Medical Park Göztepe Hakkında

kızlar yarın son muayenem var inşallah...allah izin verirse çarşambaya doğurmak istiyorum artıkkkk...inşallah doktorum caymaz...tutturmaz 6 sı diye....yarın haber vericem size...şans dileyin bana..

haadi bakalım nestle... gonlunden gecen neyse o olsun..Son gunler gun gectıkce zor oluyormus ve bebege de bır an once kavusmak ıstıyormussun...
Yarın sabah benımde kontrolum var.

arkadaşlar cumartesi ve pazartesi Can Şener' e gittim. Çok beğendim doktoru. Çok ilgilendi sağolsun.
Kontrole gitmiştim. Kist çıktı. tedavisine başlayacaktık. kanda beta hcg yüksek çıktı. 1 düşükten sonra hamileyim diye sevindim ama pazar günü adet oldum. Telefon açtım can beye ilk defa gitmeme rağmen hatırladı hemen. sabah gel bakalım dedi. sabah gittim beni görür görmez hatırladı hatta adımı bile hatırladı. Genelde doktorlar pek hatırlayamazlar ilk hastalarını. Bu arada benim ki kimyasal gebelik miş :KK43:(

tazgu merhaba
ben sanırım seni gordum :) komik ama oyle galiba
can bey benimde dr um ve ptesi gunu agır bir griple kendisine gittim saat yaklasık 10,30 du sanırım. ve ben onun odasında beklerken kapıda sizin konusmalarınızı duydum
ctesi bakmasak kanda haberim olmayacaktı zaten anlıyorum vs demistin sonra adet donemi bitsin kist için bakalım falan demisti can bey kimyasal gebelikmis demek bayanın da tuh demistim
cunku ikinci bebegim için 16 ay hamile kalmaya calıstım hamile kalıncada yok dis gebelik yok kimyasal vs çıkacak diye çok korkmustum o yuzden bu tarz seyler duydumu dikkatimi cekiyor ve uzuluyorum tanımadgım insanlar için dahi, sanırnım sen oydun gun uyuyor anlattıkların uyuyor, umarım en kısa zamanda hamile kalırsın
ve eminim can beyden memnun kalmaya devam edersin

bu arada evet 25ytl olmusmuayne ucretleri

Esracıgım buyuk gecmıs olsun benımde bı kac gundur bogazlarım sıstı sısecek gıbıydı. Bugun bıraz agrıyor bogazlarım..:nazar:

kızlar 3 şubat salı sabah 8 de doğuma giriyorum kısmetse...adam halime acıdı artık...bebek de epey iri zaten...heyecan bastı beni iyice..şans dileyin..dualarınızı esirgemeyin...

kızlar 3 şubat salı sabah 8 de doğuma giriyorum kısmetse...adam halime acıdı artık...bebek de epey iri zaten...heyecan bastı beni iyice..şans dileyin..dualarınızı esirgemeyin...

inşallah çok rahat geçer doğumun canım hemen bebeğine kavuşursun..kaç kilo bebeğin ve kaçıncı haftandasın? (ben 37 haftada olsun istiyorum ama doktorum 38 diyo)

inşallah çok rahat geçer doğumun canım hemen bebeğine kavuşursun..kaç kilo bebeğin ve kaçıncı haftandasın? (ben 37 haftada olsun istiyorum ama doktorum 38 diyo)

37+2 de alınacak bebek hayatım...şu anda ölçüm yapılamıyor iri olduğu için...4500 gr ı geçti sanırım artık...iri olduğu için doğduğunda solunum sıkıntısı da olabilir dedi doktorum...inşallah sorunsuz atlatırız...dua edin benim için kızlar...

37+2 de alınacak bebek hayatım...şu anda ölçüm yapılamıyor iri olduğu için...4500 gr ı geçti sanırım artık...iri olduğu için doğduğunda solunum sıkıntısı da olabilir dedi doktorum...inşallah sorunsuz atlatırız...dua edin benim için kızlar...

hayırlı doğumlar.sağlıcakla alırsın inşallah bebişini kucağına.bizede nasip olur inşallah hamiş kalıp doğurmak.

esracıgım buyuk gecmıs olsun benımde bı kac gundur bogazlarım sıstı sısecek gıbıydı. Bugun bıraz agrıyor bogazlarım..:nazar:

sagol melekcim valla ocak ayı içinde on gun ara ile iki kere hasta oldum mahvetti beni birdaha olcam diye o dum kopuyorrr

tazgu merhaba
ben sanırım seni gordum :) komik ama oyle galiba
can bey benimde dr um ve ptesi gunu agır bir griple kendisine gittim saat yaklasık 10,30 du sanırım. ve ben onun odasında beklerken kapıda sizin konusmalarınızı duydum
ctesi bakmasak kanda haberim olmayacaktı zaten anlıyorum vs demistin sonra adet donemi bitsin kist için bakalım falan demisti can bey kimyasal gebelikmis demek bayanın da tuh demistim
cunku ikinci bebegim için 16 ay hamile kalmaya calıstım hamile kalıncada yok dis gebelik yok kimyasal vs çıkacak diye çok korkmustum o yuzden bu tarz seyler duydumu dikkatimi cekiyor ve uzuluyorum tanımadgım insanlar için dahi, sanırnım sen oydun gun uyuyor anlattıkların uyuyor, umarım en kısa zamanda hamile kalırsın
ve eminim can beyden memnun kalmaya devam edersin

bu arada evet 25ytl olmusmuayne ucretleri

evet o bendim:) adetle birlikte kistim de düşmüş:) gebelik için beklememe gerek yokmuş çok sevindim inşallah bu ay istediğim olur. sana da geçmiş oldun. şimdi ben sana sorsam sen neredeydin diye hatırlayabilirmiyim bilmiyorum.

yarın doğuruyorummmmmmmm...dua edin bana olur mu???? darısı tüm bekleyenlerin başınaa....hepinizi çok öpüyorum....

ay nestleee dogurmus olmalısınn

sabah 7 de servis beklerken aklıma geldin biliyormusun simdi telasla hastaneye gidiyorlardır dedim. allah bizede gosterir o gunleri insallah.

evet o bendim:) adetle birlikte kistim de düşmüş:) gebelik için beklememe gerek yokmuş çok sevindim inşallah bu ay istediğim olur. sana da geçmiş oldun. şimdi ben sana sorsam sen neredeydin diye hatırlayabilirmiyim bilmiyorum.

yok sen beni gormus olamassın sanırım. çunku oda bos iken beni aldı semra ben girdim oturup beklerken can bey i koridorda seninle konustugunu duydum aralıktı kapı ben bile seni net gormedim konusmaları duydum aslında.

Nestle kacda gırecektı acaba sezeryana.. Bebegını saglıkla kucagına almıstır ınsallah. Agrısız sızısız bır sezeryanı olmustur umarım.. Gecmıyor bu gunler dıyordu bakın gectı...Darısı basımızaa..

saat 8 diye yazdıgını hatırlıyorum ben
vallahi geçti melek ya hepimizin gececek ben uç ayımı bitirdigime inanamıyorum hala dun gibi hamile kalmaya calıstıgım gunler. ama yinede zaman cabuk geçsin.))
melek senin hangi hafta alıncak bebek senidne çok az kalmıss

ay nestle doğurmuştur artık inşallah herşey yolundadır.kızlar sabır az kaldı:)biraz daha sıkın dişinizi

saat 8 diye yazdıgını hatırlıyorum ben
vallahi geçti melek ya hepimizin gececek ben uç ayımı bitirdigime inanamıyorum hala dun gibi hamile kalmaya calıstıgım gunler. ama yinede zaman cabuk geçsin.))
melek senin hangi hafta alıncak bebek senidne çok az kalmıss

haklıısın hamıle kalmaya calıstıgın gunler aklıma geldı de.. Darısı Senem ın basına.
Benım sezeryan degıl normal olacagı ıcın bellı degıl.. Onumuzdekı Pazartesı kontrolum var.. Buyuk ıhtımal doktor artık ogne ılacları kesecek kı artık sancılarım olsun..Bakalım saglıklı gelsınde ne zaman gelırse gelsınler..

arkadaslar bende 1 senedır hamıle kalmak ıcın ugrasıyorum 3 aydırda dr. gıtmıyorum kendı halıne bıraktık ama yıne olmadı yenıden dr. baslamak ıstıyorum bana medıkıl park da tedavı ıcın ıyı olan bı dr. tavsıye edın lutfen aslında bayan olsun ıstıyorum ama kısmet lutfen cevap verın bılgısı olanlar

X