Medical Park Göztepe Hakkında

PassioneLore

herkes haddini bilecek !
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
9.071
6
slm arkadaslar
ben gebelik öncesinden beri medipol'de takip oluyor ve testlerimi yaptırıyorum.
aslında sımdılık memnunum ama doktorumun ayrılması ıle farklı hastane arastırmasına basladım.
doktorum pınar hanım sıfa hastanesıne gıderken dr.mehtap hanımda medical park göztepe ye gecmıs
su an leyla hanımda takıp oluyorum ama medical park acıldıgı ıcın bılgı amaclı aradılar ve bılgı verdıler hastane hakkında
hıc medıcal parkta takıp olan ve ya dogum yapan var mı?
memnunmusunuz? :uhm:

slm arkadaslar
ben gebelik öncesinden beri medipol'de takip oluyor ve testlerimi yaptırıyorum.
aslında sımdılık memnunum ama doktorumun ayrılması ıle farklı hastane arastırmasına basladım.
doktorum pınar hanım sıfa hastanesıne gıderken dr.mehtap hanım medical park göztepe ye gecmıs
su an leyla hanımda takıp oluyorum ama medical park acıldıgı ıcın bılgı amaclı aradılar ve bılgı verdıler hastane hakkında
hıc medıcal parkta takıp olan ve ya dogum yapan var mı?
memnunmusunuz? :uhm:

merhaba canım ben ilk başta pınar hanımın hastasıydım ayrılmış daha sonra mehtap hanıma geçtim oda ayrıldı tam anlamıyla mağdur oldum yani bildiğim kadarıyla hastane yönetimiyle doktorlar arasında bir problem var medipolden iyice huylandım bende göztepe medicalae geçicem ama bir türlü açılamadı oda arıyoruz telefonlara çıkan yok geçen gün eşim gitmiş çok güzel diyor ve birçok şubesi var normal doğum 1000 sezeryan 1750 ytl miş ama ben bu fiyatları bahçelievler medicalden aldım göztepedede aynı olur herhalde yani ben oraya gideceğim daha randevu almadım sana medical park nasıl bilgi verdi

merhaba canım ben ilk başta pınar hanımın hastasıydım ayrılmış daha sonra mehtap hanıma geçtim oda ayrıldı tam anlamıyla mağdur oldum yani bildiğim kadarıyla hastane yönetimiyle doktorlar arasında bir problem var medipolden iyice huylandım bende göztepe medicalae geçicem ama bir türlü açılamadı oda arıyoruz telefonlara çıkan yok geçen gün eşim gitmiş çok güzel diyor ve birçok şubesi var normal doğum 1000 sezeryan 1750 ytl miş ama ben bu fiyatları bahçelievler medicalden aldım göztepedede aynı olur herhalde yani ben oraya gideceğim daha randevu almadım sana medical park nasıl bilgi verdi
bende pınar hanımın hastası ıken ayrılması benı cok uzdu
aslında memnunum ama medıcal parkında cok methını duydum gecebılırım dıye dusundum
medıcal park acıldı artık muayenelerı basladı
acılmadan evvel bılgı almak ıcın aradıgımda cagrı merkezı telefonumu almıstı ve arayarak bılgı verdıler
muayene 30,00 ytl
normal dogum 1.000,00 ytl
sezeryan 1.750,00 ytl dedıler

ama hastane doktorlar ve ekıbı hakkında hıcbır bılgım yok

kızlar bende medipole devam ediyorum dr. bahar hanım'a. ama şimdi yazdıklarınızdan sonra bende huylandım.
medical park nasıldır acaba? bebek yoğun bakım ünitesi varmıdır? iyice araştırmak lazım.

medical park göztepe hakkında hiç bir bilgim yok ama fatihteki medical parkta kardeşim ocak ayında doğum yaptı hastaneden çok memnundu gerçi senin soruna cevap değil ama yazmadan geçemedim

bu arada arkadaslar medical parkın fiyatları medipole göre çok daha uygun bende mehtabın hanım hastasıydım oda medical parka geçti zaten ama ben şimdilik medipolde kalcam çünkü ikili testler için randevu aldım ikili testin piri de hakan bey o da medipolde belki daha sonra mecal parka geçeri.

aslında medipol de anadolu yakasındakı kalıtelı hastanelerden bır tanesı ama
aynı anda 2 tane doktorun ayrılması dıger doktorların yogunluk yasamalarına sebep olduklarından dolayı ve hazır doktorumdan ayrılmısken ıyı bır tercıh yapma dusuncesı benı farklı hastane arastırmasına soktu ama :eek:
dun yıne medıpoldeydım testlerımı hakan bey yapacagı ıcın sımdılık baska bır yere ayrılmıyorum leyla hanım ıcın cok ıyı bu konuda dıyorlar zaten sırın bır hanım :nazar:
aslında ben mehtap hanımı hıc tanımıyorum ve hakkında hıc bır bılgım yok :bbo:
mehtap hanımın hastaları bu konuda bılgı verırse sevınırım zaten medıcal park hastane olarak kalıtelı bır hastane
ama mehtap hanımın hasta-hekım dıyalogu nasıl onemlı olan o :uhm:

:nazar::nazar::nazar:Ben Mehtabin Hanimin Hastasiydim Hekim Olarak Bana Da Eşimin Bi Doktor üşterisi Tavsiye Etmişti.ayrilinca Banuya Devam Ediyorum Hem öyle Fazla Başi Kalabalik Bi Doktor Değil Gayet Rahat Rahat Bakiyo.benimde 2li Test Zamanim Geldi Randevu Günümü Bekliyorum Inşallah Sonuçlar Bebişimin Sonuçlari Iyi Olur:nazar::nazar::nazar:

arkadaşlar ben biraz önce aradım
normal doğum2467 ytl dediler.acaba sizin aldığınız fiyatlar ssk lı fiyat mı?

evet ben de aradım, aynen öyle dediler. demek ki medipol daha uygunmuş,değil mi?

ıkı gun once hastane cagrı merkezı benı kendılerı arayarak dogum, muayene fıyatları hakkında ve doktorlar hakkında bılgı verdıler en basından sosyal guvencemı sordular ssk deyınce bu fıyatları verdıler bana

Kızlar ben yarın sabah için Medical Parkta Can Bey diye bi dr dan randevu aldım. Hem dr nasıl bakıcam hem 2li testimi yaptırıcam hem de hastaneyi bi gezicem. Artık gelince size de bilgi veririm

kızlar ben medipolde mehtap hanımın hastasıydım mehtap hanım medical parka geçti dün kontrolüm vardı medicale gittim çok harika bir yer çok çok beğendim fiyatlarda çok uygun normal 1000 sezeryan 1750 muayene 30 renkli ultrason 190 bunlar ssklı fiyatlar ben doktorumdan çok ama çoook memnunum inanılmaz tatlı bir hanım çok zaman ayırıyor bıkmadan usanmadan sorularımı y anıtlıyor benim içime acayip sindi

banada dün medicalparktan mesaj geldi ben özel göztepeye gidiuordum benim doktorumda oraya geçti muayne ücreti 30 ytlmiymiş eğer öyleyse uygun ben göztepe hastanesine 60 veriyordum

kızlar ben medipolde mehtap hanımın hastasıydım mehtap hanım medical parka geçti dün kontrolüm vardı medicale gittim çok harika bir yer çok çok beğendim fiyatlarda çok uygun normal 1000 sezeryan 1750 muayene 30 renkli ultrason 190 bunlar ssklı fiyatlar ben doktorumdan çok ama çoook memnunum inanılmaz tatlı bir hanım çok zaman ayırıyor bıkmadan usanmadan sorularımı y anıtlıyor benim içime acayip sindi

terken, mehtap hnm dedıgın medipolden ayrılıpta medical park a gecen mehtap hnm mı?.. hastanede yenı dogan yogun bakım unıtesı varmıymıs sordun mu ? mehtap hnm soyadınıda verebılır mısın lutfen ? cok merak ettım belkı bende oraya gecebılırım :1rolleyes:

terken, mehtap hnm dedıgın medipolden ayrılıpta medical park a gecen mehtap hnm mı?.. hastanede yenı dogan yogun bakım unıtesı varmıymıs sordun mu ? mehtap hnm soyadınıda verebılır mısın lutfen ? cok merak ettım belkı bende oraya gecebılırım :1rolleyes:

evet canım medipolden geçen mehtap hanım soyadı mehtap yazıcıoğlu çok çok tatlı ve sabırlı bir hanım uzun zaman ayırıyor ben çok çok memnun kaldım yoğun bakım ünitesi kes,n vardır çünkü çok büyük bir hastane bana şimdi medipol çok dandik geliyo mesela ha birde medipolde galiba muayeneyi 35 ytl ye düşürmüüş rekabet olayı

X