Saç Bakım Ürünleri Meneke ya

ilgin0707

seviyor seviliyor:)
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
7.521
2
merhaba arkadaşlar aktardan menekşe yağı aldım saçlarım için şampuanın içine damlattım inanın çok memnun kaldım saçlarım daha hızlı uzamaya başladı badem yağı almak için gitmiştim ama aktar bana menekşe yağını denememi tavsiye etti iyi ki almışım
umarım sizinde işinize yarar duştan sonra çıkınca saçlarımın kokusu inanılmaz güzel.

merhaba arkadaşlar aktardan menekşe yağı aldım saçlarım için şampuanın içine damlattım inanın çok memnun kaldım saçlarım daha hızlı uzamaya başladı badem yağı almak için gitmiştim ama aktar bana menekşe yağını denememi tavsiye etti iyi ki almışım
umarım sizinde işinize yarar duştan sonra çıkınca saçlarımın kokusu inanılmaz güzel.

nekadar zamandır kullanıyosun.. bi ayda kac santim uzadı canım... ((bu arada bişide sorucam herkese.. ben sacımı boyattım ettim.. hiç bi bakım yagıda kullanmıyorum sampuan ve krem haricinde hala saclarım her ay 5-6 cm uzuyo.. normalmi... cok cabuk uzayı veriyo..:1shok: hatta 23 nisanda kestirdim kahküllerimden ölcüyorum gözümün hizasındaykensimdi dudak hizamı gecti benneyaptımki ))

nekadar zamandır kullanıyosun.. bi ayda kac santim uzadı canım... ((bu arada bişide sorucam herkese.. ben sacımı boyattım ettim.. hiç bi bakım yagıda kullanmıyorum sampuan ve krem haricinde hala saclarım her ay 5-6 cm uzuyo.. normalmi... cok cabuk uzayı veriyo..:1shok: hatta 23 nisanda kestirdim kahküllerimden ölcüyorum gözümün hizasındaykensimdi dudak hizamı gecti benneyaptımki ))

5-6 cm miii:1shok::1shok: Walla benim bildiğim bir ayda saç en fazla 4 cm uzar.. O da bakımlarla falan. Ne diyim çoook şanslısın ben o kadar bakım yapıyorum anca 3 cm uzuyor 1 ayda. Peki şampuanının içinde çam terebentin var mı belki o etkili oluyordur?

5-6 cm miii:1shok::1shok: Walla benim bildiğim bir ayda saç en fazla 4 cm uzar.. O da bakımlarla falan. Ne diyim çoook şanslısın ben o kadar bakım yapıyorum anca 3 cm uzuyor 1 ayda. Peki şampuanının içinde çam terebentin var mı belki o etkili oluyordur?

yok canım dove sampuan kullanıyorum kac zamandır daha öncede elidor kullanıyodum ama içine hiç bişi koymuyorum..saclarım asırı hızlı uzuyo.. sitede herkes yavas uzuyo falan deyince bendemi bi anormallik var dedim.. gerci lisede hocalar bakardı sacımda postiş mi var diye :1rolleyes:.. gerci benim sikayetim yok bu konuda.. eger isterseniz bi yıkama zamanımı anlatabilirim nasıl yıkıyorum nasıl kurutuyorum.. etkis varmı ki bu konuda bilmiyorum ama :sm_confused:..

Ben de çok severim menekşe yağının kokusunu canım tam olarak ne kadar koydun? Bir de benim şampuanımda evigen ve bepanten ampul ve 1 kaşık bal var menekşe yağı da koysam olur mu? Teşekkürler paylaşımın içina.s.

ilgin0707 şampuanın içine kadar menekşe yağı koydun bende defne garlı şampuanımın içine koyucam ama emin olamadım ne kadar koyıyım?
birde ışıkcım maşşallah nazar değmesin saçlarına yaptığın şeyleri sen bir bir söylesen zahmet olmazsa hiç çekinmeden aynılarını uygularım valla yetrki uzasınlar:KK43:

bnde güzel kokması için aldım banyodan sonra uçlara doğru sürüyrum diplere sürersem çok yağlı gözüküyor o yüzden şampuanın içine dökmek bnm için riskli :)

valla bugün aktara uğradım aldım ilk bana esansı ve yağı var dedi esans 5 tl yağda 14 tl bende etkili olması açısından yağını aldım.saçlarım normalde ayda 2 cm uzar ama daha fazla uzasınlar istiyorum umarım etkisini görürüm baya dua ederim sana :))

bende uzun zamandır yağ karışımları yapıodum ama menekşeyi yeni kullanmaya başladım çok memnun kaldım ciddeen yumuşacık yapıo diğer yağlardan farklı olarak cidden kokusu harika.:KK34:

ne kadar sıklıkla ve şampuana ne kadar karıştırdın??

canım bak bir arkadaş yanmış yıpranmış saçlar için saç bakım suyu tarifi vermiş ona menekşe yağı koyuyor başka yağlarda var şiddetle tavsiye ederim denedim ben harika b,rşey

kızlar bu topcte kimseler yok muuu

bende de menekşe yağı var ne kadar koymalıyım acaba şampuanıma?
içinde çamterebentinde var

X