izmirde güvenilir dr.tavsiye edermisiniz....

senemcik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
354
2
40
slm kızlar.biz 5.haftamızdayız.ilk kontrole özel izöir hastaesi kadın doğum bölümüne gittim fakat bundan sonraki kontrollerimi güvenilir fiyatı uygun bir dr.a gitmek istiyorum.hadi izmirli bayanlar bana yardımcı olunnnn...

canım ne oldu senin ağrıların geçti mi sistit vardı galiba iyisindir inşallah...

canım ne oldu senin ağrıların geçti mi sistit vardı galiba iyisindir inşallah...

çok şükür çok iyiyim canım dr.gidene dek araya hafta sonu girmişti günde sadece 3 litre su içiyorum ve içtiğim günde 1 litre süt hariç sistitimde ağrılarımda sık tuvalete çıktığım için geçti dr.da dün çok iyi yapmışsın aynen sıvıya devam dedi çok şükür geçti ağrılarım.

iyi canım çok üzülmüştüm sana ya..daha önce sistit olduğum için ağrısını bilirim birde bebiş hangisini düşüneceğini şaşırır insan..
inşallah birdaha hiçbir sıkıntı yaşamadan sağlıkla alırsın bebişini kucağına..

canım benim doktorum tahir özgüder muayenehanesi şirinyerde çok iyi bir doktor.rahatlıkla her sıkıntını anlatabilirsin.24 saat ulaşabilirsin.muayene ücreti uygundur aynı zamanda ssk doktoru.adnan menderes caddesinde allins mağazası üstünde.iyi bir hamilelik geçirmeni dilerim

canım merhaba bende Tahir Özgüder'e gidiyorum.çokta memnunum.Buca SSK'nın dr.u zaten.tahliller filan sskda yapılıyor.öyle her ay gelmelisin diyede zorlamıyor seni.ben genelde 1,5-2 ayda bir gidiyorum.yanında çalışanlarda çok iyi.sorunsuz bir hamilelik geçirmen dileğiyle.

şirinyerde birde bayan dr.önermişlerdi bi defa bi konuda tekrar bilgi veren olursa çok sevinirim..

selam
buca ssk nın doktorları iyi değil.bende onlardan biri olan pamir beye gidiyordum ama onun yüzünden 23 haftalıkken erken doğumla bebeğimi kaybettim.Sağ olsun özel hastası olduğum halde benle hiç ilgilenmedi Kötü Kazen

selam
buca ssk nın doktorları iyi değil.bende onlardan biri olan pamir beye gidiyordum ama onun yüzünden 23 haftalıkken erken doğumla bebeğimi kaybettim.Sağ olsun özel hastası olduğum halde benle hiç ilgilenmedi Kötü Kazen

canım cok gecmiş olsun..dediklerine aynen katılıyorum..bucanın doktorlarından bende hiç memnun deilim..ben tahir beyin annemde pamir beyin hastasıydı..tahir bey beni ölüme gönderiodu dikkatsizliği yüzünden pamir beyde annemi okmayan bir kist sebebiyle bos yere ameliyata alıodu..herikisininde özel hastalarıydık..tahir bey beni cok ii tanır..ektopik gebeliğimi anlayamamıs bu sebepten olan kanamaı durdurmak için hap vermiş ve verilen hap yüzünden kan akımı içeriye olmus ve nihayetinde tüpüm habersiz patlamısdı..beni bozyakanın genel cerrahı kurtarmıstı..

tatlım ben şimdi hatay asker hastanesinin doktoruna gidiyorum(özeline)..şiddetle tavsiye ederim..hem bilgili hem genc bir bey..acaipte kafa dengi..ilaçlarını ve testleriide hastanede hallediyor..

bana soruyorsan doğum yapmayı duşundugun hastanenın doktorundan birine git canım özeller ancak paranı alıyorlar boşyere ben atatürk egitim ve arastırmada doğum yatım genç birde doktorları var cok guzel bakıyorlar incelıyorlar 15 ytlde ucretı var benım ssk yoktu ordada doğum yaptım genç bir cocuk yaptırdı doğumumuda cok memnun kaldım

arkadaşlar aynı tahir beyden bahsettiğimizden eminmisiniz?çünkü benim tanıdığım tahir bey çok iyi bir doktordur pek çok arkadaşımın da doktorudur hiç memnun olmayan veya problem yaşayan duymadım.

hem genel cerrah hem jinekolog tahir beyden bahsediliyorsa evet..ta kendisi..insan olarak süperdir tahir bey..gercekten o konuda ne hakkını yerim ne yediririm..müthiş ilgili abi baba gibi yeri geldiğinde..ve acayipte pozitif..ama mesleki olarak beni yakıyordu ölüyordum..daha ne diim...

arkadaşlar bende 5+5 deyim.
Alsancak Devlet hastanesş doktoru Burak Ağcayı şiddetle tavsiye ederim.
inanılmaz rahatlıyor ve güveniyorsunuz.
Arzu edenler için Alsancak Özel : 4646631

slm canım ben 5,5 aylık hamişim şirinyerde doruk poliklinikte şükran hanıma gidiyom çokta memnunum ssklılara 25ytl muayene ücreti ayrıca doğum parasınıda söleyim ona göre karar ver canım 1250 1150 arası canım...ama inanılmaz ıyı ve rahatlatıcı bi dr hastane çok temis bana öyle güsel anlatıyoki herşeyi hiçte paracı değil...

slm canım ben 5,5 aylık hamişim şirinyerde doruk poliklinikte şükran hanıma gidiyom çokta memnunum ssklılara 25ytl muayene ücreti ayrıca doğum parasınıda söleyim ona göre karar ver canım 1250 1150 arası canım...ama inanılmaz ıyı ve rahatlatıcı bi dr hastane çok temis bana öyle güsel anlatıyoki herşeyi hiçte paracı değil...

canım bende doruk tıp merkezini ve şükran hanımı çok duydum ve araştırdım güzel nezih bir hastane ve çok ilgili bir dr.muş.doğum parasınıda zaten o kadar miktarı ben gözden çıkardım.düzgün güvenilir bir yer olsun istiyorum.sigortalılara baktıklarını bilmiyordum 25 ytl muayene ücreti çok iyi.sağlık karnesi ile filanmı gidiliyor canım.(çok soru sordum ama bilgilenmek istiyorum)

Merhabalar, bende 6 haftalık hamileyim. Buca Tıp'a gideniniz var mı? tavsiye edermisiniz?

Banada Doruk Polk.den Arzu Hanımı önerdiler fikirlerinizi alabilirmiyim?

Merhabalar, bende 6 haftalık hamileyim. Buca Tıp'a gideniniz var mı? tavsiye edermisiniz?

Banada Doruk Polk.den Arzu Hanımı önerdiler fikirlerinizi alabilirmiyim?

selam...ben buca tıp Aylin hanıma gidiyorum...iyi bir doktor ama hastası çok fazla olduğu için çok yoğun ve kalabalık oluyor...

gulcinf peki sence ilgili ve güvenilirmi? Çünkü ben başındayım ve önerilen isimler ve yerler farklı farklı

İnsanın kafası karışıyor. bir karar versem rahatlayacağım.

arkadaşlar aynı tahir beyden bahsettiğimizden eminmisiniz?çünkü benim tanıdığım tahir bey çok iyi bir doktordur pek çok arkadaşımın da doktorudur hiç memnun olmayan veya problem yaşayan duymadım.

Hem Buca SSK doktorlarından Tahir ÖZGÜDER.e gittim 10 ay boyunca hemde Buca SSK.da doğum yaptım...Her ay boyunca hatta son haftalarda her hafta taaaa Menemenden Şirinyere muayenehanesine gittim...sağolsun tüm tahlillerimi hastanede yaptırdı...özel hastanede yapılacak olan doğumum kızımın yerini sevmesi ve dünyaya gelmek istememesi üzerine ani bir kararla Buca SSK.da sezeryan oldum...yaşımdan dolayı zorlanırım sanıyordum ama hiçbir problem yaşamadım...saat 13.00 de ameliyathaneye girdim 13.15.de kızım doğdu ben 13.45.de odamda ayılmış durumda kızımı emziriyordum.1.5 saat sonra ayağa kalktım ve bir daha da hiç oturmadım...ne bir ağrı ne bir sancı allahıma şükür hiçbirşey yaşamadım buna yaşanılası muhtemel denilen gaz problemleride dahil...
Allah razı olsun Tahir Bey.den ve Allah razı olsun Buca Ssk çalışanlarından hatta Dr.Cevat Bey ve Dr.melek hanım hepsi ilgilendiler benimle...

:1no2: şükran hanımı aradım ama tayını cıkmışş senağlama
çok soruşturdum en ıyı dr o dediler
şimdi kime gidicem bn benneyaptımki

buca doruk tıpta başka dra giden ve tavsiye edebilecek varmıı:çok üzgünüm:
a.s.

X