Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
gst ciğim drum bana istersem en erken perşembe günü yani 31.12 de yapırabileceğimi söledi ama çok kararsızım yani korkuyorum yine negatif diyecekler diye... Artık laborant arkadaşlarda benden bıktılar.... eşimde bekle adet tarihini geçerse yaptıralım yeni yıla ağlayarak girme diyor (benim aşılamam kendiliğinden gelişen yumurtaya yapılmıştı bu nedenle tutma ihtimali zayıf...) OFFF napsam bilemiyorumki...

Sevgili defnederin senin adına çok mutlu oldum inanki kendi aşılamam tutmuş kadar mutluyum canım... rabbim şansınızı devam ettirsin ve kucağına aldığın günleride göstersin hayırlısıyla inşallah.... nolur bizede dua et gebelerin duası tutarmış derler.

Nazela bence adet gÜnÜnÜ bekle tabı sen bılırsın ama bıkaÇ gÜn daha umutla beklemek ıstıyorum ben bugÜn 11.gÜn allah hepımıze nasıp eder ınŞallah herkesın kalbıne gÖre versın

selam defnederin bu sabah idrar testi yaptim negatif ama adetimde baslamadi sence hala hamilel olma sansim varmi ne düsünmem gerektigini bilmiyorum kafam karisti.sanki hic cocugum olamicakmis gibi icinde kötü bir his var

ah canım.tahmin ettiğim gibi sonuç olumsuz çıktı.artık biraz bu konudan uzak kalmak istiyorum.geçici süreliğine pes ediyorum...Mevlam sizleri muradına erdirir inşallahsenağlama

canıımm ya çook üzüldüm okadar ihtiyacım vardıki senden ve isteyenlerden olumlu haberleri almayı kısmet sen bana söylemiştin pes etmek yok die şimdi ben söylüyorum pes etmek yok hep zorlıcaz şansımızı bak ben şuan düşünmüyodum ikinciyi ama karşıma böyle bir şans çıktı maddi açıdanda hiç hazır değiliz en azından daha sonra düşünüyoduk bu fırsatıda değerlendiricez sanırım. sende peşini bırakma dr.unla görüş dozunu yükseltsin bende 75lik kullandım sonuç negatif şimdi daha yükseği denenecek üzülme nolur çok zor biliyorum ama ben atlattım şimdi önüme bakıyorum sende öyle yap kısmet bu biz tedbirimizi alalım takdir ALLAHtan cümlemize nasib eder inşallah kısa zamanda

bana aşılama öncesi sadece klomen kullandırtmıştı dr.um. hangi durumda iğne veriyorlar, bilen var mı? ve iğne daha mı etkili acep?

:teselli::teselli::teselli::teselli::teselli::teselli::teselli::1hug::1hug::teselli::teselli:
canıımm ya çook üzüldüm okadar ihtiyacım vardıki senden ve isteyenlerden olumlu haberleri almayı kısmet sen bana söylemiştin pes etmek yok die şimdi ben söylüyorum pes etmek yok hep zorlıcaz şansımızı bak ben şuan düşünmüyodum ikinciyi ama karşıma böyle bir şans çıktı maddi açıdanda hiç hazır değiliz en azından daha sonra düşünüyoduk bu fırsatıda değerlendiricez sanırım. sende peşini bırakma dr.unla görüş dozunu yükseltsin bende 75lik kullandım sonuç negatif şimdi daha yükseği denenecek üzülme nolur çok zor biliyorum ama ben atlattım şimdi önüme bakıyorum sende öyle yap kısmet bu biz tedbirimizi alalım takdir ALLAHtan cümlemize nasib eder inşallah kısa zamanda

aslında bende kendimi hazırladım sanıyordum ama yinede çok zor geldi.beynim ve vücudum gerçekten yoruldu canım. doktorumlada konuştuk bugün. herşey o kadar yolundaydıki inanamadı.oda biraz ara verelim, düşüncelerin bile dinlenmeye ihtiyacı var dedi.en iyisi biraz oluruna bırakmak. birkaç ay sonra tekrar deneyecem elbet.ama bu arada sizinle bağlantımı kesmeyip mutlu haberlerinizi bekleyecem.kim istemezki teyze olmayı

sevgili becetay emin ol buradaki herkes senin neler yaşadığını neler çektiğini çok iyi anlıyor... kendini üzme canım strese girme biliyorum sölemek kolay yapmak zor ama buna mecburuz çünkü strestende etkileniyor hormonlarımız bence bikaç ay kendini rahat bırak sonra yeniden çabalamaya devam...

gstciğim hala kararsızım ama kuvetle muhtemel ayın 4 ünü bekleyecem zaten o gün regl günüm olmazsam eğer o gün test yaptıracağım... yılbaşına umutlu gireyim hiç olmazsa.... rabbim bizlerle beraber olsun her zaman inşallah....

Nazela benımde regl gÜnÜm 2 aralık aŞılamada bugÜn 12.gÜnÜm ınŞallah hepımız ıyı sonuÇlar alırız bende 4 aralıkta kandan baktıracaĞım allah herkesın kalbıne gÖre verır ınŞallah

:teselli::teselli::teselli::teselli::teselli::teselli::teselli::1hug::1hug::teselli::teselli:

aslında bende kendimi hazırladım sanıyordum ama yinede çok zor geldi.beynim ve vücudum gerçekten yoruldu canım. doktorumlada konuştuk bugün. herşey o kadar yolundaydıki inanamadı.oda biraz ara verelim, düşüncelerin bile dinlenmeye ihtiyacı var dedi.en iyisi biraz oluruna bırakmak. birkaç ay sonra tekrar deneyecem elbet.ama bu arada sizinle bağlantımı kesmeyip mutlu haberlerinizi bekleyecem.kim istemezki teyze olmayı

seni çok iyi anlıyorum canım inanki bu durum normalde beklemekten dahada zordu bişeyler yapıp çaba gösteriyosun bi heyecan kaplıyo ve birden tökesliyosun çook zorr bizi en iyi biz anlarız lütfen ayrılma burdan bahsetmiştimya gonal f iğnelerden bir fırsat çıkmıştı bizde şuan onu denemeye hazır hissetmiyoruz kendimizi bizde ara vericez yani kısmet nezaman olur bilmiyoruz tekrarı RABBİM inşallah uğraşmamıza fırsat vermeden nasib eder cümlemize

selam arkadaslar benimde ikinci asilamam tutmadi.türkiyede tüp bebek ücreti ne kadar bilen varsa bana yazabilirmi lütfen.insalllah sizin asilamalariniz tutar.herkese iyi seneler ne dileginiz varsa olur bu sene icinde insallah

seni çok iyi anlıyorum canım inanki bu durum normalde beklemekten dahada zordu bişeyler yapıp çaba gösteriyosun bi heyecan kaplıyo ve birden tökesliyosun çook zorr bizi en iyi biz anlarız lütfen ayrılma burdan bahsetmiştimya gonal f iğnelerden bir fırsat çıkmıştı bizde şuan onu denemeye hazır hissetmiyoruz kendimizi bizde ara vericez yani kısmet nezaman olur bilmiyoruz tekrarı RABBİM inşallah uğraşmamıza fırsat vermeden nasib eder cümlemize

canım benim.birkaçgündür anca anca kendime geliyorum.cidden çok zor. insan bırak çevreyi en çok eşine karşı kötü oluyor. adet olunca aklıma ilk gelen ona nasıl söyleyeceğim oldu. zaten kimsenin tedavi olduğumdan haberi yok.zavallı her şeyim onda saklı. neyseki anlayışıyla beni teselli ediyor. zaten sınırlı olan hakkımızıı birden tüketmek istemedik.onun için ara vermeye karar verdik.inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olur.

Merhaba bugÜn benım aŞılamada 16.gÜnÜm 14.ve 15.gÜn kahverengı leke geldı adetımde baŞlamadı bunları yaŞayan varmı lÜtfen cevap

kimse yokmu nedem kimse soruma cevap vermiyor lütfen tüp bebek ücreti hakkinda bilgisi olan varsa yazsin.ben isvicrede kaliyorum türkiyedeki ücretleri bilmiyorum burada cok pahali

bana aşılama öncesi sadece klomen kullandırtmıştı dr.um. hangi durumda iğne veriyorlar, bilen var mı? ve iğne daha mı etkili acep?

canım ben iki kere klomen kullandım çatlatma yaptılar.o zamanda 2 cm lik yumurta oluşmuştu,onun akabinde vurunduğum iğnede de. her seferinde şimdi herşey tamam dendi ama olmayınca olmuyor işte hayırlısı.önümüzde ne var bilemiyoruzki..

teşekkürler becetay ve de geçmiş olsun sana da. aşılama doğal yollara kıyasla %15-20 gibi ancak olasılığı artırıyormuş aslında çok fazla beklentiye girmemek gerekiyor ama ben de çok hayal kurup sonuçta hayal kırıklığına uğramıştım. ve şimdi senin gibi kısa bir ara verdik bakalım... bol şans hepimize...

bu 4 veya 5 arasi türk parasimi yoksa euro mu.daha önce diger yazanlarin yazilarini okumustum sanirim seninkide tutmamisti simdi nasilsin bir gelisme varmi.a.s.a.s. ben 2 kez yaptirdim tutmadi

canım ben bir sefer aşılama yaptırdım tutmadı sol tüpüm kapalı doktorum kesin çözüm tüp dedi 4 buçuk milyar felan dedi özelde bizde para biriktirmeye başladık mafoldumben

X