Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Benim aşılama olalı beri 9 gündür her 2 kasığımda batmalarr oluyor.Bugünde rahimde kasılma oldu gaz sancısı :KK43:off allahım ya enfeksiyonmu kaptım acaba

arkadaşlar benimde 6. günüm arada bir başım dönüyo gözüm kararıyo ilaçlardan mı oluyo acaba dengem altüst oldu zaman geçmiyo gerçekten ama hiç heyecanım yok çünkü her ay adet olmaya alıştık artık ama umudumu hiç yitirmiyorum rabbim inşallah zamanı gelince bizide anne mertebesine ulaştıracak bekleyen arkadaşlarıma rabbim abır versin umudumuzu yitirmeyelim ve dua edelim canım arkadaşlarım

bende izmir'de irenbede yaptırdım.İrenbe sağlık merkezinde.ilk seferde aşılama tuttu.Şuanda 1aylık hamileyim.Ama karnım inanılmaz şiş ve gergin.Bu şişlik ne zaman geçiyor bilen var mı?

ben hergün vücudumu tepeden tırnağa inceliyorum ama bi belirti bulamıyorum 7 nisan adet günüm iki üç gün önce adet belirtileri vardı ama şimdi tık yok olmadı galiba :1no2:

ben hergün vücudumu tepeden tırnağa inceliyorum ama bi belirti bulamıyorum 7 nisan adet günüm iki üç gün önce adet belirtileri vardı ama şimdi tık yok olmadı galiba :1no2:

inşallah bebeğin sana gelir gökyüzüne bak ve düşün mavi umut olsun yerimseniben

mavıumut canım bende belırtı bulamıyorum sanırım kendımı çok dınlıyorum
ıhsallah hamıleyızdır canım

inşallah bebeğin sana gelir gökyüzüne bak ve düşün mavi umut olsun yerimseniben

sağol canım valla inşallah vardır ama arıyorum arıyorum bi belirti yok napalım kısmet artık zaten olmazsa ara vericem stres yapıyorum yoksa umarım hepimiz buluruz bir an önce bebişlerimizi:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

mavıumut canım bende belırtı bulamıyorum sanırım kendımı çok dınlıyorum
ıhsallah hamıleyızdır canım

senin günün gelmişti sanırım sen yap testi ver güzel haberi inşallah .sonra ben de arkandan geliym:CüvCüv:inşallah canım Allah bize yaşatır o duyguyu delikafadulden

ya nolur bilen varsa cevap versin aşılama sonrası bu karın şişliği ne zaman geçiyor?

tebrik edrim canım Allah sağlıkla kucaklamak nasip etsin umarım güzel ve rahat bi hamilelik geçirirsin.sorun hakkında da bi fikrim yok canım ben sonuç için bekliyorum hala

naz1980 sanırım öğretmensin, bende muğlada öğretmenim ve izmirliyim. Bugün 1. aşılamamın tutmadığını öğrendim ve çok üzgünüm. Tedavime izmirde devam etmek istiyorum. bana biraz irenbe hakkında bilgi verir misin? mesela doktorlar nasıl?, aşılamayı kaça yapıyorlar ve ne kadar sıklıkla kontrole çağırıyorlar. okullar tatile girince gelmeyi düşünüyorum. teşekkürler

slm arkadaşlar bende ilk kez aşılama yaptırdım ve bugün 5. günü ,merakla sonucu bekliyorum.karnım da rahatsızlık var kasılma gibi vede göğüslerim çok acıyo ,dünde kahverengi lekelenme oldu ama bugün geçti umarım hamileyimdir,allah herkese gönlüne göre versin....

slm bende asılama yapıldı ilk 24 nısanda bugun 8 gunum sızler gıbı bende sabırla beklıyorum bu sabah mıgdebulantısıyla uyandım gun ıcınde tekrarlayan mıgde bulantısı sızlerde oldumu bır bılgı yazarsanız cok sevınırım

merhaba arkadaşlar herkese bol sabırlı günler diliyorum,
bende 30.nisanda oldum aşılama beklıyorum ama beklemek çok zorrrrrrrrr.
ıkı kere bendede baş donmesı ama şiddetlı ve elım ayagım kesıldı oldu,aşılamaın ılk ıkı 3 gunu kahverengı akıntım oldu,kasık ağrım oldu,göğüsler ağrıyo
bakalım ya hayırlısı olsun
bızde sorun yoktu
5 yumurtam vardı,45.000.000 sperm yollandı bakalım
mayıs 13 de yapcas test

slm bende 5 gün önce aşılama yaptırdım çok heyecanlıyım inşallah güzel sonuç alırım

inşallah canım bnde 28 mayıs perş.yaptrıdım 11 haziranda Allahım izin verirse kan t.yaptırcam inş..kavuşuruz meleklerimizezemuszemusilk aşılaman mı?ne gibi belirtilerin vr şu anda bnde hiçbişiy yok ara ara midem bulanıyo ama o da glucophage ilaçalıyorum ondan herhalde

X