Arkadaşlar Orda Olan Varmi

ELF-RCP

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
162
0
arkadaşlar sizinde benim gibi çocuğunuz olmuorsa benim 1 yıldır olmuo ben sizden etrafınızdaki özellikle eşinizin tarafındaki insanların tepkileri nelerdir onu öğrenmek istiorum

canım benim 2 senedir olmuyo pkos var eşim gayet hoş karşılıyo sorun bende de olabilirdi diyor
senin eşin nasıl kii

benim eşimden bi sorunum yok çok rahatım o mükemmel bi insan hiç dilede geitrmedi oda gitti test yaptırdı bende öle son bi film kaldı rahim filmi onuda 3 ay sonra çektiricem korkuorummm çünkü ama kayınvalidem yokmu bişery deyip canımı sıkıolar millete ne yaa dimi ama bu arada rahim filmi çektiren varmı aranızda

benimde 3yıl olmamıştı..fakat ne eşimden nede eşimin çevresindeki kişilerden banada karşı olumsuz bir durum sezmedim..allaha şükür şuan hamileyim.allah en kısa zamanda sizlerede yaşatsın bu duyguyu...film çektirmiştim bende.kimisinin acımıyormuş fakat yalan söylemiş olmayayım benim acımıştı.şiddetli bir sancı olmuştu karın bölgemde...

Son düzenleme:
Allaha çok şükür Benimde Eşinmden Sorunum Yok Ama Eşimin Tarafi Hadi Artik Bebek Yokmu Falan O Beni Rahatsiz Ettti Allah Bana Ve Eşime Sağlik Versin Seninde Bebişin Hayirlii Olsun Film Konusuda Bende öle Duydum Kkimsi Bişey Yok Dedi Kimisi Var Dio Demekki Bünye Meselesi Yanima Biri Girebilirmi Acaba Film Esnasinda

benim eşimden bi sorunum yok çok rahatım o mükemmel bi insan hiç dilede geitrmedi oda gitti test yaptırdı bende öle son bi film kaldı rahim filmi onuda 3 ay sonra çektiricem korkuorummm çünkü ama kayınvalidem yokmu bişery deyip canımı sıkıolar millete ne yaa dimi ama bu arada rahim filmi çektiren varmı aranızda

canım ben çektirdim
ama niye 3 ay sonra

özlemcim Senin Acidimi Peki Ya Doktor Tam 1 Yil Doldu Fazla Kendini Kasma Görünürde Diş Olarak Eşindede Sendede Sorun Yok Bekleyelim 3 Ay Daha Dedi Olmazsa O Zman çekelim Işin Romantikliğini Bozmiyim Rahat Olun Sonra Yok O Gün Yat Kocanla 3 Gün Yat 5 Gün Kalk Falan Dedi::):):):)bende Ondan 3 Ay Sonra Olsun Oz Amn Dedim Işimdede Geldi Biraz Korkuorum Yaaa Bi Yandada Isitriorum Bir An önce Eşim Ve Ailemde Bekleme Bir An önce öğrenelim Dio Bilmiorummmm Sizce Ne Yapiyim

canım bende çekildim rahim filmi sancı olsada sadece 1 dakika sürüyor o kadar sancıda zaten adet sancısı gibi yani korkulacak bişey yok sadece rahat ol yeter.Benim birde hafif yapışıklık vardı ona rağmen abartılacak bir sancım olmadı.Sende çektir bence kurtul neden 3 ay bekleyeceksin ki?
Aklında kalacağına çektir stresten kurtul canım.

canım ne yalan söyleyeyim benimki de acıdı zor işlem ama bebek için değer herhalde .....:) bence bir an önce çektir umarım açıktır tüplerin ozman fazla agrımıyo canım
ben rahim filmini karından bakacaklar sanıyordum çok rahat gittim biliyor musun bir kadın geldi bakmaya o daha önce çektirmiş o anlattı çok korktum ayaklarım titredi girmeden ama o kadar zor olmadı şimdi deseler yine yapardım bebek için inşallah olur bebeişimiz

evet işte bende o konuda kararsızım doktorumda öle dedi bilmiorum peki senin şu an bebeğin varmı parıl

inşallaahhhh özlemcimmm bende çok istiorummm eşimle benden bi parça hep derdim evlendikten 2 sene sonra olsun die ama ben evlendim hemen sonraki ay başladık çalışmalara öle olmuomuş insan evinde eşinden ve kendinden bi parça istio gerçekten

inan bende öyle diyordum 2 yıl istemem ama insan istiyo gerçekten inşallah rabbim hemen verir olmayan herkese

AMİNNNNNNNNNN herkeze inşallah o duyguyu yaşamak isteyipte yaşayamamak kadar zor bişey yok etrafına bakıosun çevrendekilere herkezin bütün evli çiftlerin en ortak şeyleri yavruları en başta o geliyo onlar için çok güzeldir herhaldee

tatlim benimde olmuyor 2 senedir.tabi cevre soyluyor niye olmuyor filan diye ama cok sukur ne esim ne kaynanam bir gun bile dile getirmediler.bizim elimizde olan bir sey degil bu.sanki bizmi istiyoruz boyle olmasini.allah ne derse o olur.

X