Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben de öyle sürekli bir ağrı yok. sadece ara ara ve özellikle ani hareket edersem kramp gibi bıçak saplanıyor. sen kaç günde bir adet oluyorsun? aşılaman adetinin kaçıncı günü yapıldı peki?
30 günde bir adet oluyorum asılamam adetimin 7 günü yapıldı

ben 31 yaşındayım ve daha önce hiç doğum yapmadım. yaklaşık 3 yıldır deniyoruz. o yüzden biraz korkuyorum olmayacak mı deiye. sizler kaç yaşındasınız ve ne kadar süredir deniyorsunuz

benim bütün belirtilerim adet olacakmışım gibiydi canım. adet sancısı , göğüsler hep aynıydı . kendinizi çok dinlemeyin. benim de belirtiler değişmeyince umudum kesilmişti.

ecetuna kızmazsan sana bir şey daha sormak istiyorum. sende de şişkinlik yapmış bu ilaçlar ya peki hamile kaldığın zaman şişkinlik az da olsun indi mi yoksa gittikçe şişmeye devam mı ettin?

ben 31 yaşındayım ve daha önce hiç doğum yapmadım. yaklaşık 3 yıldır deniyoruz. o yüzden biraz korkuyorum olmayacak mı deiye. sizler kaç yaşındasınız ve ne kadar süredir deniyorsunuz

ben 24 yaşındayım 4 yıllık evliyim 2 yılı geçiyo korunmuyoruz ama olmadı bende pko var eşimdede çift taraflı varikosel iki negatif aşılama oldu aralık ve nisan aylarında işte şimdide 3. aşılamamın sonucunu bekliyorum aşılamam 14. gün (28 mayıs) de oldu bugün 9. günüm bende p.tesi yada salı kanda baktırcam ilk ikisi tutmadığı için bundada olmaz diye geliyo ama burda ne mucizelerle karşılaşıyoruz dimi o yüzden küçücükte olsa bir umut var içimde tabii bu sefer olur belki diye
sende umudunu yitirme olurmu bunun yaşla başla alakası yok bence allah bütün dileyenlerin kucağını sağlıklı bir bebekle doldursun inşallah hamile kalanların darısı bizede bulaşsın amiinn... :teselli:

merhaba arkadaşlar,

26 mayısta ilk aşılamamı yatırdım. doktorum 2 hafta geçtikten sonra kanda gebelik testi yaptır dedi. 9 haziranda 2 hafta dolmuş oluyor. normal adet tarihime göre 2 gün önce adet olmam gerekiyordu ama olmadım :) şu anda bendeki belirtiler:
- göğüslerde ağrı ve büyüme
- göğüs uçlarında hassasiyet
- damarlarda belirginleşmeler
- alt karında şişkinlik
- gece uykusuzluğu (kafaya çok taktığım için oluyor sanırım. kesintisiz uyamıyorum ara ara uyanıyorum.)
- dudaklarda kuruluk
- açık sarı beyaz gibi bir renk akıntı
- kabızlık
- bazen hafif bir bel ağrısı
- kasıklarda kramp gibi ani ve kısa süreli keskin ağrılar

benimle aynı durumda olup gün sayan var mı aranızda???

canım daha 11 . gündesin 12. gün kanda çıkar fakat idrarda 15. günde falan çıkıyorr...umarım vardır bişielr ama o çatlatma iğneside bu belirtilerin aynısını yapıyor canım stres etme oolacak bebeklerimiz:)

kaç yumurtan oluşmuşdu canım benım tekdi ve şansım düşükdü tutmadıda zaten:) çok yumurta olması şansı artırıyor diyorlar..uamrım bebişin olacak canım.

yumurta sayısına bakmıyor ben 5tane olmustu ama tutmadı nasip arkadaşlar tutuyorbenim yasım29 doktorum yumurta yaptıkca sorun olmaz diyor 31 yas cok gec degil canını sıkma arkadasım

ben 24 yaşındayım 4 yıllık evliyim 2 yılı geçiyo korunmuyoruz ama olmadı bende pko var eşimdede çift taraflı varikosel iki negatif aşılama oldu aralık ve nisan aylarında işte şimdide 3. aşılamamın sonucunu bekliyorum aşılamam 14. gün (28 mayıs) de oldu bugün 9. günüm bende p.tesi yada salı kanda baktırcam ilk ikisi tutmadığı için bundada olmaz diye geliyo ama burda ne mucizelerle karşılaşıyoruz dimi o yüzden küçücükte olsa bir umut var içimde tabii bu sefer olur belki diye
sende umudunu yitirme olurmu bunun yaşla başla alakası yok bence allah bütün dileyenlerin kucağını sağlıklı bir bebekle doldursun inşallah hamile kalanların darısı bizede bulaşsın amiinn... :teselli:

inşallah canım. her şeyin hayırlısı!!! ama işte zaman geçtikçe insan bunalıma giriyor. bazen çok iyi oluyorum bazen de dibe vuruyorum. duygularıma hakim olamıyorum ki. isteyen herkese sağlıklı bebişler versin allahım inşallah.

bende iki negatif aşılamadan sonra şimdi 3.yü deniyorum
daha önce dediğin gibi bende de şişlik kasık ağrısı oldu.ama günler geçtikçe azaldı.adetten önce şişliğim azaldı.bide kızlar 2.aşılamamda sağ göğsümde inanın yemyeşil damarlar gördüm.öyle umutluydum ki aşılamamnın 11.gününde adet oldum.yani tam hüsran.inşallah bu şansım bana güler ve tüm isteyenelerle beraber beni de rabbim mutluluğa erdirir.

canım daha 11 . gündesin 12. gün kanda çıkar fakat idrarda 15. günde falan çıkıyorr...umarım vardır bişielr ama o çatlatma iğneside bu belirtilerin aynısını yapıyor canım stres etme oolacak bebeklerimiz:)

klomen kullanırken de çatlatma iğnesi oldum ama hiç böyle şeyler olmamıştı. aman artık hiçbir şeyi bilmiyorum :KK43: her belirtiyi ah işte oldu diyorum. çok dinlememek lazım cidden. pazartesiye kadar bekleme gücü ver allahım!!!

kaç yumurtan oluşmuşdu canım benım tekdi ve şansım düşükdü tutmadıda zaten:) çok yumurta olması şansı artırıyor diyorlar..uamrım bebişin olacak canım.

2 tane büyük, 2 tane de küçük yumurtam oldu. ama doktorum zaten aşılama aşamasında çok yumurta oluşması bizi zorlar diyordu. eğer çok yumurta olursa ve hepsi döllenirse sonra içlerinden bir kısmını öldürmek istiyormuş insanlar işte o zaman da düşük oluyormuş

yumurta sayısına bakmıyor ben 5tane olmustu ama tutmadı nasip arkadaşlar tutuyorbenim yasım29 doktorum yumurta yaptıkca sorun olmaz diyor 31 yas cok gec degil canını sıkma arkadasım

bebek yapmaya karar verdiğimizde 28 yaşındaydım ve o zaman bile annem 26 yaşında 2 çocuk sahibi olmuş geç kaldık diye düşünüyorumdum. 31 yaş doktorumun dediğine göre iyi bir yaşmış ve tüp bebek için olumlu olur diyor ama ne bilim işte 3 sene geçince kendime kızıyorum bazen niye korktum da tedaviye geç başladım diye.

bende iki negatif aşılamadan sonra şimdi 3.yü deniyorum
daha önce dediğin gibi bende de şişlik kasık ağrısı oldu.ama günler geçtikçe azaldı.adetten önce şişliğim azaldı.bide kızlar 2.aşılamamda sağ göğsümde inanın yemyeşil damarlar gördüm.öyle umutluydum ki aşılamamnın 11.gününde adet oldum.yani tam hüsran.inşallah bu şansım bana güler ve tüm isteyenelerle beraber beni de rabbim mutluluğa erdirir.

benimde bütün göğüs damarlarım çıktı. çok şiş ve ağrıyor. uçlarıda sürekli dik. bugün de benim 11. günüm. şimdilik lekelenme falan yok. pazartesi kanda garanti olur dedi doktorum ama acaba cumartesi falan idrar testlerinden yapsam çıkar mı bir şeyler dersiniz.

Rabbim Gönlüne Göre Versin Canim...umarim Ki Belirtilerde öyle Görünüyor Hamilesin Büyük Ihtimalle......

benimde Bütün Göğüs Damarlarım çıktı. çok şiş Ve Ağrıyor. Uçlarıda Sürekli Dik. Bugün De Benim 11. Günüm. şimdilik Lekelenme Falan Yok. Pazartesi Kanda Garanti Olur Dedi Doktorum Ama Acaba Cumartesi Falan Idrar Testlerinden Yapsam çıkar Mı Bir şeyler Dersiniz.

Cmt..si Yapta Güzelim Birde Merakta Kalmayalim...

Rabbim Gönlüne Göre Versin Canim...umarim Ki Belirtilerde öyle Görünüyor Hamilesin Büyük Ihtimalle......

inşallah canim ben de öyle hissediyorum ama işte çok da ümitlenmek istemiyorum çünkü buna benzer belirtileri daha önce de yaşamıştım. bi de kullandığım ilaçların yan etkilerini bilmediğim için belki ilaçlardan kaynaklanan belirtiler diye kendimi hazırlıyorum olumsuz sonuçlara karşı

X