eşler

J

julietofIzmir

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi julietofIzmir
Kızlar merhaba, 2 yıllık evliyim.. ama yavaş yavaş pembe bulutlar dağıldıkça eşimin bir çok yönünün aslında benim yapıma ve eşimden beklentilerime çok ters olduğunu gördüm.. yani bu böyle aniden birden uyanma şeklinde olmadıysa da buna yakın bir durum. şimdi öyle mutsuzum ki, ona bakıyorum ben bu kişiyle bir ömür geçiricem, bu yüzden de hiç gerçekten mutlu olamayacağım diyorum. ne kadar sevsem de onu ondan hiçbirşey görememek, beni umursamaması.. boşanmayı düşünmüyorum tam olarak.. ama kendim için ou olduğu gibi kabullenmeyi öğrenmeliyim.. bunu nasıl başarırım, bir fikri olan, bana yardımcı olabilecek birileri var mı aranızda :çok üzgünüm:

esınızle konusmayı denedınız mı bu konuda..
ne gıbı beklentılerınız oldugunu anlattınız mı?
bosanmaya ıtecek kadar buyuk bır sorun gıbı gorunmedı bana..
bu evlılıkte mutsuz olan yanlız sız mısınız?yanı esınız herseyden memnun mu?
bılemıyorum belkı bır evlılık terapıstıne gıdebılırsınız..fisfisfis
onu oldugu gıbı kabullenmelıyım deyıp kendı kabugunuza cekılmeyın hayat musterektır..
eger durumunuzdan mutlu ve memnun degılsenız elbettekı bunu degıstırmek ıcın bır adım atmalısınız..
Allah yardımcınız olsun..
hersey kısa surede yoluna gırer umarım a.s.

ben şuna çok inanırım...
sevgililik döneminiz ne kadar uzun olursa olsun...ne kadar tamam tanıdım ben bu adamı bana göre bu derseniz deyin düğün sabahı yanında uyandığınız adamla tanışmıyor olacaksınız...
bir sürü yeni alışkanlık bir sürü yeni huy...sevgiliyken sorun olmayan şeyler evliyken bir süre sonra batmaya başlayacak...
bunu hepimiz yaşadık ya da yaşayacağız...siz iki yılda farketmişsiniz...ben daha 9 aylık evliyim...ben bile bazen bu adamı mı sevdim diyorum...normal bunlar...
belki eşim de aynı şeyi düşünüyordur...belki farkında değilsiniz ama sizin eşiniz de aynı şeyi düşünüyordur...
şartlar ne olursa olsun bir süre sonra evliliği buluşulan asgari müşterekler ve her gün daha büyüyen sevginiz götürüyor...bazen öyle çok sinirleniyorum ki...yok diyorum olmaz bu adamla...gidiyorum bakıyorum uyuyor canım...öyle güzel ki..yok diyorum aşığım bu adama ben çok seviyorum onu...herşey gidiveriyor aklımdan...
bence siz de çok büyük şeyler (aldatma şiddet vs...Allahım korusun) olmadığı sürece olayları çok büyütmeyin...artık sorumluluklarınız arttı ikinizin de...eskisi kadar canım cicim yaşamamanız çok normal...lütfen çok fazla büyütmeyin bunları gözünüzde...çünkü ben ianıyorum ki hepimiz böyle hissediyoruz zaman zaman...

canim
cogumuz senin gibi zamanlar yasamisizdir
cunku iki farkli insan ayni cati icinde cok seyi
paylasiyorlar bazen birbirinden farkli olduklarini farkedebiliyolar sende oldugu gibi canim cogumuzdada oldugu gibi
canim oncelikle kabullenmek ten bassetmisin..canim sen burda bu konuyu actigina gore esini seviyor ve evliligini kurtarmaya calisiyosun oncelikle

dusun bakalim kendini tam olarak deyerlendir iyi yada kotu yada esinden farkli ozelliklerini muhakkakkki vardir sonra once kendine saygini kaybetmeden kisiliginden odun vermeden esin icin yapabileceyin onu hosluk olsu diye hani belitmisinya farkliyiz...ortak yapabileceyin seyler bul birazda odun ver canim...evlilik zaten iki farkli insanin onceleri aski sonralar
sevgiyi
sonralari sorunlari cozmeyi beraber ...diye giderken bu kadar seyi beraber yasarken bi bakmisinki sen bu adam benden farkli derken oyle bi zaman gelmiski ikiniz bir vucutun ayrilmayan organlari gibi olmusunuz---canim herkez senden farkli canim sakin unutma----bide beklentilerilerinin gerceklesmesi icin bazen insan ugrasmasi yada caba harcamasi lazim

bencede eşinizle konuşmayı denemenizde yarar var
bide derlerki ilk iki yıl evlilik için tehlikeli sürec diye ne kadar doğru bilemem tabi
doğru bişi varki insanları olduğu gibi kabul etmek bazı yönlerini ama siz sonucta ortak bi yaşam paylaşıyorsunuz ortak kararlarınız olmalı
kendinizide bukadar sıkmayın derim bence sevginiz herşeyin üstesinden gelecektir eminim

esınızle konusmayı denedınız mı bu konuda..
ne gıbı beklentılerınız oldugunu anlattınız mı?
bosanmaya ıtecek kadar buyuk bır sorun gıbı gorunmedı bana..
bu evlılıkte mutsuz olan yanlız sız mısınız?yanı esınız herseyden memnun mu?
bılemıyorum belkı bır evlılık terapıstıne gıdebılırsınız..fisfisfis
onu oldugu gıbı kabullenmelıyım deyıp kendı kabugunuza cekılmeyın hayat musterektır..
eger durumunuzdan mutlu ve memnun degılsenız elbettekı bunu degıstırmek ıcın bır adım atmalısınız..
hersey kısa surede yoluna gırer umarım a.s.

keşke eşimi evlilik terapistine ikna edebilsem.. ama bu mümkün değil, ilk zamanlarımızda da bahsetmiştim gitsek mi diye laf ağzımda kalmıştı, konuşturmamıştı bile.. eşimle konuşmayı çok denedim, ben böyle olsa daha iyi hissedicem diye, hatta konuşmaya onun beklentilerini sorarak başladım ama işe yaramadı, gözlerini tvye dikti ilgilenmeme moduna geçti, eşimin klasik davranışıdır, o moddoyken siz boşa konuşursunuz, dikkati en ufak bile sizde değildir çünkü. deli eder bu huyu beni, ama huy çıkar can çıkmaz işte tatlicadiarzu
tek çıkış yolu onu görmezden gelmeyi öğrenmem, tavırlarını çok takıyorum, ve hep üzülen ben oluyorum..

İyi dilekleriniz için çoook teşekkür ederim ..

ben şuna çok inanırım...
sevgililik döneminiz ne kadar uzun olursa olsun...ne kadar tamam tanıdım ben bu adamı bana göre bu derseniz deyin düğün sabahı yanında uyandığınız adamla tanışmıyor olacaksınız...
bir sürü yeni alışkanlık bir sürü yeni huy...sevgiliyken sorun olmayan şeyler evliyken bir süre sonra batmaya başlayacak...
bunu hepimiz yaşadık ya da yaşayacağız...siz iki yılda farketmişsiniz...ben daha 9 aylık evliyim...ben bile bazen bu adamı mı sevdim diyorum...normal bunlar...
belki eşim de aynı şeyi düşünüyordur...belki farkında değilsiniz ama sizin eşiniz de aynı şeyi düşünüyordur...
şartlar ne olursa olsun bir süre sonra evliliği buluşulan asgari müşterekler ve her gün daha büyüyen sevginiz götürüyor...bazen öyle çok sinirleniyorum ki...yok diyorum olmaz bu adamla...gidiyorum bakıyorum uyuyor canım...öyle güzel ki..yok diyorum aşığım bu adama ben çok seviyorum onu...herşey gidiveriyor aklımdan...
bence siz de çok büyük şeyler (aldatma şiddet vs...Allahım korusun) olmadığı sürece olayları çok büyütmeyin...artık sorumluluklarınız arttı ikinizin de...eskisi kadar canım cicim yaşamamanız çok normal...lütfen çok fazla büyütmeyin bunları gözünüzde...çünkü ben ianıyorum ki hepimiz böyle hissediyoruz zaman zaman...

canım ya bilemiyorum, ama artık öyle raddedeyiz ki, bir laf ediyor, kırılıyorum, sessizce ağlıyorum, bilgisayardan gözünü bana çevirdiğinde ağladığımı görüyor, neye üzüldün diyor, ağzımı açamıyorum, sonra dönüp işine devam ediyor, ben hiç yokmuşumcasına.. ben dün en son evlendiğim güne lanet olsun dedim ya.. :1shok:

canim
cogumuz senin gibi zamanlar yasamisizdir
cunku iki farkli insan ayni cati icinde cok seyi
paylasiyorlar bazen birbirinden farkli olduklarini farkedebiliyolar sende oldugu gibi canim cogumuzdada oldugu gibi
canim oncelikle kabullenmek ten bassetmisin..canim sen burda bu konuyu actigina gore esini seviyor ve evliligini kurtarmaya calisiyosun oncelikle

dusun bakalim kendini tam olarak deyerlendir iyi yada kotu yada esinden farkli ozelliklerini muhakkakkki vardir sonra once kendine saygini kaybetmeden kisiliginden odun vermeden esin icin yapabileceyin onu hosluk olsu diye hani belitmisinya farkliyiz...ortak yapabileceyin seyler bul birazda odun ver canim...evlilik zaten iki farkli insanin onceleri aski sonralar
sevgiyi
sonralari sorunlari cozmeyi beraber ...diye giderken bu kadar seyi beraber yasarken bi bakmisinki sen bu adam benden farkli derken oyle bi zaman gelmiski ikiniz bir vucutun ayrilmayan organlari gibi olmusunuz---canim herkez senden farkli canim sakin unutma----bide beklentilerilerinin gerceklesmesi icin bazen insan ugrasmasi yada caba harcamasi lazim

canım biliyorum çook haklısın, ama eşim dediğin kişiyle sohpet bile etmiyorsanız, o akşamları geliyor, sizin özenerek hazırladığınız sofraya oturuyor, yemeğini hiiiç bir kelime etmeden yiyiyor, sonra sanki sadece o işten gelmiş gibi, koltuğun birine yığılıyor ve nasıl olduğunuzu bile merak etmiyorsa canınız çok yanıyor, ve etrafında çember ateşi yakılmış akrep gibi zehrinizi batıracak yer arıyorsunuz daha sonra da kendinize batırıyorsunuz senağlama

eskiden anneleriniz akrabalarımız nasıllarmış şöyle bir bakıyorum bide kendime yeni nesle bakıyorum
bazen diyorumki annem babama iyi tahammül ediyo bu adamla ben tahammül edemezdim
annmede öyle kabullenmiş
eşimle Allaha şükür iyiyiz ama bazen bende farklı farklı yönlerini görüyorum hiç beklemediğim şeye bile kızdığı oluyo sonra bakıyorum iyi olan diğer yönüyle dengelemeye çalışıp onu öyle kabul etmeye çalışıyorum

sizin işiniz daha zor konuşmayı denedinizmi anlatın duygularınızı bakalım
zamana bırakın herşeyi bu sırada çocuk yapmayın benim nacizene fikrim yinede sizz bilirsiniz belki oturur
hoşuma gitmiyo yok aile danışmanına falan gidin demek ama

konunu okudum ve bisure dusundum
konusmak cozum degil herzaman, dirdir olarak algiliyorlar cunku
bence en iyi cozum senin de ona onun yaptigi gibi davranman
ilkbaslarda belki farketmeyecek ama zamanla anlayacaktir
senin de sogumandan rahatsiz olacak ve birseylerin alisilmisin disina cikmaya basladigini gorecektir
bunu dene bence nazicane fikrim
artik onu hic takmiyormus gibi, yalniz yasiyormussun gibi davran bakalim ne olacak
yemegini yap yine camasirin yika ama iletisimi ayni onun gibi sifirla
bence ise yarar

insanı tanımak hemde çok iyi tanımak mümkün değil.bu eşinizde olabilir arkadaş çevrenizde...çünkü insanlar çok çabuk huy değiştirebilen canlılardır..evlendikten sonra iki seven ama ayrı karakterde insan aynı evde yaşamaya başlayınca hiç ummadığınız konuşmaları yada hareketleri görüyorsunuz..bazıları şok ediyor bazıları amaann boşver dedirtiyor..sadece evin erkeği yönünden bakmayalım belki bayanlarında öyle hareketleri oluyor ki erkek görmemezlikten yada duymamazlıktan geliyor..yani her evlilikte oluyor bunlar ama bunlara takılırsanız kendinizi çok yıpratırsınız..pembe bulutlar diye birşey yok bulut beyaz olur ve o beyazlığı korumak karı kocaya düşer..bir taraf görmezden gelecek bazende diğer taraf görmezden gelecek..boşanma kararı almanızı yadırgadım çünkü evlilik emek ister,sabır ister,güç ister,sevgi ister..en ufak rüzgarda yıkılan kumdan kale değil evlilik..ve boşanma kelimesini evliliğinizde eşinize karşı kullanmamalısınız o raddeye gelmediği sürece...evliliğinizi eşinizle beraber tekrar gözden geçirin..eminim çözülmeyecek sorun değildir..evliliğinizdeki neşeyi,konuşma ortamını siz hazırlayın o zaman..ilk adımı siz atın bakalım o ne yapacak...bu güzel günlerinizi mutlu geçirin lütfen..
sevgiler...

senin de sogumandan rahatsiz olacak ve birseylerin alisilmisin disina cikmaya basladigini gorecektir
artik onu hic takmiyormus gibi, yalniz yasiyormussun gibi davran bakalim ne olacak
bence ise yarar

canım ben de aynen senin gibi düşünüyorum aslında, sen evlenmeden çözmüşsün bu erkek milletini, gerçekten de en ufak konuşma isteğini böyle problemlerimiz hakkında dırdır olarak algılıyorlar.. ama ben beceremiyorum işte onun gibi davranmayı, onun öyle davranması beni yaralıyor, benimse ne yaptığım nasıl hissettiğim onun hiiç umrumda değil :1no2: ya nasıl yapsam da bu dediklerini uygulasam canım ya :sm_confused:

insanı tanımak hemde çok iyi tanımak mümkün değil.bu eşinizde olabilir arkadaş çevrenizde...çünkü insanlar çok çabuk huy değiştirebilen canlılardır..evlendikten sonra iki seven ama ayrı karakterde insan aynı evde yaşamaya başlayınca hiç ummadığınız konuşmaları yada hareketleri görüyorsunuz..bazıları şok ediyor bazıları amaann boşver dedirtiyor..sadece evin erkeği yönünden bakmayalım belki bayanlarında öyle hareketleri oluyor ki erkek görmemezlikten yada duymamazlıktan geliyor..yani her evlilikte oluyor bunlar ama bunlara takılırsanız kendinizi çok yıpratırsınız..pembe bulutlar diye birşey yok bulut beyaz olur ve o beyazlığı korumak karı kocaya düşer..bir taraf görmezden gelecek bazende diğer taraf görmezden gelecek..boşanma kararı almanızı yadırgadım çünkü evlilik emek ister,sabır ister,güç ister,sevgi ister..en ufak rüzgarda yıkılan kumdan kale değil evlilik..ve boşanma kelimesini evliliğinizde eşinize karşı kullanmamalısınız o raddeye gelmediği sürece...evliliğinizi eşinizle beraber tekrar gözden geçirin..eminim çözülmeyecek sorun değildir..evliliğinizdeki neşeyi,konuşma ortamını siz hazırlayın o zaman..ilk adımı siz atın bakalım o ne yapacak...bu güzel günlerinizi mutlu geçirin lütfen..
sevgiler...

aslında pembe bulut derken gerçek anlamdakı hani şu yoğun su buharı olan buluttan bahsetmemiştim, yani rengi de mecazen kullanmıştım canım ama sağol demek istediğini anladım.. ayrıca ben boşanma kararı da almadım yani şu an yok öyle bir kararım tatlicadiarzu

aslında pembe bulut derken gerçek anlamdakı hani şu yoğun su buharı olan buluttan bahsetmemiştim, yani rengi de mecazen kullanmıştım canım ama sağol demek istediğini anladım.. ayrıca ben boşanma kararı da almadım yani şu an yok öyle bir kararım tatlicadiarzu

herhalde mecazi anlamda söyledin bende sana mecazi anlamda o bulutların beyazlığının sizin elinizde olduğunu söyledim..yorumdaki bulutun rengine takılmayın önemli olan anlatılmak istenen onuda anlamışsınız zaten.....
sevgiler...

bence ise yarar

KONUYU BASINDAN SONUNA TAKİP ETTİM.BAYAN ARKADAŞIMIZINDA İLGİSİZDAVRANMASI FİKRİ GÜZEL AMA YA TERS TEPERSE..BELKİDE BİRBİRLERİNDEN İYİCE KOPMAYA BAŞLAYACAKLAR.KONUŞMAYI DA BAZEN DIR DIR OLARAK ALGILAYABİLİYORLAR NE YAZIKKİ, SİZE KATILIYORUM.BİRGÜN EŞİNE ÇOK GÜZEL SÜPRİZLER YAP ONU ŞIMART GÜZEL BİR YEMEK MASASI HAZIRLA ELLRİNLE MEYVE YEDİR GÜZEL BİR AŞK FİLMİ İZLEYİN YATAK ODANI O GÜN İÇİN ÇOK ÖZEL TASARLA MUMLAR GÜLLER KOKULAR FALAN NEBİLİM ONU BİGİN ÇOK ŞIMART BUNLAR BİLDİĞİN ŞEYLERDİR ZATENsırnaşık şey HEMEN ERTESİ GÜNDE ONUN SANA DAVRANDIĞI GİBİ SOĞUK İLGİSİZ ÖNEMSİZ DAVRAN. ZATEN BÖYLE GÜZEL GÜNLER YAŞANIR İLLAKİ AMA ÖNEMLİ OLAN ERTESİ GÜNÜN DÜNDEN ÇOK FARKLI OLMASI ANLADIN UMARIM.DÜNDEN ESER YOK NOLDU SANA DİYECEKTİR ZATEN İŞTE O AN SEN HERGÜN BANA ÖYLE YAKLAŞIYORSUN NASIL HİÇ GÜZEL BİRŞEY DEİL ÖYLE DEİLMİ DEDİĞİNDE BELKİ DÜZELİR:dance:KK70:ENEDİM TEST ETTİMsırnaşık şeyİNŞ. YARDIMCI OLUR SANADA İNŞ. UMARIM SAÇMALAMADIM...SEVGİLERa.s.

canım ben de aynen senin gibi düşünüyorum aslında, sen evlenmeden çözmüşsün bu erkek milletini, gerçekten de en ufak konuşma isteğini böyle problemlerimiz hakkında dırdır olarak algılıyorlar.. ama ben beceremiyorum işte onun gibi davranmayı, onun öyle davranması beni yaralıyor, benimse ne yaptığım nasıl hissettiğim onun hiiç umrumda değil :1no2: ya nasıl yapsam da bu dediklerini uygulasam canım ya :sm_confused:

biz fazlaca dusunuyoruz herseyi
aslinda ona sorsan hicbi problem yoktur
bakis acisi iste
lutfen cok buyutme bu durumu gozunde, bu kadar canını sıkacak birsey yok

onerimi nasil yaparim diyorsan, bunun tek cozum oldugunu dusun
baska yapacak bisey yok
canım bunlar konusmaktan anlamazlar, yine basladi derler
sen oyle davran bisure, eminim sana ne oluyor diye soracak, merak edecek
erkeklerin merak etmesi lazim ilgilenmesi icin gizemli biseyler olmasi lazim
o sorunca sen de yok bisey dersin
ustune duser sonra senin gibi davranmaya karar verdim ben de baska yol bırakmadın bana dersin
sonra da guzelce bugune kadar neler hissettigini birkac cumle ile anlatirsin
ama oyle uzun uzun konusup aglarak degil
az ve oz konusacaksin, kapasiteleri anca o kadar canım, lafi uzattigin zaman kafalari karisiyor sonra da ilgileri dagiliyor toparlayamiyorlar konuyu
ay sanki robottan bahsediyorum gibi oldu ama gercekten oyle :))

bi de kendini agirdan sat, yani dunyada sana deger verebilecek bir o varmis gibi yapma
kendine ait bi hayatin olsun, sensiz de olur izlenimini verebilirsen kiymetli olursun

bunlar benim fikrim tabi
gerisi sana kalmis

Son düzenleyen: Moderatör:
biz fazlaca dusunuyoruz herseyi
aslinda ona sorsan hicbi problem yoktur
bakis acisi iste
lutfen cok buyutme bu durumu gozunde, bu kadar canını sıkacak birsey yok

onerimi nasil yaparim diyorsan, bunun tek cozum oldugunu dusun
baska yapacak bisey yok
canım bunlar konusmaktan anlamazlar, yine basladi derler
sen oyle davran bisure, eminim sana ne oluyor diye soracak, merak edecek
erkeklerin merak etmesi lazim ilgilenmesi icin gizemli biseyler olmasi lazim
o sorunca sen de yok bisey dersin
ustune duser sonra senin gibi davranmaya karar verdim ben de baska yol bırakmadın bana dersin
sonra da guzelce bugune kadar neler hissettigini birkac cumle ile anlatirsin
ama oyle uzun uzun konusup aglarak degil
az ve oz konusacaksin, kapasiteleri anca o kadar canım, lafi uzattigin zaman kafalari karisiyor sonra da ilgileri dagiliyor toparlayamiyorlar konuyu
ay sanki robottan bahsediyorum gibi oldu ama gercekten oyle :))

bi de kendini agirdan sat, yani dunyada sana deger verebilecek bir o varmis gibi yapma
kendine ait bi hayatin olsun, sensiz de olur izlenimini verebilirsen kiymetli olursun

bunlar benim fikrim tabi
gerisi sana kalmis

SİZE KATILIYORUM ÇOK GÜZEL AÇIKLAMIŞSINIZ ERKEKLER GERÇEKTEN ÇOCUK GİBİİ BEN HEP BUNU DÜŞÜNÜRÜM ŞIMARIK TATLI BİR ÇOCUK GİBİ:teselli:

bu benim aklıma yattı
bazen onsuz bir yerele gidince üstüme düşüyo
surat asıp yada bir işlerle uğraşınca ardımda dolaşıyo
ama ama şu bir kaç cümleyle içimi nasıl boşaltcam başladım mı
bir saat konuşuyorum ağlaya ağlaya
hep aynı şeyler aslında dediklerim evet hiç bişe dememek doğru olur gibi
bide bugün mektup yazıp içimi boşşalttım mailine attım ama daha okumamış oku dediğim halde
aman aslında hepsi boş mu neeeeeee

bu benim aklıma yattı
bazen onsuz bir yerele gidince üstüme düşüyo
surat asıp yada bir işlerle uğraşınca ardımda dolaşıyo
ama ama şu bir kaç cümleyle içimi nasıl boşaltcam başladım mı
bir saat konuşuyorum ağlaya ağlaya
hep aynı şeyler aslında dediklerim evet hiç bişe dememek doğru olur gibi
bide bugün mektup yazıp içimi boşşalttım mailine attım ama daha okumamış oku dediğim halde
aman aslında hepsi boş mu neeeeeee

cok konustum ama sana bisey demek istedim
mail, mektup ya da konusmak hepsi ayni
ben sunu anladim ki erkeklerle uzun uzun konusmayacaksin kendini anlatmak icin
diyorum ya kapasiteleri yeterli degil :)

beyinleri az ve oz calisiyo
isyerinde bile bi yazi gonderiyorum maille herkese mesela
erkekler bakiyorum hic okumuyo bile, kadinlar sonuna kadar okuyorlar
sonra biz bayanlar o yaziyi tartisirken, biri ordan neden bahsediyosunuz diyo, ee okumadin mi mailimi diyorum
yok ya cok uzundu diyor, goruyosun yani..

onun icin az ve oz konusup, hem dogrulari soyleyip sana saygi duymasini saglayacaksin
valla ben cok gordum esi az ve oz konusanlara erkekler cok saygi duyuyo, birsey soylediginde de kulak kesiliyorlar

yani seni seviyorum demen bile yerinde olacak ki kiymetli olsun, senden guzel bi laf duymak icin beklesin...

Son düzenleyen: Moderatör:
cok konustum ama sana bisey demek istedim
mail, mektup ya da konusmak hepsi ayni
ben sunu anladim ki erkeklerle uzun uzun konusmayacaksin kendini anlatmak icin
diyorum ya kapasiteleri yeterli degil :)

beyinleri az ve oz calisiyo
isyerinde bile bi yazi gonderiyorum maille herkese mesela
erkekler bakiyorum hic okumuyo bile, kadinlar sonuna kadar okuyorlar
sonra biz bayanlar o yaziyi tartisirken, biri ordan neden bahsediyosunuz diyo, ee okumadin mi mailimi diyorum
yok ya cok uzundu diyor, goruyosun yani..

onun icin az ve oz konusup, hem dogrulari soyleyip sana saygi duymasini saglayacaksin
valla ben cok gordum esi az ve oz konusanlara erkekler cok saygi duyuyo, birsey soylediginde de kulak kesiliyorlar

yani seni seviyorum demen bile yerinde olacak ki kiymetli olsun, senden guzel bi laf duymak icin beklesin...

canım ya sen o kadar güzel çözümledin ki durumumu, erkekleri genellemek de çok yanlış değil bence çünkü çok genelgeçer özellikleri var.. şimdi taktikleri aldım, artık gerisi benim becerime kalıyor, başlıyorum bugün :teytey:

X