Bebişiniz ultrasonda kaç cm..:)

gulcinf

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
305
7
merhaba..bugün doktordan geldim 9+5 günlük hamileyim ve bebişim 2,86 cm olmuş..doktor normal dedi ama ben sizlerle paylaşmak istedim sizin bebişlerin boyu nasıl??:sm_confused:

cnm ben dra 8+4 günlükken gitmiştim 1.80 cmdi şimdi 10+2 oldum bilmiyrm ne kadra oldu tekrar gittiğimde yazarım öptüm

her kontrolde ne kadar çabuk büyüdüğüne şaşırıyorum doğrusu...herkese sağlıklı hamilelikler diliyorum..gelişmeleri yazıcam burdan..

ben de simdi 8. haftayi geride biraktim en son 3 gun once doktora gitmistim o zaman 2.85 cm di simdi kac oldu bilmiyorum...hizli büyüyorlar malum..
Allah herkesin,hepimizin bebegine saglik sihhat versin insallah....

ben de simdi 8. haftayi geride biraktim en son 3 gun once doktora gitmistim o zaman 2.85 cm di simdi kac oldu bilmiyorum...hizli büyüyorlar malum..
Allah herkesin,hepimizin bebegine saglik sihhat versin insallah....

canım hangısı dogru bırınde 8+6ken dr a gıttım 1,62 yazmıssın bırınde 3 gun once gıttım 2,85 yazmıssın:uhm:

ohh maşallah seninki büyümüş gerçi günlerimiz aynı sayılır bende 20 sinde gidicem bakalım ne kadar büyümüş bebiş yazarım...kendinize ve bebişlerinize iyi bakın...

Benim ilk gidişimde 6,5 haftalık dedi dr. Ama ancak 3-5 mm lik demişti.Yani o zaman daha yarım cm bile değildi.Sen 6+4 ken gittiğnde 9,3 mm diyorsun. Oldukça iriymiş benimkine göre...:1rolleyes:

Benim ilk gidişimde 6,5 haftalık dedi dr. Ama ancak 3-5 mm lik demişti.Yani o zaman daha yarım cm bile değildi.Sen 6+4 ken gittiğnde 9,3 mm diyorsun. Oldukça iriymiş benimkine göre...:1rolleyes:

ultrason fotosunda yazıodu doktor ortalama sölemiştir 6 haftalık değeri sana ya da benim ultrasonda hatalı değer de çıkabilir olsun sonuçta orda ve kalbi atıoooyerimseniben

benim bebişimde 3cm olmuş yavaş yavaş büyüyor veletlerimiz:) kurban olurum ne güzel bi duygu yaaaaaaaaaaaalaelaelaelaelae

canım 6 haftalıkken kese ölçümü alınmış olabilir..neyse bi daha gittiğinde ne kadar büyümüş görürsün artık...allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

X