İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler Kadını ve Başak Erkeği

SU IXSXIK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
178
0
İKİZLER BURCU OLUP ERKEK ARKADAŞI BAŞAK OLAN VAR MI YA ZOR DEĞİL Mİ BAŞAK EREĞİYLE OLMAK BİZ ÇOK HEYCANLI TİPLERİZ TEZ CANLIYIZ ONLAR DAHA MANTIKLI ASLINI İSTERSENİZ:enbuyukkk:

canım ben ikizlerim eşim başak.valla aslında zor ama aşk işte ne yapıcaksın.

Evet Aşk Işte Ya Anlamiyoruz Bazen Birbimizi Ikimizde Başka Uçlarda Oluyoruz Ben Baş Edemiyorum Başak Erkeğiyle Tahammül Sinirlarimi Zorluyor Ama Aşk Işte Sevdin Mi Her şey Bitmiştir

canım ben ikizlerim eşim başak.. aslına bakarsan eşimin mantıklı olması hoşuma gidiyor.. çünkü ben duygusalım birbirimizi dengelediğimizi düşünüyorum.. sadece bu konuda değil her konuda ..

Benimde Hoşuma Gidiyor Mantikli Oluşu Birbimizi Dengeliyoruz Ama Bazen Sinir Oluyorum Mantikli Yaklaşan Herzaman Doğru Yaklaşir Bana Göre Ben Duygalarimla Yaklaşinca Yaniliyorum çoğu Zaman Ve O Hakli çikiyor Onun Bu Tarafini Kiskaniyorum Galiba Içten Içe

Bende bir ikizler olarak bir Başak erkeği ile tam 5 yıl bir ilişki yürüttüm idare ve tahammül edilmesi türünün son örneği olan tek burç Başak erkeği die düşünüyorum inanılmaz kuşkucu, gerçekci, mantıklı,ve bencil onun hayatında hayale yer yoktur olamaz duygularıyla değil mantığıyla yol alır hep ben yerinde duramayan biraz hayal perest ele avuca sığmazken o aksine çok otoriter kuralcı soğuk kanlı ama aşk işte ne kadar tezat olsada çekiliyo :kızgın:

Bende bir ikizler olarak bir Başak erkeği ile tam 5 yıl bir ilişki yürüttüm idare ve tahammül edilmesi türünün son örneği olan tek burç Başak erkeği die düşünüyorum inanılmaz kuşkucu, gerçekci, mantıklı,ve bencil onun hayatında hayale yer yoktur olamaz duygularıyla değil mantığıyla yol alır hep ben yerinde duramayan biraz hayal perest ele avuca sığmazken o aksine çok otoriter kuralcı soğuk kanlı ama aşk işte ne kadar tezat olsada çekiliyo :kızgın:

bende ikizler ve eşim başak 5 yıldır evliyiz bencede zor bir ilişki bazen nekadar uyumluyuz diyorum bazen aman allahım nasıl evlendim hiç anlaşamıyoruz diyorum. (bilmiyorum buda ikizlerin değişkenliğindenmidir) değin gibi mantıklılığı aşırı titizliliği bazen beni sinir ediyo bende aslında mantıklıyımdır ama o herzaman öle. takıntılı, kuşkulu, titiz, yaşanması zor bişey işte...:çok üzgünüm:

ben ikizlerim esim basak tam 20 yillik evliyiz dünyaya bir daha gelsem yine esimi secerdim cok merhametli iyilik sever
melek gibi Vallah:))

anlaşmazlıklar olsada arada(yani sık sık) birbirimize girsekte ona deliler gibi aşığım ölene kadar onunum o da beniiiim seviyoruuuuuum uleeeeeen :)))))

Evet Benim Esimde Basak Anlasamadigimiz Olaylar Olsada Devam Ediyor Yani Genelde Ikizler Burcu Hizli Bir Burc Hayati Hayal Ustune Kurulu Eglenceyi Sever Falan Filan Esimse Tam Tersi Bende Bazen Ayy Cok Iyi Anlasiyoruz Diyorum Bazende Bu Sefer Bosancam Diyorum :) Ikizler Iste

ya dün mutluyduk bugün kavgalı bıktım bu dengesizliklerden neden normal bir ilşkim yok ki acip ekşınlı bunu yürek kaldıramıyor beş yıl oldu yoruldum düzelmiycek mi yaa artıııık ama çoook seviyorum çooook ondan başkaıs sözkonusu bile olamaz ama ikizler kadını beni iyi anlar zorlanıyorum ya dayanamıyorum çıldırtıyor beniii

basak erkegı cookkk agır kanlı ayrıca cok pıntı ve paracı ben sevmem basak erkegı cok karar lı cok agır kanlı cok pintı, bunları demiş miydım :)) sevmem ben anlasamam anlasmak ıstemem basakla

ya kıslar bencede başak erkeği tahammül edilemez oluyor bazen sınırlarımı çokzorluyor ne zaman görüşsek konuşsak mutlaka ama mutlaka kavga ediyoruz tartışıyoruz yaaa anlamadım gitti

Hasat zamani dogan Basak üretken ve çaliskandir, onun bu özelliklerine hayransinizdir. Basak, istekleri bitmeyen tiplerden degildir. Ikinizde o kadar mesgul insanlarsiniz ki, birlikte olabilmek için önceden plan yapmaniz gerekebilir. Sizler akilci ve objektif Merkür tarafindan yönetiliyorsunuz, konulara öyle bir dalarsiniz ki etrafinizi unutursunuz.

Ikizler'in daha iyi organize olmasi ile bu birliktelik yürüyebilir. Bu Basak'in en becerikli oldugu konulardan biridir, size konuda yardimci olup hayatinizi düzene sokabilir.

Basak'in sekste de istek ve duygularini rahatlikla dile getirmesi Ikizler'i bastan çikaracaktir. Toprak elementi olan Basak seksi hayatin en önemli olaylarindan biri olarak görür ve bu konuda çok duyarlidir. Sizi yavaslatarak daha çok zevk almanizi saglayacaktir. Ikinizde kelimeleri seversiniz, birbirine erotik hikayeler okuyabilirsiniz. Basak basta çekingen gözükse de asik oldugu zaman inanilmaz tutkulari su yüzüne çikacaktir.

Basak insani ahlaki degerlere önem verir ve çok sadiktir, sizi aldatma ihtimali çok azdir. Bu konuya dikkat edin ve siz de onu hayal kirikligina ugratmayin.

Ikinizde gergin ve endiselisinizdir. Basak sizden biraz daha fazla endiselenir. Ikinizde birbirinizi sakinlestiremeyeceginizden bu problem olabilir. Düzenli olarak gevsemek için zaman ayirmalisiniz.

Burçlariniz klasik anlamda uyumlu olmasa da, isterseniz yürüyebilir. Basak'taki toprak elementi özellikleri ayaklarinizin yere saglam basmasina yardimci olarak, hayatiniza pratiklik ve gerçekçilik getirecektir. En önemlisi de kargasa dolu hayatinizda Basak insanin yaninda kendinizi emniyette hissedeceksiniz.(alıntı)

X