Medical Park Göztepe Hakkında

arkadaşlar mrb. aranıza yeni katıldım. medikal park gebze şubesine giden var mı oradaki kadın doğum drları hakkında biraz bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

ben gebze medikalde amanullah çağatay bey e gidiyorum cok memnunum.çok tecrübeli bi doktor.etrafımda giden çok bayan var hepsi çok memnun.
özel muaynanesi de var.bende epudral mi sipinalmi karar veremedim. gebze medikalde hangisini önerirsiniz anestesist çok önemli diyorlar.
tecrübesi ve bilgisi olan varsa paylaşailirmi?

Ben de fikirlerimi yazayım arkadaşlar:)

Göztepe medicalpark inim inim inletiyor, randevulu olanı bile 40 dk. dan fazla bekletiyorlar, hostesler ilgisiz, içeri de hasta olmadığından bile haberdar değiller, "hasta var" deyip duruyorlar.

burada bir prof.e gitmiştim erkek, ailevi genetik tablomu söylememe rağmen önlemini almadı.
jale ve mehtap ise tam bir fiyaskoydu. bir tanesi benim onu anlamayacağımı söyleyerek, kocama anlatmıştı her şeyi. şok olmuştum. başörtülüyüm diye cahil sandı herhalde. bir de alttan muayene olmak istemediğim için " bu yüzyılda bu cahillikler bık bık yapmıştı" bana... bir daha asla gitmedim. ıyyy, hamile hamile kadının şovunu çekmişim. halbuki kendi doktorum hiç korkma vs diye anlatır, yumuşatırdı beni:))

bunlar ilk düşüğümdeki tecrübelerim.

şimdi kendi doktorum var ve memnunum. medical park ı da tercih etmememey çalışıyoruz çıldırmamak için:) ama dün acil bir durum için tekrar oraya gittik ve mine hanım vardı. sakin ilgili ve sıra beklemeden girdiğimiz bir doktor. karnımı sıvazladı ilgili davrandı, odasından çıkarmaya bakmadı, her şeyi dinledi. ben çok sevdim... Göztepe yi tercih edecekler bu doktoru düşünsün derim.

fatih medical parkı aradım, normal doğum için 1700 dediler. Epidural anestezi için 350 lira fark ödeniyormuş

yalnız doğumhaneye eşler alınmıyormuş galiba
bilgisi olan var mı arkadaşlar?

evet canım, eşleri doğumhaneye almıyorlar. ne saçma, sadece içeri cep telefonunu gönderebiliyor, bebek doğum anında resimleri çekiyorlar, hatta doğum fotoğrafçısını da bazı şubeleri almıyor. bu da saçma...

Merhaba aslında jale hnm ıyı bır dr dur bnde ılk dogumu onda yaptım cok sefkatlı ve savurlı bır hnm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba aslında jale hnm ıyı bır dr dur bnde ılk dogumu onda yaptım cok sefkatlı ve savurlı bır hnm

Jale hanım 5 dk.lık görüşmede 10 kez cahil lafı kullandı benim için :)) ne dış görünümüm ne de eğitim durumum buna yatkın aslında, ama kendisi sanırım başörtülü olduğumdan beni aşağılamak istedi. Tanışıklığımız veya herhangi bir geçmişimiz olmadığı için buna başlayabiliyorum bir tek...

Anladım evet cok yazıkkı ınsanları dıl dın ırk gorunumuyle yargılarsak cahillik etmş oluruz haklısınız yanılabılıyoruz demekkı evet bıraz sabıt fıkırlılık cocugunuzla bır omur saglıkla yasayın inşaallah

X