Tirnak Mantari Için İlaç önerisi Olan Var Mi?

D

DABİS

Ziyaretçi
ARKADAŞLAR GEÇENLERDE BURDA ÖLESİNE GÖZ ATIYORDUM BİRİSİ TIRNAK MANTARI İÇİN LOSYON ÖNERMİŞ KALEM ŞEKLİN FALAN YAZMIŞ AMA ŞİMDİ BULAMIYORUM:KK43:((( :sm_confused:

esımde vardı tırnak mantarı hatta hepsı deforme olustu
dr a gıttık
2 krem 1 hap bırde cıla verdı sureklı uyguluyoruz duzelme var ama sanırım zamn alacak

canım eşinin kullandığı ilaçların ismi nedir ve ne zamandır kullanıyorfisfisfis

prednol-a sabah kremı
imazol aksam kremı
lamisil hap hergun 1 tane
nibulen tırnak cilasesım bunları kullanıyor canım yaklasık 1 aydır kullanıyor
dr 6 ay falan surer tedavı demıs bıraz ılerı safhalarda cunku

prednol-a sabah kremı
imazol aksam kremı
lamisil hap hergun 1 tane
nibulen tırnak cilasesım bunları kullanıyor canım yaklasık 1 aydır kullanıyor
dr 6 ay falan surer tedavı demıs bıraz ılerı safhalarda cunku

ipek işe yaradımı canım
faydası oluyomu
ben çok şey kullandım işe yaramadı
şimdi tekfin diye bi hap verdi bide krem onlara başladım inşallah işe yarar

sekercim sureklı kullanııyor canım ıhmal etmemek lazım yanı cılasını falan gun asırı suruyoruz
ayagındakı sureklı soyulma gıttı ama tırnaklar yenı yenı duzelıyor cunku butun tırnaklar gırmıstı bızım dıpten taze tırnak cıkıyor dedıgım gıbı zaman alacak ılacları bıttı sımdı kontrole gıtcez ctesı dr un dedıklerını yazarım canım

merhaba tırnak mantarını bende geçirdim takma tırnaktan kapmıştım terbonile adında bir ilaç kullandım günde bir tane çokta iyi sonuç aldım.CADIARZU yanında solüsyonda vermişti.artı mikrop kırıcı bir ilaçta vermişti ama onun adını hatırlamıyorum.

sekercim sureklı kullanııyor canım ıhmal etmemek lazım yanı cılasını falan gun asırı suruyoruz
ayagındakı sureklı soyulma gıttı ama tırnaklar yenı yenı duzelıyor cunku butun tırnaklar gırmıstı bızım dıpten taze tırnak cıkıyor dedıgım gıbı zaman alacak ılacları bıttı sımdı kontrole gıtcez ctesı dr un dedıklerını yazarım canım

bu arada tırnak mantarı 8 aylık bir tedavi gerektiriyormuş ben geçti diye bırakmıştım tekrarlamıştı sabırlı olup ilaçları aksatmamk lazım geçmiş olasuna.s.

merhaba
bende tırnak mantarından tedavi oldum. tırnağınız kuş gagası gibi olduysa fluzol haftada 1 içiliyor ( kapsül) ve nubülen tırnak cilası 2 ayda düzelme oldu tekrarı olmasın diye sadece cilaya devam ediyorum.

:nazar:tırnak mantarı çok inatçı bir hastalıktır.o yüzden sabır gerektiriyor.içilen ilaçlar varolan tırnak yüzeyi değil yeni çıkacak olan tırnak için etkili olcaktır.yeni çıkan tırnağın sorunsuz çıkması önemli.buda zaman alır tabi..umarım düzelir.geçmiş olsunn hepinizeeyerimseniben

Berbat bir şey bu hastalık.Sandelet ,terlik giyemiyorsunuz.Bende uğraşıyorum.renk değişimi olmuştu,birde kalınlaşma.siprey ,cila birde krem kullanıyorum.Ama arkadaşlar mantar türleri farklı.Sakın aldanıp kullanmayın.İyi olmayabilir sonuçları.doktora danışıp öyle kullanın.

ilaç değil ama dr öneririm sevgilerle....

bende sonunda doktora gttım ve bı merhemle ıse basladık 21 gun sure verdı tırnagın kople dusmesı ıcın suan 10 gun oldu tırnagın 3/4 u gıtmıs durumda umarım dıger kalanda gıder yenı tırnak saglıklı gelır merhemın adını unuttum yoksa yazardım buraya :)
mutlaka doktora gıdın:)

O merhemden bende kullandım çok oldu tırnak çıktı yeni tırnağım uzadı ama eskisi gibi oldu yine kalınlaştı sarardı
o merhem tek başına tedavi etmiyo sadece hasta tırnağı yok ediyo tırnak kökündeki mantar için tedavi gerekiyo ben şimdi hapa başladım tırnağım iyileşmeye başladı gibi çünkü uzun zamandır uğraşıyorum denemdiğim kalmadı
yaklaşık 8 aydır eczaneden aldığım solüsyonu kullanıyorum eczane kendi hazırlayıp vermişti mürekkep gibi...altındaki mantarsı yapı gitti tırnak ete bağlı uzuyo bide törpüleyip üstünü kazıyorum düzleşsin diye.şimdi daha iyi inşallah dahada düzelir
Herkese Allahtan şifa diliyorum.
vazgeçmesinler doktorun verdiği ilacı bitene kadar kullansınlar bide dışarıdanda sprey krem solüsyon cila ne gerekiyosa hepsini uygulayabilirler...iyileşmiş gibi görünsede normal tırnak olana kadar tedaviyi bitirmeyin terlik giyip bahçeye çıkamıyodum çok kötü görünüyodu çünkü şimdi çok şükür daha iyi...

O merhemden bende kullandım çok oldu tırnak çıktı yeni tırnağım uzadı ama eskisi gibi oldu yine kalınlaştı sarardı
o merhem tek başına tedavi etmiyo sadece hasta tırnağı yok ediyo tırnak kökündeki mantar için tedavi gerekiyo ben şimdi hapa başladım tırnağım iyileşmeye başladı gibi çünkü uzun zamandır uğraşıyorum denemdiğim kalmadı
yaklaşık 8 aydır eczaneden aldığım solüsyonu kullanıyorum eczane kendi hazırlayıp vermişti mürekkep gibi...altındaki mantarsı yapı gitti tırnak ete bağlı uzuyo bide törpüleyip üstünü kazıyorum düzleşsin diye.şimdi daha iyi inşallah dahada düzelir
Herkese Allahtan şifa diliyorum.
vazgeçmesinler doktorun verdiği ilacı bitene kadar kullansınlar bide dışarıdanda sprey krem solüsyon cila ne gerekiyosa hepsini uygulayabilirler...iyileşmiş gibi görünsede normal tırnak olana kadar tedaviyi bitirmeyin terlik giyip bahçeye çıkamıyodum çok kötü görünüyodu çünkü şimdi çok şükür daha iyi...

evet arkadaşım sana katılıyorum.mantar tırnağın köküne yayıldığı için merhemler dibe kadar inmiyooo.bende de var ama yeni tırnağım çıkıyo yarıya kadar uzadı .kullandığım ilaç VENOFAMED 79 ytl aldımkalem şeklinde aplikatör ucunda sivri bir keçesi var tırnağın içine kadar sürebliyosun böylece tırnak altınada geçiyo tavsiye ederim kızlar çok memnun kaldım.çünkü çok iğrenç görünüyo.size yardımcı olabildiysem ne mutlu

Bende en kısa zamanda alıyım venofamedden çünkü hala tam iyileşmedi
Eczanelere soruyum bi yarın
bide uzamıyo tırnaklarım kalın ve kısacık kaldılarbenneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımki

hayatım ama önce internetden araştır derim .çünkü her yerde bayilik yok heralde .diğer eczacı arkadaşlar duymamış olabilirler.ben netden istiycam

merhaba canım çok geçmiş olsun bende aynı dertten muzdaribim.yeni bi ilaç duydum kalem şeklinde ve çok faydalı diyorlar.bugün veya yarın almaya gideceğim. tepenatilus eczanesinde satılıyor , adı venofamed.ilk defa kullanacağım o yüzden nasıl bir ürün bilmiyorum fiyatı 79 ytl. acil şifalar dilerim ..

konu açılalı baya olmuş ama sonradan okuyanlara faydalı olur diye yazmak istedim...
bende de bağışıklık sistemimin epey zayıflamasıyla ortaya çıkmıştı...
önce sprey vs kullandım ama hiç faydasını görmedim...
çünkü spreyin işe yarayacağı zamanı geçirmişim...
yani ancak ilaçla düzelirmiş(internetten okumuştum)
sonra "terbonil" e başladım...ve berbat durumda olan tırnaklarım eski güzel haline göndü,tabi bunun için ilacı 3 ay sürekli kullanmak gerekiyor...

kızlar nibulen tırnak cilası sürüldükten sonra ne kadar bekletiliyor?

X