Bebişiniz ultrasonda kaç cm..:)

Kızlar günaydın a.s. benim bebişim 23 haftalık geçen hafta ultrasonda boyu 12cm kilosuda 202gr geldi benim bebişim küçücük :çok üzgünüm: bu kadar olmaması lazımdı ya neden böle olduğunu da bi türlü anlayamadım. 20 haftalık falanmış galiba ama 20 hafta içinde küçük .off off . doktora gidiyorum sıkıntıyla geri geliyorum. Hamilesin stres yapma bişey olmaz diyolar ama yapılmıycak gibi mi. elimde olmadan düşünüyorum. bu arada kendimde çok fazla kilo aldım.( 5 ay içinde 13 kilo ) o vitamin ilacını hergün değilde kendimi halsiz hissettiğimde alıcam artık. ailede süladede böle ufak da yok kime çekmiş bu çocuk . ben 1.70 'im eşim 1.80 boyunda off off

thinkerbell üzülme canım, ultrason ölçümleri ile doğduktan sonraki ölçümler arasında çok büyük farkla doğan bebekler var, benim ablamın boyu 175 enişteminde 185 di ilk bebeği 2.5 kg doğdu ikincisi 3 kg diğer yanda görümcemde eşide kısa boylu ama oda 3 kg doğurdu, yani diyeceğim bu tamamen bünyeyle ilgili canım, geçen sene bir doktor hamilelikte ne kadar yersen ye o bebek 3 kg doğacak ise o kadar doğar tamamen bünyeden kaynaklanıyor dedi

Kızlar günaydın a.s. benim bebişim 23 haftalık geçen hafta ultrasonda boyu 12cm kilosuda 202gr geldi benim bebişim küçücük :çok üzgünüm: bu kadar olmaması lazımdı ya neden böle olduğunu da bi türlü anlayamadım. 20 haftalık falanmış galiba ama 20 hafta içinde küçük .off off . doktora gidiyorum sıkıntıyla geri geliyorum. Hamilesin stres yapma bişey olmaz diyolar ama yapılmıycak gibi mi. elimde olmadan düşünüyorum. bu arada kendimde çok fazla kilo aldım.( 5 ay içinde 13 kilo ) o vitamin ilacını hergün değilde kendimi halsiz hissettiğimde alıcam artık. ailede süladede böle ufak da yok kime çekmiş bu çocuk . ben 1.70 'im eşim 1.80 boyunda off off

üzülme canım bebeğin boyuna takılma detaylıya gittiğimde boyunu sordum.bebeğin doktor boy ölçüsü vermediklerini verilenideistatiklik ılduğunu yada kitaba göre verildiğini söyledi .yirmi haftalıkken benimde bebişimin kilosu hemen hemen aynıydıbak şimdi 509 gr olmuş

selam teyzeler bız geldık :))) ne kılosunu ne boyuna hıc takılmıyorum bunlar boyla orantılı olarak soyledıklerı tahmını agırlıkları onemlı olan 26 haftadan sonra bellı oluyor asıl kılo kı o da muhım degıl yeterkı saglıklı elı ayagı duzgun olsun 20 haftalıkken 400 gr ama boyu nerde yazıyor neymıs ınanın bilmiyorum

özlemby FL ölçüsünü 7 ile çarpınca boyu veriyormuş..

benim ki 26+5 haftalık 920 gr 35 cm boy..

saol arkadasım 33 yazıyordu fl 7 ıle carpınca 231 cıktı dolayısıyla
20 haftalık 400gr 23cm

Bizim de çarşamba günü, sat 25 hafta 6 gün, bpd 26 hafta 5 gün, FL 27 hafta 4 gün olarak görünüyor.
FL 5,15 x 7= 36,05 boyumuz varmış,
1101 gr. ağırlığımız.
Tontiş tontiş doğacak bizim ufaklık.
Hayırlısı ile doğsunlar da.:nazar:

Özlemcim ne güzel yatmış, ooooh annesinin içinde çok rahatlar maşallah:nazar:Haftasına gör normal boyutlarda senin ufaklıkta.

Maşallah Linaycım senin ki de boylu olacak, boyu kilosu yerinde. haftasına göre de büyük gösteriyor o da.:nazar:

haftasını yanlış yazmışım 25+5 olacaktı..

sağol waterfullcum şimdilik maşallahı var allaha şükür..
ama tosunumuz senden gelecek galiba :))

bende az önce doktordan geldim bebişim 1,107 gr olmuş boyunu sormayı unuttum çünkü 4 boyutlu ultrasonda gördük bebişimi :)

Maşallah canım, sağlıklı olduğunu görmüşsün, kilosu da çok güzel, boyu bilinmesede olur, zaten artık FL den yola çıkarak söylenebiliyor, tek ekranda görülemediği için ufaklıklar.Allah sağlşıkla elimize almayı nasip etsin.

haftasını yanlış yazmışım 25+5 olacaktı..

sağol waterfullcum şimdilik maşallahı var allaha şükür..
ama tosunumuz senden gelecek galiba :))

Evet canım durum öyle gösteriyor, ama gülçininde maşallah bzimkiyle aynı gramda.Biz başta gidiyoruz sanırım.
hihoyyytTosunlar geliyorrrrr, açılın yoldannnhihoyyyt

valla kızlar normal doğumu zaten pek düşümüyorum ama kilosuda böyle devam ederse(maşallah ),olasılık bile olmayacak..

bugün gittim doktora boyu 34 cm olmuş kilosuda 690gr doktor özellikle boyunun önde gittiğni söyledi kızım heralde babası gibi uzun boylu olacak.

masallah kizlar hepinizin bebislerine de..Allah nazarlardan saklasin..ben de yarin gidicem dr a gelince yazarim...bakalim benim kusum kac gram olmus:)

Maşallah hülyacım, bebişin gerçektende uzun boylu olacak sanırım.Maşallah.:nazar:
Kançiçeğim inşallah sende öğrenirin artık bebişin cinsiyetini.Senin ki kadar inatçısı çıkmadı.Tam oğlak olduğunu belli etti ufaklık.:roflol:

maşallahhhh kızlarrr hepsı mınık tosuncuk olsun ınsallah hepsı saglıklı olsun..
bende mınıgımı cok ozledım yaa offf 8 gun var daha :KK43:(

Bende bugün gideceğim... 4 boyutlu ultrasonda göreceğiz inş... Akşam gelince boyunuda kilosunuda yazarım inş.

Bebişi özleyince Anne -çocuk sağlığına gidiyoruz arada sırada eşimle...:):)

X