Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yok cnm ben gonaphene kullandım. evet o kadar çok ilaç giriyor ki vücuda. Tabii ki etkileri olacaktır. Umarım cnm bakalım görücez

yok cnm ben gonaphene kullandım. evet o kadar çok ilaç giriyor ki vücuda. Tabii ki etkileri olacaktır. Umarım cnm bakalım görücez

umarım süreç daha fazla uzamadan bir an önce hayırlısıyla sağlıklı bebişlerimiz olur. aşılamada başarı oranı %5-20 arasındaymış ve aşılama sayısı arttıkça başarı olasılığı da artıyormuş. inşallah bir şekil bebiş yakalarız allahım!!!

dayanamadım telefon açtım. adam burada 0.7 yazıyor dedi. tutmadı bu ayda :KK43: okuduğum yerlerde 5 ve üzeri olması lazım diyor hep. ucundan bile yaklaşamamışız

doktorumu aradım arkadaşlar. değerimi sordu. kimyasal gebelik bile oluşmuş olsa bizim için iyi bir şey dedi. ama bu değerle kimyasal gebelik bile yaşanmazmış :KK43: bu ayda maceramız bitti.

pazartesi ultrasona gireceğim. umarım kist olmamış. eğer olduysa bu ay aşılama yapılmaz :KK43: klomen kist yapmıştı ama gonal f ve ya benzeri iğneler kullanıpta kisti olan oldu mu aranızda acaba?

ümitsiz biliyorum beklemek çok zor ama lütfen ona buna kafanı takıpta kendini bu kadar yıpratma bak eğer hamişsen böyle yaparak bebeğinede zarar verirsin canım her zman yaptığımız gibi sabretmekten başka çaremiz yok öpüyorum seni kendini çok üzme olurmu başka şeylerle uğraşmaya çalış..
bu arada benimde 10.günüm aslında düşündümde sen benden 2 gün önce yaptırdığına göre bu gün kanda kesin çıkardı çünkü benim doktorum hep 12.gün kanda baktırıyor tabii yinede sen bilirsin

cimegi nasılsın? adet oldun mu?

merhaba Arkadaşlar,

26 Mayısta Ilk Aşılamamı Yatırdım. Doktorum 2 Hafta Geçtikten Sonra Kanda Gebelik Testi Yaptır Dedi. 9 Haziranda 2 Hafta Dolmuş Oluyor. Normal Adet Tarihime Göre 2 Gün önce Adet Olmam Gerekiyordu Ama Olmadım :) şu Anda Bendeki Belirtiler:
- Göğüslerde Ağrı Ve Büyüme
- Göğüs Uçlarında Hassasiyet
- Damarlarda Belirginleşmeler
- Alt Karında şişkinlik
- Gece Uykusuzluğu (kafaya çok Taktığım Için Oluyor Sanırım. Kesintisiz Uyamıyorum Ara Ara Uyanıyorum.)
- Dudaklarda Kuruluk
- Açık Sarı Beyaz Gibi Bir Renk Akıntı
- Kabızlık
- Bazen Hafif Bir Bel Ağrısı
- Kasıklarda Kramp Gibi Ani Ve Kısa Süreli Keskin Ağrılar

Benimle Aynı Durumda Olup Gün Sayan Var Mı Aranızda???
Canim Yaaa Sen Niye Bitest Yapmiyosunn Kiii BAK GÖĞÜSLERİNDE ACİYOMUŞ

Son düzenleme:
saol canım. bende 25 günde bir adet oluyorum. aynen senin gibi önceden lekelenmelerim başlardı hafif hafif. şimdi yok henüz. bugün 26. gündeydim. daha önce klomen kullanmıştım 3 sefer 2 seferde hiç gecikme olmadı ama sonuncusunda progestoron takviysinden dolayı sanırım 3 gün geçikti. neyse bakalım gelse de şu pazartesi de doktorun dediği gibi 2 haftayı doldurmuş olsaydım bir an önce. ah alllahıımmm ahhhh beklemek çok zor

güzelim merhaba,evde test yaptınmı bence bugün al yap.bak eğer ikinci çizgi silik çıkarsa hamilesindir.ama senin belirtilerin hamile olduğunu gösteriyor ama test yapmadan emin olamazsın.seni çok iyi anlıyorum.15 gün geçmek bilmiyor.stres oluyosun bende öyleydim.adetimi 1gün geçe kan testi yaptırdım pzitif çıktı.inşallah bebiş vardır canım.

cimegi güzelim 10.günde evde yaptığın testte bile çıkmıyo tatlım.kandan baktırırsanda daha erken olduğu için değer düşük çıkar,tekrar yaptırmak zorunda kalırsın.sabret 13.gün kendin test yap.14 .günde kandan baktır mutlaka çıkar.

dün yaptım canım negatif :KK43: ama belirtiler bu kadar mı benzer. hepsi ilaçlar yüzündenmiş demek ki. o.7 çıktı değerim. doktorum kimyasal gebelik bile yakalayamamışız dedi.

ümitsiz canım üzülme,haa ne kadar üzülme desemde üzülüyosun biliyorum ama,soğukkanlı olmalısın,güçlü olmalısın.kendini bırakırsan olmaz.benim bebek konusunda bi problemim yoktu,çok çabuk hamile kalabiliyorum fakat başka problemler çıkıyo,ben neler neler yaşadım.hala dimdik duruyorum.hamileyim ama sevinemiyorum,kalp atışını duyamazsam diye çok korkuyorum.belki bu sefer beni çok daha fazla etkiliycek ama umudumuzu yitirmemeliyiz.başkalarına kendini güçlü göstermelisin.dünyanın sonu deil be güzelim.zamanı var demek ki bidaha ki sefere hamile kalırsın.dua et,isyan etme sakın canım.allah herkesin hakkında hayırlısı neyse onu versin canım.sıkma canını.

cimegi nasılsın? adet oldun mu?

henüz olmadım canım bugün 11. gün hiçbi belirti yok maalesef bu seferde olmadı galiba artık tüp bebekte denicem galiba şansımı salı günü test yapıcam yazarım sonucu canım sende çok takma kafana olurmu sonuçta daha yolun başındayız gerçi bende ilk aşılamamda hep olucak diye çok ümit bağlamıştım sonra tutmayınca çok yıprandım dünyam kararmıştı resmen ama napalım beklemekten va dua etmekten başka çaremiz yok
umarım çok yıpranmadan bütün dileyenlerin kucağında sağlıklı bebişler dolsun aminn...:1hug:

cimegi güzelim 10.günde evde yaptığın testte bile çıkmıyo tatlım.kandan baktırırsanda daha erken olduğu için değer düşük çıkar,tekrar yaptırmak zorunda kalırsın.sabret 13.gün kendin test yap.14 .günde kandan baktır mutlaka çıkar.

teşekkür ederim ilgin için ptesi 13. günüm dayanamam idrarda yaparım heralde salı yani 14.günde kanda baktırcam sonucu yazarım görüşürüz a.s.

15 gündemi belli olacak aşılamam aşılaması tutanlar aydınlatabilirse sevinirim hepimize ALLAHversin

dayanamadım telefon açtım. adam burada 0.7 yazıyor dedi. tutmadı bu ayda :KK43: okuduğum yerlerde 5 ve üzeri olması lazım diyor hep. ucundan bile yaklaşamamışız

canım cok üzüldüm ama canını sıkma daha sansın var sansı olmayanlar ne yapsın kendine dikkat et güclü olman lazım moralini yüksek tut

benim ilk aşılamam ama benim de 4. günden beri karnım çok şiş :çok üzgünüm:

kızlar merhaba benimde bugün 9.günüm.geçen hafta başınadn beri kabızlık çekiyorum.aşılamamın 6.günü 2 damla kanamam oldu.dün dayanamadım idrar testi yaptım 2 çizgi çıktı ama ailaçların etkisi olabilirmiş.pazartesinden beri karnım ve belim çok ağrıyo.dün akşamdan beride göğüslerim ağrıyo şişmeye başladı.sanırım adet olacağım.moralim çok bozuldu.napacam ben böyle üfffffffffffff

X