Sayfa: 94/162 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon
Toplam 1611 adet sonuctan sayfa basi 931 ile 940 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Medical Park Göztepe Hakkında

1. Konu Sahibi : PassioneLore #931
    Alıntı esrako kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    tazgu merhaba
    ben sanırım seni gordum :) komik ama oyle galiba
    can bey benimde dr um ve ptesi gunu agır bir griple kendisine gittim saat yaklasık 10,30 du sanırım. ve ben onun odasında beklerken kapıda sizin konusmalarınızı duydum
    ctesi bakmasak kanda haberim olmayacaktı zaten anlıyorum vs demistin sonra adet donemi bitsin kist için bakalım falan demisti can bey kimyasal gebelikmis demek bayanın da tuh demistim
    cunku ikinci bebegim için 16 ay hamile kalmaya calıstım hamile kalıncada yok dis gebelik yok kimyasal vs çıkacak diye çok korkmustum o yuzden bu tarz seyler duydumu dikkatimi cekiyor ve uzuluyorum tanımadgım insanlar için dahi, sanırnım sen oydun gun uyuyor anlattıkların uyuyor, umarım en kısa zamanda hamile kalırsın
    ve eminim can beyden memnun kalmaya devam edersin

bu arada evet 25ytl olmusmuayne ucretleri

evet o bendim:) adetle birlikte kistim de düşmüş:) gebelik için beklememe gerek yokmuş çok sevindim inşallah bu ay istediğim olur. sana da geçmiş oldun. şimdi ben sana sorsam sen neredeydin diye hatırlayabilirmiyim bilmiyorum.

2. Konu Sahibi : PassioneLore #932
    yarın doğuruyorummmmmmmm...dua edin bana olur mu???? darısı tüm bekleyenlerin başınaa....hepinizi çok öpüyorum....

3. Konu Sahibi : PassioneLore #933
    Giriş tarihi
    Jul 2007
    ay nestleee dogurmus olmalısınn

sabah 7 de servis beklerken aklıma geldin biliyormusun simdi telasla hastaneye gidiyorlardır dedim. allah bizede gosterir o gunleri insallah.

4. Konu Sahibi : PassioneLore #934
    Giriş tarihi
    Jul 2007
    Alıntı tazgu kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    evet o bendim:) adetle birlikte kistim de düşmüş:) gebelik için beklememe gerek yokmuş çok sevindim inşallah bu ay istediğim olur. sana da geçmiş oldun. şimdi ben sana sorsam sen neredeydin diye hatırlayabilirmiyim bilmiyorum.
    yok sen beni gormus olamassın sanırım. çunku oda bos iken beni aldı semra ben girdim oturup beklerken can bey i koridorda seninle konustugunu duydum aralıktı kapı ben bile seni net gormedim konusmaları duydum aslında.

5. Konu Sahibi : PassioneLore #935
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    Nestle kacda gırecektı acaba sezeryana.. Bebegını saglıkla kucagına almıstır ınsallah. Agrısız sızısız bır sezeryanı olmustur umarım.. Gecmıyor bu gunler dıyordu bakın gectı...Darısı basımızaa..

6. Konu Sahibi : PassioneLore #936
    Giriş tarihi
    Jul 2007
    saat 8 diye yazdıgını hatırlıyorum ben
    vallahi geçti melek ya hepimizin gececek ben uç ayımı bitirdigime inanamıyorum hala dun gibi hamile kalmaya calıstıgım gunler. ama yinede zaman cabuk geçsin.))
    melek senin hangi hafta alıncak bebek senidne çok az kalmıss

7. Konu Sahibi : PassioneLore #937
    ay nestle doğurmuştur artık inşallah herşey yolundadır.kızlar sabır az kaldı:)biraz daha sıkın dişinizi

8. Konu Sahibi : PassioneLore #938
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    Alıntı esrako kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    saat 8 diye yazdıgını hatırlıyorum ben
    vallahi geçti melek ya hepimizin gececek ben uç ayımı bitirdigime inanamıyorum hala dun gibi hamile kalmaya calıstıgım gunler. ama yinede zaman cabuk geçsin.))
    melek senin hangi hafta alıncak bebek senidne çok az kalmıss
    haklıısın hamıle kalmaya calıstıgın gunler aklıma geldı de.. Darısı Senem ın basına.
    Benım sezeryan degıl normal olacagı ıcın bellı degıl.. Onumuzdekı Pazartesı kontrolum var.. Buyuk ıhtımal doktor artık ogne ılacları kesecek kı artık sancılarım olsun..Bakalım saglıklı gelsınde ne zaman gelırse gelsınler..

9. Konu Sahibi : PassioneLore #939
    :) saol canımsın darısı başıma:)

10. Konu Sahibi : PassioneLore #940
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    arkadaslar bende 1 senedır hamıle kalmak ıcın ugrasıyorum 3 aydırda dr. gıtmıyorum kendı halıne bıraktık ama yıne olmadı yenıden dr. baslamak ıstıyorum bana medıkıl park da tedavı ıcın ıyı olan bı dr. tavsıye edın lutfen aslında bayan olsun ıstıyorum ama kısmet lutfen cevap verın bılgısı olanlar

Sayfa: 94/162 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon