 36 haftana gelmişsin daha ne olsun. Benim kontrol vardı bugün yatmaya devam raporumu uzattı. Kızlar kardeşim doğumhanede şu anda.:Saruboceq: Çok acayibim :nazar:

kız allah söyletti seni...ne 36 haftası...32. haftamdayım ben...kardeşin doğurdu mu? nasıl durumu? bizi de haberdar et....

kız allah söyletti seni...ne 36 haftası...32. haftamdayım ben...kardeşin doğurdu mu? nasıl durumu? bizi de haberdar et....

aaa sen Nisan annesimisin.. ne bileyim sen benden baya ilerdesin diye düşünüyorum hep nedense..:eek:

Kardeşim dün akşam saat 9 a 5 kala aldı kucağına bebişini. Zor oldu ama oldu valla. Şimdi ikiside çok iyiler. Bebişimiz çok tatlı maşallah diyin :nazar: Ama kardeşim çok yorgun düşmüş.benneyaptımki

melek gozunuz aydınnn. teyze oldun yani ilk kez teyze oldun sanırım ?

ya aileye yeni bir canlı yeni bir heyecan gelmistir yakında seninki ile ikilenecekler insalah.

bebeginin kilosu epey iyiymis allah korusun erken olmasın ama 1700 oldukca iyi bir agırlık.

aaa sen Nisan annesimisin.. ne bileyim sen benden baya ilerdesin diye düşünüyorum hep nedense..:eek:

Kardeşim dün akşam saat 9 a 5 kala aldı kucağına bebişini. Zor oldu ama oldu valla. Şimdi ikiside çok iyiler. Bebişimiz çok tatlı maşallah diyin :nazar: Ama kardeşim çok yorgun düşmüş.benneyaptımki

hayır canım şubat annesiyim...eğer bebiş erkenci davranmazsa 10 şubatta sezaryana gireceğim kısmetse...kardeşin için çok sevindim...allah analı babalı büyümesini nasip etsin inşallah...bizlerde o günleri görelim de sağlıkla kucağımıza alalım bebişleri....

hayır canım şubat annesiyim...eğer bebiş erkenci davranmazsa 10 şubatta sezaryana gireceğim kısmetse...kardeşin için çok sevindim...allah analı babalı büyümesini nasip etsin inşallah...bizlerde o günleri görelim de sağlıkla kucağımıza alalım bebişleri....

Yaaa sabah o cevabı verırken uykuluydum herhalde. Tabııkı benden ılerde olduguna gore benden once dogurman gerekır. Ayyy kendıme cok guldum nasıl bole bısı yazmısım hihoyyyt Tekrar kusura bakma. Kesın sezeryan mı neden sezeryan sen mı oyle ıstıyorsun.

Esracıgım evet aılenın ılk bebegı. O yuzden herkes cok heyecanlı. Bende devamlı yiyorum ama bebeğim 2 kiloyu geçtiği zaman rahatlıcam.:eek:

X