Saç Rengi ve Saç Boyama Balyaj konusunda fikir verir misiniz?

babys07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2007
309
0
slm kızlar yıllardır sac rengim hep böle hic boya yaptırmadım balyaj kullanıyorum ama sadece üstlere bikac paket dip boya zamanım geldi sac kesimim katlı asitmerik kesim saclar belimde usun olan kısımları koyu bi renge asimetrik katlarıda sarı sık balyaj yaptırayım diyorum siz ne önerirsiniz kızlar neler yaptırabilirm tsk ler

Son düzenleme:
cnm bu rengın sana yakısacagını dusunuyorum cok daol ve gusel bı model dıplerden cokta sorun yasamassın deneyebılırsın yada bıraz daha acık olsun dıosan ıkıncı resım benm favorı modellerım

Bence saçlarınız çok güzel,daha fazla nasıl güzel olabilir bilemiyorum ama bu aralar karamel rengi çok moda ve teninizle de güzel gidecektir.Değişiklik istiyorsanız, tamamını tek renk yapabilirsiniz balyajdan sıkıldıysanız ya da...
Sevgilera.s.

cnm cok tsk ederim iltifatın icin karamel hic düsünmemistim acıkcası aslında deneyebilirim cnm cok saol

cnm bu rengın sana yakısacagını dusunuyorum cok daol ve gusel bı model dıplerden cokta sorun yasamassın deneyebılırsın yada bıraz daha acık olsun dıosan ıkıncı resım benm favorı modellerım

ay cnm cok saol güsel bi renk gercektende peki cnm bu sac rengini nasıl sölicem ben adı ne bunun hic anlamada bide tüm boya hic yaptırmadım ben acıkcası istemıorumda yıpranmasın die ne renk bu

cnm ıkısıde tum boya dıll buyuk ıtımal ılk resım ve son resımdekı taban rengıne hemen hemen uygun ıkısıde rofle seklınde atılmıs rengını tam olarak bılmıom ama bu resımden kuafore goturmen daha cok yardımcı olur sana bılen arkdslarda lutfen hangı renk rofle oldgunu yazabılırmıCADIARZU

cnm ıkısıde tum boya dıll buyuk ıtımal ılk resım ve son resımdekı taban rengıne hemen hemen uygun ıkısıde rofle seklınde atılmıs rengını tam olarak bılmıom ama bu resımden kuafore goturmen daha cok yardımcı olur sana bılen arkdslarda lutfen hangı renk rofle oldgunu yazabılırmıCADIARZU

anladım cnm taban rengine bisi yaptırmak istemıorum ztn üstüne iste bu renk cok hos umarım bi bilen warsa yasar buraya saol cnm cım

ben forumda yeniyim :) şimdiden herkese slmlar :p
bişi sorucam ben karamel balyaj attırmak istiyorum ama arkadaslar begenmio çingene gibi olursun diolar sizce ne yapmalıyım yada bi tavsiye verebilcek ark varmıdır şimdiden tskkler :)

X