Çocuk Hastalıkları Oğlum Sünnet Oldu

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

dixgxdem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
70
0
OĞLUMU SÜNNET ETTİRDİK BENCE KÜÇÜKKEN KOLAY OLUYO ACELE EDİN

BUDA RESMİ
hanifisnnet006bd9.jpg

Masallah cok seker ayrica gecmis olsun.Benimde aklimi kurcaliyor bu konu benim oglumda 3,5 aylik bezliyken zor olur cisini yaparken yanma olur falan diye korkuyorum . Nasil simdi durumu aci cekiyomu?

yooo inan büyük çocuklara göre daha çabuk iyileşiyo zaten doktor sünnet ettikten hemen sonra bezini baglatıyo

benım buyuk oğlumu on yaşında sunnet ettırdık valla zor ığleştı ıkı hafta ayağa kalkamadı yavrum ama bu kadar da küçük düşünmüyorum
nası ağlaması felan varmı sıkıntı yaşıyormu cışını yaparken bılgı verırısen sevınırım cunkı ıkıncı oğlum 5 aylık

cok tatlııı:) canım biraz bilgilendirsen bende düşünüyorumda cok aglıyomu kac günde iyileşti

yerim ben bu cirkin ördegi yaaa:)
hayirli olsun canim bayildim o durusa ama ben...

canım allah bağışlasın :nazar:.bende oğlumu 3 yaşında yaptırdım.en doğru kararı vermişsin canım.daha çabuk iyileşiyorlar.hayırlı olsun.

hayırlı olsun vede gecmıs olsun.aslında bende bebekken ıstıyorum ama cesaret edemıyorum

gecmis olsun canim ,cok kucuk ama ...baska arkadaslarinin sunnetlik giyip gezmelerine ozenmeyecek mi acaba buyuyunce ..benim oglum 5 yasinda simdi ikincide erkek ikisi birlikte olucak kismetse ..zorunlu kalmadikca yaptirmam heralde ,cok kucuk ,hersey zamaninda daha iyi gibi geliyor bana..masallah cocugun cok tatli ,Allah damatliginida gostersin..gecmis olsun

maşallah çok tatlı oğlun vede geçmiş olsun

bizde oğlumuzu sünnet yaptırdık 41 günlüktü :) sadece 1 gün çekti acısını
aslında gaz problemide vardı ondan daha çok çekti bizde çektik tabi ama sonra eski düzenine döndü yaptırdığımız için çok memnunuz
aklı erincede sünnet kıyafeti alıp gezdircez ve fotoğraf çektircez bölece arkadaşlarına bakıp üzülmeyecek
sağlık açısından ne kadar erken yaptırırsanız o kadar ii oluyo kızlar aklınızda bulunsun

ben 55 günlük yaptırdım
kızlar ağrı kesici şurup veriyosunuz 3-4 defa günde
antibiyotik sabah akşam
ama odaha çok küçük sistemleri tam gelişmedi
küçük bebeye ilaç vermek ne kadar doğru bunu düşünmek lazım bence
sorunu yoksa yaptırmayın
ben mecburdum çişini yapamıyodu ucunda beyaz kireç gibi bişeler vardı
ama iyileşmesi kolay bir beden büyük bezle sardım durdum nisandı havalarda ılıktı hasta falan olmadı şükür 2 haftadada geçti
önemli olan bağışıklık sistemi :)

doktora gitmeden önce zaten ağrı kesici şurup verdim doktor o bölgeyi uyuşturup yaptı sadece iğne yapılırken biraz canı acıdı daha sonrasında hiçbirşey hissetmedi hatta ben konuştukça güldü eve geldikten bikaç saat sonra çok az ağladı geceye hiçbirşeyi kalmadı mışıl mışıl uyudu doktor kullanabileceğim agrı kesici kremler verdi şimdide tamamen iyileşti umduğumdan daha kolay geçti herkese öneririm

masallah erkek olmus cok seker allah nazardan saklasin
bende oglumu gecen sene yazin sunnet ettirdim bi sene olcak temmuzda o zaman iki yasindaydi
benimde igne vurup uyusturdu oglumun pipisini ondan sonra yapti doktor benimki de az agladi
doktorun ustune bile pipisini yapti korkudan yavrum bi de mikrop kapmis heleki yaptirmisiz simdi kurtulduk sukurler olsun allahima
iki saat surmeden ayaga kalkti benimki agri sizi oluyordu ama o da normaldi
bizde pansuman yaptik agri kesici surup falan vermistik
askere gittigi ve damat oldugu gunleri de gostersin allahim size insallah

maşallah, bizde bir gelenek vardır ya çocuk büyüsün de sünnetini hatırlasın diye, ben bir tek erkek görmedim ki sünnetini sevgiyle ansın, en güzelini yapmışsınız..

maşşallah maşşallahh canım hayırlı olsun harbi erkek oldu desene senin kiii

doktor bize sdc ateş düşürücü fitil verin dedi oda ağrısı olursa kullanın dedi
pansuman falanda yapmadık bactroban adlı kremi vermişti bunu 3 4 gün kullanın dedi her altını açtığınızda sürün demişti

X