Bebişiniz ultrasonda kaç cm..:)

Of yaa dün doktor okadar uğraştı bebeğin resmini çekemedi... Eliyle kapattı hep yüzünü, ucundan bile göremedik kızımızın yüzünü... Ama kilosunu öğrendik çok şükür. 900 gr olmuş fındık kurdum...

ben de geçtiğimiz salı gördüm oğlumu..744 gr, 32 cm di. ne cabuk büyüyolar :)

bende çarşamba gittim doktora. boyunu değilde kılosunu öğrendim 1kılo 236gr olmuş bebişim. doktor teyzesi birde resmini verdi bize artık çok net. ekleyebilsemde göstersem size bebişimi ama eklemesimni bilemiyorum.

sitesinden gözattan resmi seçip boyut belirliyorsun sonra host it e tıklıyorsun..açılan sayfada en alttaki linki kopyalayıp,burada mesajımızın üstündeki kutucuklardan grafik ekleye yapıştırıyorsun..eksik yoktur umarım olur...

Maşallah maşallah, özlemcim bebişin seninde büyümüş.hfzhfz senin bebişede maşallah,artık bu haftalarda, 1 kiloyu geçtiler.İyice büyüyecekler, gün geçtikçe.

sagol canım.
bu aylarda haftalık ortalama 200gr alıyolarmış bebişlerimiz. 30. haftalarda ve daha sonraları ortalama 300gr alırlarmış. gün geçtikçe içimizde büyüyolar.

sitesinden gözattan resmi seçip boyut belirliyorsun sonra host it e tıklıyorsun..açılan sayfada en alttaki linki kopyalayıp,burada mesajımızın üstündeki kutucuklardan grafik ekleye yapıştırıyorsun..eksik yoktur umarım olur...

yeni gördüm canım çok teşekür ederim. hemen ekliyimde teyzeleri görsün kızımı.

my.php

my.php

işte bebişim teyzeleri..:CüvCüv:

canım en altta dedim ama tekrar bi dene istersen çünkü sayfanın altında + Show Advanced Linking yazısına tıklayınca altta çıkanı kopyalaman gerekiyor önceden öyle değildi bende şimdi farkettim...

benim oğluşumda 33 santim 726 gr olmuş..sağlıkla doğarlar inşallah...

benim kızımda en son 27+4 tü gitiğimde 33cm 1202 gr dı bakalım bir dahaki hafta ne kadar olcak meleğim iyice ağırlaşıyoruz kıslarr

bende 29 + 3 de gittim 39 cm 1480 gr olmuş oğluşum, artık ayda bir değil 3 haftada bir gidicekmişim doktora

X