Bebişiniz ultrasonda kaç cm..:)

Merhaba ben 24+4 haftalık hamileyim bebeğimin boyu 32 cm kilosu 1004 gram nolmal mi sizce haftasına göre ?

Merhaba arkadaşlar benim adet tarihime göre 7+3 günlük hamile olmam gerekyo ama doktor bebeğin gelişmeyip 1 hafta geride olduğnu söyledi. Bebeğin boyu 5.45 mm. Kese ise 22 mm. Kalp atışı karından ultrason ile duyulmadı. Böyle olupta 1 hafta snra bebeği gelişen ve kalp atışı duyulan var mı acaba ?

Merhaba arkadaşlar benim adet tarihime göre 7+3 günlük hamile olmam gerekyo ama doktor bebeğin gelişmeyip 1 hafta geride olduğnu söyledi. Bebeğin boyu 5.45 mm. Kese ise 22 mm. Kalp atışı karından ultrason ile duyulmadı. Böyle olupta 1 hafta snra bebeği gelişen ve kalp atışı duyulan var mı acaba ?
Boyle bir durum yasamadim cevremde yasayanda olmadi ama sanirm panik olmususun biraz kotu dusunme cnm sakin ol gec dollenme olabilir gec dillenemde bebek gelisim yakslasik 1 hafta geriden gelir. Kalp atisini duymayida doktorlarin 8 haftaya kadarv bekledigini duymustum. 1 hafta sonra insallah saglikli haberlerini alirsin dua et

X