Tiroid... Bilgileri....Paylaşım alanı

Cnm ilacı kahvaltıdan en az yarım saat önce al yoksa etkili olmaz bide tsh değer aralığı önemli düşük veya yüksek demek için

Arkadaslar degerimi yazsam bakar misiniz skinto var mi ?? 5.haftalik dusuk yaptim

Arkadaslar 3 hafta once hipertroid teshisi kondu . Ultrasonografi bakildi bu haftada sintigrafi bakilacak cok korkuyorum sintigrafi herkeste uygulaniyor mu

Merhaba kizlar

75mg ile basladi doktorum gecen ay 50mg‘ a dusuruldu ancak benim hala sikayetlerim devam ediyor. Saclarim hala dokuluyor ve vucudumdaki kuruluk nemlendiricilerle gecmiyor. Sizlerde durum nasil?
Not: Kontrollerime devam ediyorum.

Merhaba hanimlar
Bende 2 aydir tsh yuksekligi nedeniyle 50 mg ilac kullabiyorum.bebek dusundugum ici. Tahlil yaptirmis ve oyle ogrenmistim
suan tsh 3.80 ve ben muhtemelen hamileyim henuz kan tahlili ile kesinlestirmedim ama idrar tahlillerim pozitif.simdi tsh degerim yuksek ve hamilelik varsa bebege zarar verirmi zaten birkac gu. Icinde gebelik kesinlesecel ve ben doz icin doktora gidicem ama cok gebeligin basi oldugu icin sorun olurmu suan normal sinirlarda oldugu soylenmisti ama hamilelikte 2,5 alti olmasi gerektigi yaziyor bende biraz endiselendim acikcasi siz hamileligi ogrendiginizde degeriniz nasildi.yardimci olabilirmisiniz

merhaba arkadaşlar,toksik hipertiroidi teşhisi konuldu, ultrasonda tiroitte nodül yok anti-tsh istedi doktor ama çok gerekli değil yaptırsan da iyi olur dedi bu hafta yaptıracağım hipertiroidi teşhisi konmuş arkadaşlar güncel durumlarınızı paylaşabilir misiniz?Tedavi nasıl ilerledi, fayda sağladı mı? Nüks oldu mu? Şimdiden teşekkürler

X