Ilk Bebeği Erken Doğumla Yada Düşükle Kaybedip 2.gebeliğini Sağlikli Doğum Yapanlar??

ıyı gclr kızlar hepınıze gecmıs olsun bende 3 dusuk yaptım allahım bıze bundan sonra guzel gunler gostersın verende o alanda benım gorumcem 4 dusukten sonra dogum yaptı sımdı 3 coccugu var hayırlısı olsun ınsss

kızlar hepinize hepimize çok geçmiş olsun ve allah birdaha göstermesin :1no2:hepimizin allaha şükür inançlı isanlar oldugumuzu görüyorum verende allah alanda allah allah yardımcımız olsun :teselli:benimde iki kürtajım iki düşüğüm oldu doktor bekleme süresi verdi şimdi beklemedeyiz bir ayımız kaldı hayırlısı olsun inş ama yine korkuyorum aynısı tekrarlanır diye bakalım kısmetfisfisfis:teselli:

merhaba.
benimde ilk gebeliğim preeklampsi nedeniyle 26 haftalıkken sonlandırıldı ve kızımı kaybettim.daha sonra çok şükür allah bana sağlıklı bir evlat nasip etti.
sanada geçmiş olsun cnm.hiç moralini bozma.allah tekrar nasip eder inş..

merhaba yazını şimdi okudum aynı rahatsızlıktan dolayı bende bebeğimi kaybettim
ikinci hamileliğinde farklı bir tedavi uyguladın mı
kaç ay sonra tekrar hamile kaldın yanıtlarsan çok sevinirim

şimdi bekliyorum cevaplarınızı çünkü bebek bekliyorum
Allah' ın izniyle sağlıkla doğar inşallah

canım yağmurcn.....çok sevindım..............inş hayırlısıyla doğar bebişin.....................kendıne ıyı bak..............

şımıdı kaç aylık oldu bebişin........rabbım tum ısteyenlere guzel bebişler versın........

canım Allah' a şükürler olsun ki gördüm kalp atışları
şimdide endişeler başladı erken doğum gibi umarım yaşamam bir daha

umarım zamanıyla ve saglıkla dogar bebişin seninki tam mucize bebek oldu rahim dikişi atılcakmı peki

dr gerek kalmayabilir dedi ama rahim oyuna bakılcak 12 haftada belli olur
diğeri ikiz olduğu için dedi bilmiyorum ben ısrarcıyım dikiş konusunda

merhaba yağmurcan öncelikle hamileliğin için tebrik ederim Allahım tamamına erdirsin inşallah:Saruboceq:
ben geçen şubat ayında 4 aylık bebeğimi kalp durması sonucu kaybettim.cinsiyet öğrenmeye gitmiştik ozaman söyledi doktorum.Allahım neler yaşadım ne kadar zordu.önce normal doğum yaptırıldım tuvalette kenarda düşürülmem istendi bebeğim.sonra kalan parçalar için kürtaj oldum.
doktorum 2.adetin bittikten sonra korunmayı bırak dedi.korunmayı bıraktıktan sonraki ay kimyasal gebelik yaşadım.ondan sonraki ay sadece 2 gün adet gördüm.ondan sonraki ay adet görmedim ve hamile kaldığımı öğrendim.
ilk bebeğimi kaybettiğimden bende açtığı yaraların derinliğini doktorum çok iiyi biliyordu.bende normalde 3.düşükten sonra başlanan kan sulandırıcı iğneye ve coraspirine başladı.9 ay boyunca her gece bir kere iğne oldum bir tane coraspin içtim.
şükürler olsun mayıs 30 son adet tarihimdi,18 şubatta da kızımı kollarıma aldım.
:nazar:

bu arada erken doğum riskin yeni hamileliğinde var diye bir şey yok ama bencede riske atma ve mutlaka serklaını yaptır.birde gerçekten çok dikkatli ol.eğilip kalkma uzanma.hareketini kısıtla.

saruböceq Rabbim sağlıkla büyütmeni nasip etsin kızını darısı başıma inşallah. Doğum haberini almıştım :))

Bu arda sende ilk bebğini kaybettiğin için bilirsin bende zor günler yaşadım şimdi gelen bebeğim benim umut ışığım oldu kardeşlerinin acısını birazda olsa hafifletti.. Şimdi tek isteğim sağlıkla kucağıma almak bu zaman geçer mi bilmiyorum
Benim gibi yaşayan herkes eminim endişelidir 2. hamileliğinde rahat değilim açıkçası
tek umutlu olduğum yanı tek bebek olması belki diyorum daha fazla dayanır
Zaman herşeyi gösterecek şimdi o zamanı beklemekteyim..

Allah herkesin bebeişini sağlıkla zamanında kucağına almayı nasip etsin

saruböceq Rabbim sağlıkla büyütmeni nasip etsin kızını darısı başıma inşallah. Doğum haberini almıştım :))

Bu arda sende ilk bebğini kaybettiğin için bilirsin bende zor günler yaşadım şimdi gelen bebeğim benim umut ışığım oldu kardeşlerinin acısını birazda olsa hafifletti.. Şimdi tek isteğim sağlıkla kucağıma almak bu zaman geçer mi bilmiyorum
Benim gibi yaşayan herkes eminim endişelidir 2. hamileliğinde rahat değilim açıkçası
tek umutlu olduğum yanı tek bebek olması belki diyorum daha fazla dayanır
Zaman herşeyi gösterecek şimdi o zamanı beklemekteyim..

Allah herkesin bebeişini sağlıkla zamanında kucağına almayı nasip etsin

yağmurcn bebeğini kucağına almışsındır inşallah. bende 5 aylık bebeğimi kaybettim. doğumla aldılar bebeğimi. çok zordu.. hala zor günler geçiriyorum. ikinci hamileleğim nasıl geçer bilmiyorum çok tedirginlik duyuyorum ama çok istiyorum. ne kadar ara vermem gerekiyo onu da bilmiyorum

X