Aşılama Aşilama Ile Hamile Kalanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

_ASLI_

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2007
597
10
Arkadaşlar sorun neydi neden aşılama yaptırdınız ve kaçıncı aşılamanız tuttu.bende aşılama yaptıracağım.bende pkos var ve eşimde biraz hareket sorunu,,, başınızdan geçenleri anlatırsanız sevinirimmmmm....

aslıcım slm durumumuz aynı ben evleneli 3 yıl bitiyo artık 4 yıl olacak bende pkos var adetlerim düzensiz eşimde de hareketi yavaş aralık 2007 de aşılama oldum tutmadı 2.aşılamamı gelecek ay yaptıracağım inş. tutar bu arada ben eşime keçiboynuzu pekmezi ,bal ve keçiboynuzunn kurusunu içiriyorum inş. faydası olur sende dene canım herkesden duydum ii geliyomuş bakalım gelecek hafat test yaptırcaz gelişme varmı var olursa yazarım sana canım sende kullanırsın canım sen ne zaman aşılama olacaksın.inş.hayırlı haberler veririz.

slm.benım eşimin hareket sayısı azdı.aşılama yaptırdım ılkınde tuttu.şimdi 3 yasında kızım var darısı basına.

aslıcım slm durumumuz aynı ben evleneli 3 yıl bitiyo artık 4 yıl olacak bende pkos var adetlerim düzensiz eşimde de hareketi yavaş aralık 2007 de aşılama oldum tutmadı 2.aşılamamı gelecek ay yaptıracağım inş. tutar bu arada ben eşime keçiboynuzu pekmezi ,bal ve keçiboynuzunn kurusunu içiriyorum inş. faydası olur sende dene canım herkesden duydum ii geliyomuş bakalım gelecek hafat test yaptırcaz gelişme varmı var olursa yazarım sana canım sende kullanırsın canım sen ne zaman aşılama olacaksın.inş.hayırlı haberler veririz.

canım yedirmezmiyim arı sütü keçi boynuzu fındık fıstık ne ararsan yediriyorum. aslında tamamen düzelmişti ama bazen hareket düşebiliyor. inş. tutar canım ikimizinde

bende pkoluyum.ilk aşılamamda oldu allaha şükür.:nazar::nazar:darısı inşallah enkısa zamanda sizlerin başına...

bende pkoluyum.ilk aşılamamda oldu allaha şükür.:nazar::nazar:darısı inşallah enkısa zamanda sizlerin başına...

tebrik edirim canım inş. bizimde tutar. benim aşılamamda bir kaç gün sonra böyle bir başlık açmamın sebebide bana biraz moral olsun diye cevap yazdığın için çok teşekkürler.

inşallah canım allah seninde gönlüne göre verir sende güzel sonuçlar alırsın.şimdiden aşılaman hayırlı olsun

slm aslıcım.iyisindir umarım.bendede aynı sorun var.ben geçen ay yaptırdım aşılama ama olmadı.bi ay ara verdik.yasmin kullandım.şimdi adetimi bekliyorum.kısmetse gelecek hafta içinde bi gün ikinci aşılamamı yaptıracam.sen ne zaman yaptıracaksın.umarım mutlu haberleri alırız bu ay.allah gönlümüze göre versin canım arkadaşım

Arkadaşlar sorun neydi neden aşılama yaptırdınız ve kaçıncı aşılamanız tuttu.bende aşılama yaptıracağım.bende pkos var ve eşimde biraz hareket sorunu,,, başınızdan geçenleri anlatırsanız sevinirimmmmm....

aslıcım merhaba,bende aşılama yaptırdım.ama benim durumum çok farklı.benim 2 tane bebek ölümlerim oldu,kan pıhtılasması yüzündenmiş.dr.'um tekrar riske atmamak için,düşük olayıyla karsılasmayalım diye kendi kontrolü altında aşılama yaptı ve tuttu allaha şükür ama,daha 6 haftalığım kalp atışlarını duymadan emin olamıycam.içim rahat deil,korkuyorum açıkçası canlancak mı canlanmıcak mı diye.hayırlısı olsun ne diyelim.stres yapma ben çok stres yaptım.hala yapıyorum.sen nekadar stres yapsanda tutar mı tutmaz mı diye faydası yok güzelim,kaderinde ne varsa onu yaşıyosun.ferah olmaya çalış hayırlısı neyse o olsun hakkımızda.ben hala umutsuzum.aşılama çok korkulacak bişey deil.inşallah tutar canım.

aslıcım mrb ben de boluda yaşıyorum sen aşılamanı boludamı yaptırıyorsun?
bende ist da tedavi görüyorum aşılamamı da orada yaptıracam inş bizde bebeklerimize kavuşuruz hayırlısıylayerimseniben

bende 1, aşılamamı geçen ay yaptırdım tutmadı iki tanede büyük yumurtam oldugu halde tutmadı.eşimde hareket sorunu var.15 aydır istiyoruz.bu ay yine başladık.bu gün dr gidecegim günde 1 klomenle geçen ay 6 yumurtam olmuştu 2 si 17 mm kadar büyüdü.bu ayda günde 1 klomenle 15 e yakın yumurtam oluşmuş 6 tanesi 12 mm üstünde bakalım bu gün büyümelerine bakılacak ve aşılama için gün söyleyecek.bende herhangi bi sorun yok.dr dedeiği yumurta rezervim çok iyiymiş.ilaç kullanmadan bile 2 yumurtam oluşuyor.adetlerim düzenlidir.hayırlısı ben takmıyorum bebek konusunu allah verirse olur diyorum.saglıklı hayırlı bi evlat olsun olursa inşallah.

arkadaşlar hepinize hitaben ve haddim olmayarak kendimden birşeyler anlatmak istiyorum, 8 yıllık evliyim, önceleri bebek düşünmemiştik, sonra düşünmeye başladık ve 2 yıl öncesinde bi hamileliğim oldu, hamile kaldığımı öğrendikten 1 hafta sonra düşük tehlikem başladı, 6 haftalıkken düşük yaptım, sonrasında bir süre bekledik, depresyona girdim, 6 ay kadar antidepresan kullandım, sonrasında antidepresan ilaçlarını bıraktım, yeniden bebek düşünmeye başladık, 9 ay boyunca hamile kalamadım, sonrasında biraz da eşimin acelesi yüzünden doktora gitmeye karar verdik, tedavilere başladık, doktorum polikistik over olduğumu söyledi, normal yolla asla hamile kalamazsın dedi, rahim filmi çekildi, sağ tüpüm tıkalı çıktı, doktorum bana histeroskopi yaptı ve tüpü açtık, sonrasında 3 defa aşılama yaptık, üçünde de bir sonuç alamadık, bu biraz da eşimin yüzünden oldu, sürekli çocuk sahibi olmak için geç kaldığını söyledi, psikolojik olarak beni hep olumsuz etkiledi, bu yüzden aşılamalardan sonuç alamadık, sonrasında elimizdeki bütün parayı bitirdik, 3-4 ay bekleyelim,ankaraya tüp bebeğe gidelim diye doktorla konuştuk anlaştık, e tabi doğal olarak biz tüp bebeğe gideceğiz diye bekleme sürecinde hamile kalabileceğimi aklımızdan çıkarttık, tüp bebeğe gitme hazırlıkları yaparken hamile kaldığımı öğrendim, bilmem anlattıklarımdan ne çıkartırsınız ama ben o minicik mucizeyi aklından çıkarttığımız an bize el salladığını gördüm, eğer bunu başarabilirseniz minik bebişiniz size el sallayacak, umudunuzu kaybetmeyin arkadaşlar, elbet birgün bir yerde bebişiniz sizin olucaka.s.

fokurfokur merhaba,orada mısın.ben yeni girdim foruma.dün aşılama oldu.umarım ilk aşılamamızda kalabiliriz

X